zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Konta firmowe » 150 zł do wydania na stacjach Orlen. Wystarczy, że założysz PKO Konto Firmowe

150 zł do wydania na stacjach Orlen. Wystarczy, że założysz PKO Konto Firmowe

27 kwi 2017 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Ewa Wieczorska
Ewa Wieczorska - redaktorka, która kocha pisać. Pracowała w kilku ogólnopolskich …
[email protected]

PKO BP ruszył z kolejną promocją, w której do zgarnięcia jest 150 zł do wykorzystania na stacjach Orlen. Jeśli szukasz właśnie konta firmowego, to świetnie trafiłeś. Wystarczy, że założysz je w PKO BP, spełnisz warunki promocji, a karta podarunkowa będzie Twoja.

Co możesz zyskać?

Kartę podarunkową o wartości 150 zł do wykorzystania na stacjach Orlen.

Voucher możesz wykorzystać na paliwo oraz na wszelkie artykuły oraz usługi dostępne na stacjach Orlen w całej Polsce.

Kto może skorzystać z promocji?

Musisz być nowym klientem firmowym PKO Banku Polskiego względem numeru NIP. Co powinno cieszyć, z promocji wykluczeni są jedynie obecni posiadacze rachunków firmowych, co jasno określa Regulamin promocji:

Z Promocji nie mogą skorzystać przedsiębiorcy identyfikowani wg numeru NIP, którzy na dzień rozpoczęcia okresu promocji posiadali już w Banku otwarty rachunek bieżący.

Warunki promocji – krok po kroku

  • w okresie promocji od 15 lipca 2017 roku do 11 września 2017 roku oraz od 11 listopada 2017 roku do 31 grudnia 2017 roku złóż wniosek o konto firmowe wraz z kartą debetową MasterCard (kliknij w zielony przycisk poniżej)

Kliknij i weź udział w promocji!
  • zaakceptuj Regulamin promocji
  • podpisz umowę o konto
  • wydaj 200 zł kartą debetową (może to być jedna transakcja lub więcej) w ciągu 30 dni od dnia podpisania umowy (transakcje MUSZĄ być zaksięgowane w tym terminie, dla własnego spokoju wykonaj je wcześniej)

Odbiór nagrody

Bank wyśle Ci pocztą kartę podarunkową do wykorzystania na stacjach Orlen w terminie 30 dni od końca miesiąca kalendarzowego, w którym spełniłeś warunki tej promocji.

Obowiązuje pula nagród, która wynosi 3500 sztuk w I etapie promocji (15.07-11.09) oraz 2000 sztuk w II etapie (1.11-31.12).

PKO Konto Firmowe

PKO Konto Firmowe przeznaczone jest dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, w tym wykonujących wolne zawody i rolników indywidualnych.

W przypadku firm, które działają na rynku krócej niż 12 miesięcy, prowadzenie Konta Firmowego w PKO jest bezpłatne przez 6 miesięcy od momentu otwarcia rachunku. Po tym terminie opłaty wyglądają następująco:

0 zł za prowadzenie konta (jeśli wykonasz przelew do ZUS i zapłacisz kartą min. 500 zł/miesiąc, inaczej 25 zł/miesiąc)
0 zł za pierwsze 30 przelewów internetowych krajowych w miesiącu, każdy kolejny 1 zł
0 zł za przelewy internetowe do ZUS/US
0 zł za wszystkie przelewy krajowe wykonane przez aplikację IKO
0 zł za wydanie kart debetowych w PLN, EUR i USD
0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów PKO BP
0 zł za wpłaty we wpłatomatach (do 50 tys./miesiąc)
0 zł za korzystanie z platformy walutowej iPKO dealer

Rolnicy – konto prowadzone jest za 0 zł jeśli dokona się wpłaty na rachunek w kwocie min. 1000 zł/miesiąc (inaczej 9 zł).

Pamiętaj, żeby samemu zapoznać się z aktualną Tabelą Opłat i Prowizji.

***

Sam widzisz, że skorzystanie z tej promocji jest bardzo proste. Wystarczy, że założysz konto firmowe w PKO BP, spełnisz warunki promocji, a voucher o wartości 150 zł do wykorzystania na stacjach Orlen będzie Twój.

Jeśli zdecydujesz się na PKO Konto Firmowe czekają na Ciebie także inne korzyści, m.in. 0 zł za prowadzenie konta, 0 zł za wypłaty z bankomatów PKO, czy też darmowe przelewy do ZUS i US. Prawda, że to kusząca propozycja? ?

Kliknij i weź udział w promocji!

Dokumenty

Warunki Sprzedaży i Używania Kart Paliwowych Przedpłaconych
Regulamin promocji „Szerokiej Drogi z PKO Bankiem Polskim”

Komentarze (0)