zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » 200 zł premii w maju z Kontem Otwartym na Ciebie BNP Paribas!

200 zł premii w maju z Kontem Otwartym na Ciebie BNP Paribas!

5 maj 2019 4 komentarzy ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Odbierz 200 zł premii w maju w najnowszej promocji Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas! Bardzo proste warunki aktywności!

200 zł premii w maju z BNP Paribas!

200 zł premii w maju

Kto może skorzystać z promocji?

Jak każda kolejna edycja promocji Konta Otwartego na Ciebie również i ta skierowana jest do nowych klientów banku. Okres karencji wynosi niezmienne od kilku już edycji 12 miesięcy. W tym czasie uczestnik nie mógł posiadać, ani współposiadać żadnego konta osobistego BNP Paribas lub Raiffeisen Polbanku.

Jak zdobyć 200 zł premii w maju? To proste!

 1. Zacznij od złożenia elektronicznego wniosku o otwarcie konta w promocji. Masz na to czas do 17.05.2020, a na podpisanie umowy o prowadzenie konta maksymalnie do 05.06.2020;
 2. Premia podzielona jest na dwie części po 100 zł każda. Aby zdobyć tytułowe 200 zł musisz w czerwcu, jak i w lipcu spełnić warunki aktywności polegające na:

zapewnieniu wpływów na konto o łącznej wartości przynajmniej 1000 oraz wykonaniu min. 4 transakcji bezgotówkowych (czerwiec) i min. 4 transakcji BLIKiem (lipiec).

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 
Wskazówka!
Nie wiesz, jak spełnić warunek aktywności polegający na zapewnieniu wpływów na konto? Wystarczy, że założysz kilka kont i dzięki nim wykonasz potrzebne operacje. W ten sposób zarabiasz nawet kilkaset złotych miesięcznie, a w skali roku nawet kilka tysięcy!

Czas trwania promocji

Do promocji możesz przystąpić w terminie od 04.04.2020 do 17.05.2020, ale organizator zastrzega sobie wcześniejsze zakończenie akcji w przypadku osiągnięcia limitu 3000 uczestników.

Nagroda

Otrzymanie poszczególnych części premii odbywa się z miesięcznym przesunięciem. To znaczy, że za aktywność w czerwcu nagrodę 100 zł otrzymasz do końca lipca, a analogicznie za spełnienie warunków w lipcu drugą część premii (100 zł) bank wypłaci do końca sierpnia.

Pamiętaj, aby do momentu otrzymania ostatniej części nagrody nie wypowiadać umowy o prowadzenie konta otwartego w promocji, ani nie wycofywać wyrażonych wcześniej zgód marketingowych.

***

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Samo prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe. Ewentualnej opłacie wynoszącej
3 zł miesięcznie podlegać może utrzymanie karty debetowej „Otwartej na Dzisiaj”. Jeśli jednak wykonasz co najmniej jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę, wówczas będziesz zwolniony z tej opłaty.

Wypłaty z bankomatów BNP oraz Planet Cash są darmowe, za operacje przy użyciu innych maszyn przyjdzie Ci zapłacić 5 zł prowizji.

Ze wszystkich powyższych opłat zwolnione są bezwarunkowo osoby do 26 roku życia.

***

Jeśli spodobało Ci się zarabianie na bankach, to koniecznie sprawdź trwającą właśnie promocję Konta 360 Banku Millennium z premią 200 zł!

sprawdź promocję konta

***

Jeśli znasz już odpowiedź na pytanie, jak zgarnąć łatwe 200 zł premii na maj to kliknij poniżej i złóż wniosek o otwarcie konta. Jest to banalnie proste! 🙂

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (komentarzy: 4)

 • Przemek 8 maja 2020 0

  Konto założone, zdążyłem przed wyczerpaniem limitu 🙂

 • arturziu 11 maja 2020 0 1 odpowiedzi

  czy jezeli mialem konto w bnp w 2019 r moge skorzystac z promocji?

  • Wojciech Wojtczak 11 maja 2020 0

   Witaj! To zależy, w którym miesiącu zrezygnowałeś z konta. Ponieważ karencja w tej promocji wynosi 12 miesięcy, to aby z niej skorzystać musiałbyś zrezygnować z poprzedniego konta jeszcze w kwietniu 2019.

 • Marcin 15 maja 2020 0

  Dzięki! Konto założone. Czekam na bonus