zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zyskaj do 300 zł premii w promocji Konta Intensive od mBank!

Zyskaj do 300 zł premii w promocji Konta Intensive od mBank!

4 czea 2019 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Zyskaj do 300 zł premii w promocji mKonta Intensive od mBank i korzystaj z Wielowalutowej Karty Visa Świat Intensive przez pór roku za darmo!

Zyskaj do 300 zł premii w promocji Konta Intensive!

Zyskaj do 300 zł

Dla kogo jest ta promocja?

Sama oferta mKonta Intensive skierowana jest do raczej zamożniejszych klientów. W zamian za to dostajemy jednak produkt bankowy o dużo szerszym zakresie możliwości w porównaniu do standardowego rachunku osobistego.

Sama promocja, jak to promocja konta przeznaczona jest dla nowych klientów, którzy nie posiadali żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego w mBanku począwszy aż od 01.01.2017. Posiadanie produktów dla firm nie wyklucza z uczestnictwa.

Jak skorzystać z promocji, aby zgarnąć 300 zł?

Warunki promocji są bardzo proste, ale ich realizacja (aktywność na koncie) rozbita jest na 6 miesięcy.

  • Najpóźniej do 31.08.2020 złóż wniosek o mKonto Intensive wraz z kartą debetową (MasterCard Intensive lub Visa Świat Intensive) i zawrzyj umowę o prowadzenie rachunku. Pamiętaj o zaakceptowaniu wszelkich wymaganych zgód marketingowych oraz regulaminu na etapie wnioskowania;
  • w kolejnym miesiącu po miesiącu, w którym konto zostało uruchomione zacznij spełniać warunek aktywności polegający na dokonywaniu transakcji kartą lub BLIK o wartości przynajmniej 2500 zł miesięcznie. Za każdy z 6 miesięcy aktywności otrzymamy 50 zł premii.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Promocja trwa do 31.08.2020.

Nagroda

Za każdy miesiąc aktywności otrzymamy 50 zł premii wypłacany do końca kolejnego miesiąca. W sumie nawet 300 zł premii.

Poza nagrodą pieniężną w promocyjnej ofercie możemy otrzymać darmową prze pół roku Kartę Visa Świat Intensive. Po tym okresie karta będzie nas kosztowała 10 zł miesięcznie.

Wielowalutowa Karta Visa Świat Intensive

Karta płatnicza Visa Świat Intensive to doskonałe narzędzie płatnicze zwłaszcza dla osób, które sporo podróżują. Co prawda po promocyjnym 6 miesięcznym okresie darmowym karta kosztuje aż 10 zł miesięcznie (bez możliwości zwolnienia za aktywność), ale warto zastanowić się nad jej pozostawieniem.

Karta Visa Świat Intensive pozwala na dokonywanie transakcji na całym świecie bez popierania prowizji za przewalutowanie oraz z wykorzystaniem korzystnych kursów, jak w kantorach online. Za korzystanie z bankomatów, gdziekolwiek jesteś również nie zapłacisz żadnej prowizji.

karta wielowalutowa

***

Ile kosztuj eKonto Intensive wraz z kartą Visa Świat Intensive?

Prowadzenie eKonta Intensive standardowo kosztuje aż 49,50 zł miesięcznie. Aby rachunek okazał się darmowy należy w ciągu miesiąca zapewnić min. 7 000 zł wpływu lub utrzymywać łączną sumę aktywów na koncie min. 100 000 .

Utrzymanie karty Visa Świat Intensive przez pierwsze pół roku będzie darmowe. Po tym okresie opłata za kartę Visa Świat Intensive wyniesie 10 miesięcznie.

***

Zobacz też, jak zgarnąć 250 zł na Karcie Paliwowej ORLEN, lub 150 zł w gotówce w promocji Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas!

Karta Paliwowa ORLEN

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (0)