zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Konta firmowe » 2 000 zł premii za Konto Firmowe Credit Agricole

2 000 zł premii za Konto Firmowe Credit Agricole

3 lipca 2024 (Aktualizacja 03.07.2024) Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Zostało 6 dni

W najnowszej promocji Konta Firmowego Credit Agricole możesz zdobyć dla swojej firmy dodatkowe 2 000 zł premii. Wystarczy spełnić poszczególne warunki promocji.

Darmowe Konto Firmowe Credit Agricole z premią!

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja Konta Firmowego Credit Agricole tym razem skierowana jest wyłącznie do nowych klientów. Oznacza to osoby prowadzące działalność, któe nie posiadały rachunku firmowego w CA co najmniej od 31.12.2021.

2 000 zł łatwej premii i 0 zł za konto firmowe przez 12 miesięcy

0 zł przez rok

Najpóźniej do 31.07.2024 otwórz Konto Biznes Credit Agricole korzystając z aplikacji mobilnej banku i wyraź zgody marketingowe.

900 zł

W każdym z  6 miesięcy wykonaj min. 3 płatności kartą, aby otrzymać 5% zwrotu (max. 150 zł miesięcznie).

500 zł

W ciągu 6 miesięcy od otwarcia konta podpisz umowę o kredyt firmowy.

300 zł

W ciągu 6 miesięcy od otwarcia konta podpisz umowę o terminal płatniczy oraz zapewnij regularne wpływy z terminala w wysokości min. 1 000 zł miesięcznie przez 3 kolejne miesiące.

300 zł

W ciągu 60 dni od otwarcia konta aktywuj w Strefie Biznesu pakiet CashDirector z obsługą księgowego (tylko dla Jednoosobowych Działalności Gospodarczych).

Nagroda

Każda z części premii zostanie wypłacona w kolejnym miesiącu po miesiącu spełnienia ostatniego warunku aktywności.

Złóż wniosek

Do kiedy trwa promocja?

Promocja trwa do 31.07.2024.

Pamiętaj, że w przypadku produktów bankowych dla firm każda nagroda pieniężna traktowana jest jako przychód firmy, za który należy rozliczyć się z urzędem 🙂

Ile kosztuje Konto Biznes Credit Agricole?

Konto Biznes Credit Agricole dla firm występuje w 3 pakietach: SOLISTA Biznes, SONATA Biznes i SYMFONIA Biznes. Każdy z tych pakietów oferuje funkcjonalności na różnych poziomach w zależności potrzeb naszej firmy. Im większe możliwości danego pakietu tym opłata za jego utrzymanie będzie wyższa:

  • SOLISTA Biznes to koszt 15 zł prowadzenia rachunku lub w przypadku wykonania min. 1 przelewu ZUS lub zapewnienia min. 3 000 zł wpływu w miesiącu 0 zł.
  • SONATA Biznes to koszt 29 zł za prowadzenie rachunku lub 0 zł za utrzymanie łącznego salda na rachunkach na poziomie min. 5 000 zł, wykonanie min. 1 przelewu ZUS oraz zapewnienie min. 5 000 zł wypływów na konto.
  • SYMFONIA Biznes to koszt 49 zł za utrzymanie rachunku, ale może być darmowe za utrzymanie łącznego salda na rachunkach na poziomie min. 100 000 zł, wykonanie min. 1 przelewu ZUS oraz zapewnienie min. 10 000 zł wypływów na konto.

Warto pamiętać, że otwierając Konto Biznes Credit Agricole w promocji otrzymujesz darmowy rachunek przez przez 12 miesięcy bez względu na wybrany pakiet!

Co oferują poszczególny pakiety?

Konto Firmowe w Credit Agricole występuje w 3 wariantach. W zależności od potrzeb można wybrać wyższy pakiet:

  1. Pakiet SOLISTA oferuje tańsze utrzymanie rachunku w przypadku braku spełnienia warunku aktywności, przelewy ELIXIR za 1 zł oraz darmowe wpłatomaty przy placówkach Credit Agricole.
  2. Pakiet SONATA dodatkowo oferuje 3 darmowe wpłaty w miesiącu u doradcy oraz pomoc indywidualnego doradcy banku dla firmy.
  3. Pakiet SYMFONIA to 5 darmowych wpłat u doradcy, pomoc indywidualnego doradcy dla firmy oraz możliwość negocjacji opłat i prowizji dla twojej działalności.
Nie przegap

Komentarze (0)

Dla kogo?

Dla nowych klientów, którzy nie posiadali rachunku firmowego w Credit Agricole od 31.12.2021.

Czas trwania

Promocja trwa do 31.07.2024.

Nagroda

Do 2 000 zł premii.

Termin wypłaty

Do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunku promocji.

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część