zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » 200 zł premii + 2% na lokacie mobilnej w promocji Konta Jakie Chcę Santander Banku Polska!

200 zł premii + 2% na lokacie mobilnej w promocji Konta Jakie Chcę Santander Banku Polska!

3 lip 2019 1 komentarz ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

200 zł premii + 2% na lokacie mobilnej w promocji Konta Jakie Chcę dla nowych klientów Santander Banku Polska!

200 zł premii + 2%!

200 zł premii + 2%

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci. Są to osoby nie posiadające żadnego rachunku osobistego w Santander Banku Polska od 01.07.2019. Wyłączone z udziału są również osoby, które w przeszłości lub obecnie założyły Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych w jakiejkolwiek akcji promocyjnej.

Jak zgarnąć 150 zł za założenie konta i aktywność?

  1. Najpóźniej do 14.08.2020 złóż wniosek o otwarcie Konta Jakie Chcę, Konta Jakie Chcę dla Młodych lub Konta Select wyrażając przy tym wszystkie wymagane zgody marketingowe;
  2. Zawrzyj umowę najpóźniej do 31.08.2020. Poprzez kuriera lub placówce.
  3. Następnie przez 3 miesiące (możesz zacząć od tego samego, w którym konto zostało otwarte lub od następnego) spełniaj te same warunki aktywności:
  • zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej;
  • zapewnij wpływy na konto min. 1500 zł;
  • wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych (kartą do konta lub BLIKiem).

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 
Wskazówka!
Nie wiesz, jak spełnić warunek aktywności polegający na zapewnieniu wpływów na konto? Wystarczy, że założysz kilka kont i dzięki nim wykonasz potrzebne operacje. W ten sposób zarabiasz nawet kilkaset złotych miesięcznie, a w skali roku nawet kilka tysięcy!

Dodatkowe 50 zł za otwarcie konta z polecenia!

Jak zwiększyć premię do 200 zł? To proste! Wystarczy, że podczas składania wniosku o otwarcie konta użyjesz kod polecenia obecnego klienta i wyrazisz zgodę na przekazanie informacji polecającemu, czy konto zostało otwarte. Musi po prostu wiedzieć, czy i jemu należy się premia za poprawne polecenie 🙂

W przypadku tej części promocji karencja dla nowych klientów jest trochę dłuższa, ponieważ liczona jest od 01.05.2019.

Do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta wystarczy jeszcze spełnić warunek aktywności polegający na:

zalogowaniu się min. raz do bankowości online lub aplikacji mobilnej oraz wykonaniu płatności kartą lub BLIKiem na min. 300 (może to być kilka płatności, ale co najmniej 1 musi myć BLIKiem).

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

Czas trwania promocji

Rejestracje w promocji mogą potrwać do 14.08.2020 lub do osiągnięcia 16 000 uczestników.

Nagroda

Premia 150 zł w gotówce zostanie wypłacona na konto otwarte w promocji najpóźniej do 15.12.2020.

500 zł premii z Programu Poleceń i 300 zł zwrotu za rachunki!

Jako obecny klient również możesz polecać Konto Jakie Chcę swoim znajomym. Jeśli polecisz 10 kont, to maksymalna przewidziana nagroda wyniesie aż 500 zł!

Dodatkową usługą „wbudowaną w konto” jest Moneyback za zapłacone rachunki. Możesz otrzymać 1% miesięcznie (max. 25 zł) co przez 12 miesięcy daję kwotę 300 zł. Jest o co walczyć 🙂

Aby otrzymać zwrot musisz zgłosić Santanderowi wszystkie faktury/rachunki opłacone za media (prąd, gaz, woda, etc.). Ważne, aby te dokumenty były wystawione na nazwisko posiadacza konta. Przesyłaj ich skany/zdjęcia w bankowości elektronicznej, aplikacji lub dostarcz do placówki banku.

2% na Lokacie Mobilnej do 20 000 zł przez 4 miesiące

Jako nowy klient masz możliwość skorzystania z Lokaty Mobilnej z bardzo wysokim, jak na obecne czasy oprocentowaniem 2% do 20 000 zł przez 4 miesiące!

***

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę Santander Banku?

Za prowadzenie Konta Jakie Chcę Santander nie pobierze żadnej miesięcznej opłaty bez znaczenia, czy z niego korzystasz, czy też nie.

Jeśli jednak chodzi o utrzymanie karty płatniczej, to Santander wprowadził tutaj ciekawe rozwiązanie. Mamy bowiem do wyboru dwie opłaty miesięczne: 3 zł i 5 zł. Przy pierwszym wariancie opłata jest stała i nie możemy być z niej zwolnieni bez względu na naszą aktywność. Drugi wariant zakłada miesięczną opłatę za kartę, jeśli nie spełnimy warunku aktywności polegającego na wykonaniu min. 5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty, co nie powinno stanowić problemu jeśli faktycznie z konta oraz karty korzystamy.

Kolejną bezwarunkowo darmową usługą są przelewy natychmiastowe oraz wypłaty z bankomatów własnych (Santandera). Wypłaty z maszyn należących do innych banków będą darmowe dla osób, które nie skończyły 26 roku życia. Pozostali za taką operację zapłacą 5 zł prowizji.

 

Sprawdź też najnowszą promocję Konta 360 od Banku Millennium z łatwą do zdobycia premią 220 zł!

220 zł premii do zdobycia

***

Wiesz już, co zrobić aby zyskać 220 zł premii? To nie zwlekaj i złóż wniosek o konto w Banku Millennium!

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Dokumenty

Regulamin promocji z premią 220 zł
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (komentarzy: 1)

  • StareAt 6 sierpnia 2020 0

    dla samej lokaty chyba warto – teraz mało który bank oferuje aż tak wysokie oprocentowanie :O