zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Konta osobiste » Zgarnij 100 zł na zakupy w sklepie IKEA

Zgarnij 100 zł na zakupy w sklepie IKEA

27 kwi 2017 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Ewa Wieczorska
Ewa Wieczorska - redaktorka, która kocha pisać. Pracowała w kilku ogólnopolskich …
[email protected]

Dopiero przedstawiliśmy na łamach naszego bloga dwie ciekawe promocje od BGŻ BNP Paribas: 100 zł za tankowanie lub 100 zł do H&M + oczywiście 300 zł moneybacku. Teraz na odbiór czeka 100 zł na zakupy w sklepie IKEA! Jeśli to właśnie ta oferta przypadła Ci do gustu – nie czekaj i poznaj jej szczegóły! 🙂

Kto może skorzystać z promocji?

Uczestnikiem promocji „Konto dla domu” może być osoba fizyczna, będąca konsumentem, która ukończyła 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz w ciągu 36 miesięcy przed dniem rozpoczęcia promocji nie była posiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku BGŻ BNP Paribas S.A.

Promocja trwa do momentu osiągnięcia liczby 1000 rejestracji, lecz nie dłużej niż do 22 grudnia 2017 roku.

Co możesz zyskać

100 zł premii do wykorzystania w sklepie IKEA za aktywne korzystanie z konta. Dodatkowo możesz zgarnąć 300 zł moneybacku (max. 25 zł/miesiąc) przez 12 miesięcy od otwarcia konta.

Jak zdobyć 100 zł na zakupy w sklepie IKEA?

  • zarejestruj się w promocji – złóż wniosek o otwarcie Konta Optymalnego

Weź udział w promocji
  • podpisz umowę ramową do 12 stycznia 2018 roku
  • aktywnie korzystaj z konta i karty – w styczniu 2018 roku zapewnij min. 1000 zł wpływów, dokonaj transakcji bezgotówkowych na min. 300 zł oraz zaloguj się
    do bankowości elektronicznej Pl@net min. jeden raz

Zobacz Regulamin Promocji „Konto dla domu”

Jak zgarnąć 300 zł moneybacku?

Jeśli założysz konto w jednej z wymienionych wyżej promocji możesz liczyć także na dodatkowe 300 zł premii. Pieniądze będą naliczane przez 12 kolejnych miesięcy od dnia założenia Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas.

Maksymalna kwota jaką możesz uzyskać w miesiącu jest 25 zł. Bonus (1zł) będzie naliczany za każdą transakcję, której dokonasz zbliżeniowo telefonem, MasterPass oraz aplikacją mobilną dla klientów BGŻ BNP Paribas.

Istotną informacją jest także to, kto może skorzystać z moneybacku. Oczywiście wykluczeni są obecni posiadacze i współposiadacze konta BGŻ BNP Paribas oraz Ci, którzy w okresie 36 miesięcy poprzedzających dzień złożenia wniosku w promocji byli posiadaczami lub współposiadaczami konta w tym banku (lub przed połączaniem w BGŻ albo BNP Paribas), ale tylko wybranych kont: Konto Optymalne, Maksymalne i Premium. To dobra wiadomość, jeśli z jakiegoś względu nie możesz wziąć udziału w ofercie „Konto dla domu”. 🙂

Zobacz Regulamin Promocji „Mobilna premia”

Opłaty za konto

Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas

0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
0 zł za wydanie i posiadanie karty płatniczej
0 zł za przelewy złotowe Elixir zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej
0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów sieci BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash, 5 zł – pozostałe bankomaty w Polsce

***

Sam widzisz, że zdobycie 100 zł na zakupy do sklepu IKEA jest banalnie proste. Wystarczy, że spełnisz warunki promocji, a będziesz mógł cieszyć się premią. Nie zapomnij też o tym, że czeka na Ciebie nawet 300 zł za płatności mobilne!

Podziel się z nami opinią na temat tej promocji! Napisz na [email protected] lub prześlij wiadomość na naszym oficjalnym profilu na Facebooku. ?

Dokumenty

Zobacz Regulamin Promocji „Konto dla domu”
Zobacz Regulamin Promocji „Mobilna premia”

Komentarze (0)