zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Konta osobiste » 20 zł za zalogowanie się do Citibank Online dla obecnych klientów banku, a dla nowych świetne promocje i gratisy

20 zł za zalogowanie się do Citibank Online dla obecnych klientów banku, a dla nowych świetne promocje i gratisy

27 kwi 2017 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Ewa Wieczorska
Ewa Wieczorska - redaktorka, która kocha pisać. Pracowała w kilku ogólnopolskich …
[email protected]

Masz szansę skorzystać z promocji dla obecnych klientów Citibanku, jeśli w ostatnich miesiącach nie wykazywałeś aktywności w aplikacji mobilnej Citibank Online. Poznaj szczegóły tej oferty.

Co możesz zgarnąć?

20 zł premii za jedno zalogowanie się do aplikacji mobilnej Citibank Online.

Kto może skorzystać z promocji?

Osoba, która jest obecnie klientem Citibanku i w okresie 90 dni poprzedzających dzień rozpoczęcia promocji nie wykazywała aktywności na aplikacji mobilnej banku oraz uzyskała wymagane w tej promocji zaproszenie od banku (bez niego nie skorzystasz z tej promocji).

Jak skorzystać z promocji?

Regulamin określa to w ten sposób, że zainteresowana promocją osoba:

Kliknie na link – „Sprawdź”, który ukazuje się w banerze, po zalogowaniu do wersji przeglądarki Citibank Online na komputerze.

Prościej rzecz ujmując wzięcie udziału w promocji nie zależy jedynie od klienta – musisz otrzymać zaproszenie od banku w formie baneru po zalogowaniu się do Citibank Online.

Na wspomnianym wyżej banerze pojawi się przycisk „Chcę skorzystać z oferty”, w który musisz kliknąć. Dodatkowo potwierdź, że zapoznałeś się z Regulaminem tej promocji.

Nagroda

20 zł premii zostanie przyznana pierwszym 500 osobom, które jako pierwsze:

Zalogują się do wersji bankowości elektronicznej Citibank Online co najmniej raz w czasie trwania oferty z urządzenia mobilnego poprzez przeglądarkę internetową w urządzeniu mobilnym, logowanie przez aplikację mobilną Citi Mobile nie spełnia tego warunku. Uczestnik oferty w celu zalogowania się do Citibank Online może korzystać z dowolnego smartfona lub tabletu z dowolnym systemem operacyjnym.

Nagrodę dostaniesz najpóźniej do 14 dni roboczych przelewem, który zostanie przesłany na rachunek konta lub karty.

Regulamin promocji >>

***

Promocja jest bardzo prosta. Jeśli jednak nie jesteś klientem Citibanku mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Wciąż możesz skorzystać ze świetnych promocji, w których za założenie darmowej karty kredytowej Simplicity do zgarnięcia są gadżety takie jak: telefon LGK4, 400 zł do wydania w sklepie OleOle!, czy też 4 stówki na zakupy w Morele.net.

Kliknij w wybraną promocję poniżej i poznaj jej szczegóły. 🙂

Telefon LG K4 za darmo w promocji Citibanku >>

400 zł do wydania w sklepie OleOle z kartą Citi Simplicity >>

400 zł na zakupy w morele.net z darmową kartą kredytową od Citibanku >>

Komentarze (0)