zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » 200 zł premii na zakupy w promocji Konta Jakie Chcę Santander Banku Polska!

200 zł premii na zakupy w promocji Konta Jakie Chcę Santander Banku Polska!

2 gru 2019 1 komentarz ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

200 zł premii na zakupy w najnowszej promocji Konta Jakie Chcę Santander Banku Polska. Do wybrania bony do Decathlona lub RTV euro AGD!

200 zł premii na zakupy!

200 zł premii na zakupy

Kto może skorzystać z promocji Konta Jakie Chcę?

Promocja skierowana jest wyłącznie do nowych klientów, to znaczy osób, które nie posiadały konta osobistego w Santander Banku Polska od co najmniej 01.12.2019.

Jak zgarnąć 200 zł za Konto Jakie Chcę?

Karta podarunkowa 150 zł:

  1. Wyrażając wszystkie wymagane zgody marketingowe najpóźniej do 31.01.2021 złóż wniosek o otwarcie Konta Jakie Chcę, a następnie nie później niż do 15.02.2021 podpisz umowę o prowadzenie rachunku;
  2. Następnie w kolejnym miesiącu zarejestruj się na stronie promocji i wybierz nagrodę, którą zechcesz zdobyć (vouchery do Biedronki, Decathlon lub RTV euro AGD oraz w każdym z kolejnych 3 miesięcy po miesiącu otwarcia kont spełnij te same warunki aktywności:
  • zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej Santander Mobile,
  • wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych (kartą lub BLIKiem),
  • zapewnij wpływ na konto o wartości min. 1000 .

Nagrodę otrzymasz na promocyjne konto najpóźniej do 30.06.2021, o ile nie wypowiesz umowy o rachunek oraz nie odwołasz zgód marketingowych.

Alternatywnie karta podarunkowa 200 zł:

Aby otrzymać dodatkowe 50 zł premii do wybranego sklepu wystarczy, że spełnić wszystkie powyższe warunki aktywności, ale dodatkowo najpóźniej do 28.02.2021 otwórz Konto Jakie Chcę dla swojego dziecka, które nie ukończyło 18 roku życia. Tylko  tyle 🙂

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 
Wskazówka!
Nie wiesz, jak spełnić warunek aktywności polegający na zapewnieniu wpływów na konto? Wystarczy, że założysz kilka kont i dzięki nim wykonasz potrzebne operacje. W ten sposób zarabiasz nawet kilkaset złotych miesięcznie, a w skali roku nawet kilka tysięcy!

 

Czas trwania promocji

Promocja potrwa do 31.01.2021.

Kiedy należy spodziewać się nagrody?

Premia 150 zł lub 200 zł w postaci bonu trafi do Ciebie na skrzynkę odbiorczą w bankowości elektronicznej najpóźniej do 30.06.2021.

50 zł premii za polecenie Konta Jakie Chcę z polecenia zostanie wypłacone do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz wymagane regulaminem warunki.

1% na Lokacie Mobilnej do 20 000 zł przez 4 miesiące

Jako nowy klient masz możliwość skorzystania z Lokaty Mobilnej z bardzo wysokim, jak na obecne czasy oprocentowaniem 1% do 20 000 zł przez 4 miesiące!

Minimalny depozyt wynosi 1000 zł. Z oferty można skorzystać niestety tylko raz.

***

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę Santander Banku?

Za prowadzenie Konta Jakie Chcę Santander nie pobierze żadnej miesięcznej opłaty bez znaczenia, czy z niego korzystasz, czy też nie.

Jeśli jednak chodzi o utrzymanie karty płatniczej, to Santander wprowadził tutaj ciekawe rozwiązanie. Mamy bowiem do wyboru dwie opłaty miesięczne: 3 zł i 5 zł. Przy pierwszym wariancie opłata jest stała i nie możemy być z niej zwolnieni bez względu na naszą aktywność. Drugi wariant zakłada miesięczną opłatę za kartę, jeśli nie spełnimy warunku aktywności polegającego na wykonaniu min. 5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty, co nie powinno stanowić problemu jeśli faktycznie z konta oraz karty korzystamy.

Kolejną bezwarunkowo darmową usługą są przelewy natychmiastowe oraz wypłaty z bankomatów własnych (Santandera). Wypłaty z maszyn należących do innych banków będą darmowe dla osób, które nie skończyły 26 roku życia. Pozostali za taką operację zapłacą 5 zł prowizji.

 

Chcesz więcej? Sprawdź ofertę Konta Proste Zasady Getin Banku i zdobywaj bony na zakupy za polecanie konta znajomym!

Premia dla posiadaczy

Dokumenty

Regulamin promocji 200 zł
Regulamin programu poleceń (50 zł)
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (komentarzy: 1)

  • Katarzyna Jakubowska 21 grudnia 2020 0

    To fajny pomysł kazdemu się pszyda