zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zmiany na koncie oszczędnościowym Profit – 2% przez 62 dni do 100 tys. zł!

Zmiany na koncie oszczędnościowym Profit - 2% przez 62 dni do 100 tys. zł!

27 kwi 2019 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Zmiany na koncie oszczędnościowym Profit! Kryzys wywołany epidemią odbił się również na ofercie produktów oszczędnościowych Banku Millennium. Od teraz zarobimy jedynie 2% do 100 tys. zł ulokowane maksymalnie przez 62 dni.

Zmiany na koncie oszczędnościowym Profit.

zmiany na koncie

Dla kogo?

Aby skorzystać z oprocentowania konta oszczędnościowego Profit, należy być aktywnym klientem, który posiada konto osobiste w Banku Millennium. Jeśli jeszcze takiego nie posiadasz, to koniecznie załóż w trwającej wciąż promocji Konta 360° z premią pieniężną 200 zł + 20 zł do wydania na Pyszne.pl. Promocyjnemu oprocentowaniu podlegają jedynie nowe środki, a zatem oszczędności, które pojawiły się ponad stan salda z dnia 18.04.2020.

Jak skorzystać z promocyjnego oprocentowania?

  1. Jako posiadacz konta osobistego Banku Millennium wejdź na stronę www promocji lub skorzystaj z aplikacji mobilnej Millennium Banku;
  2. Przelej oszczędności z konta podstawowego będące nowymi środkami na Konto Oszczędnościowe Profit i utrzymuje jest przez maksymalny okres trwania oprocentowania – 62 dni, aby zyskać maksymalną premię w postaci odsetek.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Promocja trwa od 26.04.2020 do 30.05.2020.

Nagroda

Nagrodą w promocji jest oprocentowanie w wysokości 2,0% oszczędności zdeponowanych do wysokości 100 000 przez maksymalnie 62 dni.

W tym samym czasie trwania promocyjnego oprocentowania (62 dni) wszystkie środki ponad wspomniane 100 tys. zł zostaną objęte oprocentowaniem w wysokości 0,8%.

***

Pamiętaj o trwającej cały czas o promocji konta osobistego i Zyskaj 200 zł premii w gotówce i 20 zł do wydania na Pyszne.pl z Kontem 360° Banku Millennium!

Promocja Konta 360°

Ile kosztuje Konto 360° w Millennium Banku?

Aby Konto 360° faktycznie okazało się darmowe (prowadzenie rachunku, obsługa karty debetowej oraz wypłata gotówki z bankomatów) musisz zapewnić min. 1000 zł wpływów zewnętrznych
min. 1 płatności kartą do konta lub BLIKIEM w miesiącu – czyli identycznie, jak warunki aktywności przewidziane w tej promocji ?

W przeciwnym wypadku koszt prowadzenia konta wyniesie 8 zł miesięcznie, utrzymania karty 7 zł, a wypłaty z bankomatów obcych wyniosą 1 zł lub 5 zł prowizji (zależy od właściciela maszyny).

Natomiast prowadzenie Konta 360° Student jest całkowicie bezpłatne dla osób do 26 roku życia. Z kolei za obsługę karty oraz wypłaty gotówki z bankomatów nie zapłacisz nic przy min. 1 płatności kartą do konta lub BLIKIEM w miesiącu.

Przelewy krajowe w złotych przez Millenet i Aplikację Mobilną są bezpłatne.

Dokumenty

Regulamin promocji „Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit”
Cennik usług – stopy procentowe

Komentarze (0)