zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » 2 bilety do Multikina w Citibanku za płatności Google Pay!

2 bilety do Multikina w Citibanku za płatności Google Pay!

17 maj 2018 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Zgarnij 2 bilety do Multikina za płatności przy pomocy Google Pay w Citibanku!

2 bilety do Multikina w Citibanku

multikina

Kto może skorzystać z promocji?

Uczestnikiem promocji może być obecny klient banku, ale taki który począwszy od 01.03.2019 nie korzystał z usługi Google Pay kartą Citi. Musisz ponadto posiadać główną lub dodatkową kartę kredytową albo debetową Mastercard.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Pobierz aplikację Google Pay ze sklepu Google Play i zainstaluj na telefonie z systemem Android w wersji KitKat 4.4 lub wyższej, który obsługuje technologie NFC (dostępność NFC możesz sprawdzić w Ustawieniach telefonu);
  2. Wpisz ręcznie dane karty debetowej lub kredytowej Citi Handlowy Mastercard lub po prostu zrób telefonem jej zdjęcie. Następnie uaktywnij kartę wpisując jednorazowy kod przesłany w SMS;
  3. W okresie 05.201915.06.2019 zrealizuj 2 transakcje zbliżeniowe na min. 5 zł z użyciem telefonu. Wystarczy wybudzić telefon i zbliżyć go do terminala w sklepie.(transakcje musisz dokonać w 2 dni, ponieważ wszystkie transakcje z jednego dnia zliczą się jako 1 )

Czas trwania promocji?

Promocja trwa od 15.05.2019 do 15.06.2019 lub osiągnięcia 1700 uczestników.

Nagroda

O spełnieniu warunków przyznania Nagrody Bank poinformuje Cię poprzez wysłanie wiadomości w serwisie Citibank Online w ciągu 7 dni roboczych od daty spełnienia warunków promocji. Nagroda tj. 2 bilety do Multikina przekazana zostanie w postaci e-kodów (2 osobne) w treści wiadomości informującej o spełnieniu warunków..

***

Jeśli nie posiadasz jeszcze karty kredytowej, a chciałbyś zgarnąć darmowe bilety to koniecznie sprawdź trwającą jeszcze promocję Citi. Za wyrobienie karty Citi Simplicity i aktywne korzystanie do zgarnięcia 400 zł premii na wydanie w Allegro!

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Google Pay to bezpieczeństwo Twoich finansów!

Aplikacja Google Pay została stworzona z myślą o Twojej wygodzie przy dokonywaniu płatności i o bezpieczeństwie Twoich finansów. Kiedy płacisz za pomocą aplikacji Google Pay, Twój prawdziwy numer karty płatniczej nie jest udostępniany. Aplikacja wykorzystuje wirtualny numer karty, co pozwala chronić Twoje dane. W przypadku utraty telefonu, możesz natychmiast go zablokować, ustawić nowe hasło bądź usunąć z niego swoje dane osobowe za pomocą aplikacji Menedżer urządzeń Android.

Dokumenty

Regulamin promocji
Regulamin korzystania z kart płatniczych

Komentarze (0)