zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Konta osobiste » 150 zł na co tylko chcesz. Ostatnie kilka godzin promocji!

150 zł na co tylko chcesz. Ostatnie kilka godzin promocji!

27 kwi 2017 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Ewa Wieczorska
Ewa Wieczorska - redaktorka, która kocha pisać. Pracowała w kilku ogólnopolskich …
[email protected]

Bank Millennium ruszył z atrakcyjną promocją „Zyskaj 150 zł z Bankiem Millennium i Goodie” dla nowych klientów. Wystarczy, że założysz Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą, założysz aplikację Goodie oraz spełnisz proste warunki, a 150 zł do wydania na co chcesz będzie Twoje! Poznaj szczegóły tej oferty. 🙂

Co możesz zyskać?

150 zł premii do wydania na co chcesz za spełnienie prostych warunków promocji, dostęp do aplikacji Goodie (dzięki niej łatwo dotrzesz do informacji o kuponach czy zniżkach na zakupy) oraz dostęp do konta 360°, w którym najważniejsze usługi są za 0 zł.

Kto może skorzystać w promocji?

Z promocji nie mogą skorzystać osoby, które po 1 kwietnia 2015 roku dysponowały jakimkolwiek rachunkiem w banku jako posiadacz lub współposiadacz, jak i klienci, którzy posiadają wyłącznie Konto Techniczne.

Jeśli powyższa informacja Cię nie dotyczy, możesz wziąć udział w promocji „Zyskaj 150 zł z Bankiem Millennium i Goodie”.

Jak wziąć udział w promocji Banku Millennium?

  • złóż wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student do 20 grudnia 2017 roku

Złóż wniosek i weź udział w promocji
  • podpisz umowę do 31 grudnia 2017 roku
  • do końca 2017 roku pobierz aplikację goodie i zarejestruj się w niej (pamiętaj, użyj tego samego adresu e-mail, który wpisałeś we wniosku)
  • w styczniu i lutym 2018 roku zasil konto kwotą min. 1000 zł i wykonaj przynajmniej jedną transakcję kartą do konta lub BLIKIEM

Premię 150 zł otrzymasz na nowe konto po spełnieniu warunków promocji do 14 marca 2018 roku.

Aplikacja Goodie

Goodie to tzw. doradca zakupowy, dzięki któremu z łatwością dotrzesz do informacji o kuponach, promocjach, wyprzedażach oraz kodach rabatowych.

Oto wybrane oferty dla użytkowników aplikacji Goodie:

Opłaty za konto

0 zł za prowadzenie konta
0 zł za kartę do konta
0 zł za wypłaty z bankomatów
0 zł za przelewy krajowe w złotych w Millenecie i aplikacji mobilnej
0 zł za przelewy na e-mail lub telefon
0 zł
za realizację zleceń stałych i polecenia zapłaty

Zwolnienie z opłat za Konto 360º, kartę do konta oraz wypłaty z bankomatów obowiązuje pod warunkiem zaksięgowania na koncie min. 1000 zł wpływów zewnętrznych i min. jednej płatności kartą do konta lub BLIKiem w miesiącu. Za wypłaty z bankomatów za granicą operatorzy mogą pobierać opłaty niezależne od banku. Pamiętaj, aby zajrzeć do aktualnej Tabeli Opłat i Prowizji!

Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się o tym koncie jeszcze więcej >>

***

I to już wszystko. Sam widzisz, że nowa promocja Banku Millennium jest atrakcyjna, a jej warunki są bardzo proste. Zyskasz nie tylko 150 zł do wydania na co chcesz, ale i dostęp do przydatnej aplikacji Goodie oraz rachunek osobisty z najważniejszymi usługami za 0 zł.

Złóż wniosek i weź udział w promocji

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela Oprocentowania i Prowizji

Komentarze (0)