zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Konta osobiste » 100 zł do restauracji Sphinx i 300 zł premii

100 zł do restauracji Sphinx i 300 zł premii

27 kwi 2017 Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Ewa Wieczorska
Ewa Wieczorska - redaktorka, która kocha pisać. Pracowała w kilku ogólnopolskich …
[email protected]

Ostatnio pisaliśmy na naszym blogu o tym, jak zdobyć 100 zł na zakupy w sklepach IKEA, a już mamy kolejną propozycję. Tym razem czeka na Ciebie 100 zł do wykorzystania w restauracjach Sphinx! Jeśli jeszcze nie skorzystałeś z żadnej promocji BGŻ BNP Paribas poznaj szczegóły tej oferty. Smacznego! 🙂

Kto może skorzystać z promocji?

Uczestnikiem promocji „Konto do syta” może być osoba fizyczna, będąca konsumentem, która ukończyła 18 lat i nie ukończyła 26 lat na dzień 31 stycznia 2018 roku, posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz w ciągu 36 miesięcy przed dniem rozpoczęcia promocji nie była posiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku BGŻ BNP Paribas S.A.

Promocja „Konto do syta” trwa do momentu osiągnięcia liczby 1000 rejestracji, lecz nie dłużej niż do 22 grudnia 2017 roku, a oferta „Mobilna premia” jest ważna do 29 grudnia 2017 roku.

Co możesz zyskać

100 zł do wydania w restauracjach Sphinx za aktywne korzystanie z konta. Dodatkowo możesz zgarnąć 300 zł moneybacku (max. 25 zł/miesiąc) przez 12 miesięcy od otwarcia konta.

Jak zdobyć 100 zł do wydania w restauracjach Sphinx?

  • zarejestruj się w promocji – złóż wniosek o otwarcie Konta Maksymalnego do 22 grudnia 2017 roku

Kliknij tutaj i weź udział w promocji!
  • podpisz umowę ramową do 12 stycznia 2018 roku (dostarczy Ci ją kurier)
  • aktywnie korzystaj z konta i karty – w styczniu 2018 roku dokonaj transakcji bezgotówkowych na min. 300 zł oraz zaloguj się do bankowości elektronicznej Pl@net min. jeden raz

Jeśli spełnisz powyższe warunki, najpóźniej do 16 lutego 2018 roku dostaniesz informację o przyznaniu nagrody, a do 27 lutego 2018 roku organizator przekaże Ci SMS-em bon w formie kodu elektronicznego do wykorzystania w restauracjach Sphinx.

Zobacz Regulamin Promocji „Konto do syta”

Jak zgarnąć 300 zł moneybacku?

Jeśli założysz konto w jednej z wymienionych wyżej promocji możesz liczyć także na dodatkowe 300 zł premii. Pieniądze będą naliczane przez 12 kolejnych miesięcy od dnia założenia Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas.

Maksymalna kwota jaką możesz uzyskać w miesiącu jest 25 zł. Bonus (1zł) będzie naliczany za każdą transakcję, której dokonasz zbliżeniowo telefonem, MasterPass oraz aplikacją mobilną dla klientów BGŻ BNP Paribas.

Istotną informacją jest także to, kto może skorzystać z moneybacku. Oczywiście wykluczeni są obecni posiadacze i współposiadacze konta BGŻ BNP Paribas oraz Ci, którzy w okresie 36 miesięcy poprzedzających dzień złożenia wniosku w promocji byli posiadaczami lub współposiadaczami konta w tym banku (lub przed połączaniem w BGŻ albo BNP Paribas), ale tylko wybranych kont: Konto Optymalne, Maksymalne i Premium. To dobra wiadomość, jeśli z jakiegoś względu nie możesz wziąć udziału w ofercie „Konto dla domu”. ?

Zobacz Regulamin Promocji „Mobilna premia”

Opłaty za konto

Konto Maksymalne w BGŻ BNP Paribas

zasady

0 zł za prowadzenia Konta Maksymalnego z aplikacją GOmobile

0 zł za obsługę karty debetowej posiadacza rachunku, który nie ukończył 26 lat

0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów sieci BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash, 5 zł – pozostałe bankomaty w Polsce

0 zł za przelewy krajowe PLN zlecane w bankowości internetowej

 ***

Sam widzisz, że zdobycie 100 zł do wykorzystania w restauracjach Sphinx jest banalnie proste. Wystarczy, że spełnisz warunki promocji, a będziesz mógł cieszyć się smacznym jedzeniem w gronie bliskich osób, bowiem jeśli polecisz im tę promocję, również oni mogą zgarnąć nagrodę. 🙂 Nie zapomnij też o tym, że czeka na Ciebie nawet 300 zł za płatności mobilne!

Weź udział w promocji!
Podziel się z nami opinią na temat tej promocji! Napisz na [email protected] lub prześlij wiadomość na naszym oficjalnym profilu na Facebooku. ?

Dokumenty

Zobacz Regulamin Promocji „Konto do syta”
Zobacz Regulamin Promocji „Mobilna premia”

Komentarze (0)