zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Konta osobiste » 10 najlepszych kont osobistych

10 najlepszych kont osobistych

1 czea 2017 2 komentarzy ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Ewa Wieczorska
Ewa Wieczorska - redaktorka, która kocha pisać. Pracowała w kilku ogólnopolskich …
[email protected]

Wciąż szukasz idealnego rachunku bankowego? Mamy dla Ciebie propozycje najpopularniejszych i co najważniejsze darmowych kont osobistych. W zestawieniu znajdą się również takie z prostymi warunkami do spełnienia, żeby uniknąć opłaty oraz te, w których trzeba się trochę bardziej wysilić, żeby nie zapłacić za prowadzenie konta oraz kartę płatniczą.

Ranking 10 kont osobistych

Konta za okrągłe zero

Na pierwszym miejscu usytuowały się niezawodne konta od BGŻ BNP Paribas i Nest Banku – Konto Optymalne oraz Nest Konto. W obu przypadkach nie zapłacisz za prowadzenie konta oraz kartę płatniczą. Na samej górze pojawiły się również Konto Idealne od Idea Banku oraz rachunek osobisty od Orange Finanse.

Załóż Konto Optymalne od BGŻ BNP Paribas
Załóż Nest Konto od Nest Banku

Proste warunki do spełnienia

Na drugim miejscu znalazło się Wymarzone Konto Osobiste od Reiffeisen Polbank (0 zł jeśli dokona się min. jednej transakcji w miesiącu), a na trzecim eKonto od mBanku – w miesiącu trzeba wykonać min. 5 płatności kartą na dowolne kwoty, żeby za nią nie zapłacić.

Załóż eKonto od mBanku

Musisz zrobić więcej

Pod podium znalazł się BZ WBK – Konto Jakie Chcę. W tym przypadku, żeby karta była darmowa trzeba zapłacić nią min. 500 zł w miesiącu lub dokonać 5 transakcji na dowolne kwoty. Mamy też Konto Freemium od T-Mobile Usługi Bankowe – wydaj kartą 200 zł w miesiącu, a opłata za nią nie będzie pobierana.

Załóż Konto Jakie Chcę od BZ WBK
Załóż Konto Freemium od TMUB
 

Kolejne miejsce zajął Getin Bank ze swoim Kontem Proste Zasady. Za kartę do tego rachunku nie zapłacisz nic, ale żeby prowadzenie konta było równie darmowe musisz zrobić min. jedną płatność bezgotówkową.

Załóż Konto Proste Zasady od Getin Banku

Dalej mamy Konto z Lwem Direct od ING Banku Śląskiego. Prowadzenie konta nic nie kosztuje, ale żeby było podobnie w przypadku karty trzeba wykonać nią transakcje na min. 500 zł w miesiącu.

Załóż Konto z Lwem Direct od ING Banku Śląskiego
Kolejny w rankingu jest Deutsche Bank Polska – prowadzenie konta dbNET jest darmowe, natomiast karta płatnicza będzie za 0 zł jeśli płatności plastikiem wyniosą 500 zł/miesiąc.

Na koniec

Na sam koniec proponujemy Bank Millennium z Kontem 360° oraz PKO Bank Polski i Konto za Zero.

Konto 360° – 0 zł w zamian za wpływ na konto min. 1000 zł w miesiącu oraz min. jedną płatność kartą także w miesiącu. W przypadku Konta za Zero, żeby uniknąć opłaty za kartę trzeba nią zapłacić min. 300 zł w miesiącu. Niestety samo wydanie plastiku też kosztuje – 6,90 zł.

Załóż Konto za Zero od PKO Banku Polskiego
Załóż Konto 360° od Banku Millennium

I to tyle. Jeśli któreś z kont przypadło Ci do gustu daj nam koniecznie znać! Napisz na [email protected] lub odezwij się na naszym oficjalnym profilu na Facebooku.

Źródło: Bankier.pl – Najlepsze konta osobiste – styczeń 2018 oraz ZgarnijPremie.pl – konta osobiste.

Komentarze (komentarzy: 2)

 • gracz kontowy 11 marca 2018 0 1 odpowiedzi

  Najlepsze konta to konta zarabiające a nie konta za zero…

  • Ewa Wieczorska 12 marca 2018 0

   W artykule nie ma tylko „kont za zero” 🙂 Jeśli chcesz zarobić na koncie zapraszam do zakładki „Zestawienie Promocji” -> https://zgarnijpremie.pl/promocje/

   Znajdziesz tam konta z moneybackiem i nie tylko 🙂

   Wracają do tematu kont za zero złotych – uważasz, że konta bez opłat nie są dobre?

   Pozdrawiam