zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » 150 zł premii w zimowej promocji eKonta osobistego od mBanku!

150 zł premii w zimowej promocji eKonta osobistego od mBanku!

13 kwi 2019 2 komentarzy ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Zgarnij 150 zł łatwej premii w zimowej promocji eKonta osobistego mBanku! Dodatkowo skorzystaj z 2,6% na koncie oszczędnościowy „Moje cele”.

150 zł łatwej premii w promocji eKonta od mBanku.

150 zł łatwej premii

Kto może skorzystać z promocji?

Uczestnikiem ósmej edycji promocji z eKontem może być wyłącznie nowy klient, tj. osoba która począwszy od 01.01.2017 nie była lub nadal nie jest posiadaczem lub współposiadaczem takich produktów finansowych jak: rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy i/lub rachunek oszczędnościowy o numerach 1140 2004 lub 1140 2017.

 Jak skorzystać z promocji i zgarnąć 150 zł?

 1. Dla zdobycia pierwszej premii 100 zł otwórz eKonto osobiste i w ciągu 7 dni od otwarcia zasil je jednorazową kwotą min. 1 000 zł;
 2. Wykonaj min. 5 transakcji kartą na dowolną kwotę, nie możesz ich anulować do 15-go dnia kolejnego miesiąca;
 3. Powtórz te same czynności w kolejnym miesiącu, aby Twoja premia powiększyła się o 50 zł.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Wskazówka!
Nie wiesz, jak spełnić warunek aktywności polegający na zapewnieniu wpływów na konto? Wystarczy, że założysz kilka kont i dzięki nim wykonasz potrzebne operacje. W ten sposób zarabiasz nawet kilkaset złotych miesięcznie, a w skali roku nawet kilka tysięcy!

Czas trwania promocji

Aby skorzystać z promocji musisz do niej przystąpić w terminie od 31.01.2020 do 27.05.2020.

Nagroda

Maksymalna wysokość premii w okresie 2 kolejnych miesięcy kalendarzowych wynosi maksymalnie 150 zł. Dodatkowym profitem jest możliwość skorzystania z promocyjnego oprocentowania 2,6% na „Moich celach” do 20 000 zł. W tym celu należy otworzyć rachunek do regularnego oszczędzania Moje cele.

Premię za transakcje mBank naliczy po upływie drugiego miesiąca kalendarzowego, licząc miesiąca przystąpienia do promocji. Premia zostanie wypłacona w kolejnym miesiącu kalendarzowym, po spełnieniu warunków promocji. Natomiast promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało od dnia otwarcia rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele do 31.08.2020.

Ile kosztuje konto osobiste eKonto w mBanku?

Prowadzenie samego rachunku rozliczeniowego nie kosztuje absolutnie nic. Natomiast utrzymywanie karty debetowej może Cię kosztować 7 zł miesięcznie, chyba że w ciągu danego miesiąca wykonasz co najmniej 1 transakcję bezgotówkową. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce również będą bezpłatne, jeśli wybierana kwota wyniesie co najmniej 100 . Jeśli mnie, to za taką operację zapłacisz 1,30 zł.

 • 0 zł wypłaty kartą od 100 zł ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za kartę przy tylko 1 transakcji w miesiącu
 • 0 zł za 3 wypłaty z bankomatów za granicą
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku

***

Sprawdź też promocję Konta Przekorzystnego banku Pekao z premią 200 zł za wnioskowanie przy pomocy selfie oraz warunki aktywności!

200 zł z kontem

Dokumenty

Regulamin Promocji
Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (komentarzy: 2)

 • StareAt 8 maja 2020 0 1 odpowiedzi

  Za chwilę miną dwie dekady w tym banku – nie zamieniłabym go na żaden inny, więc aż szkoda, że nie skorzystam z żadnej promocji przez niego organizowanej. 😉

  • Wojciech Wojtczak 8 maja 2020 0

   Faktycznie, jako obecna klientka nie skorzystasz z tej akcji, ale możesz zapisać się do programu poleceń mBanku i zgarnąć 100 zł za polecenie eKonta osobistego znajomemu 🙂