zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zgarnij więcej gotówki od BNP Paribas! Nawet 250 zł premii z Kontem Otwartym na Ciebie!

Zgarnij więcej gotówki od BNP Paribas! Nawet 250 zł premii z Kontem Otwartym na Ciebie!

5 mar 2019 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Zgarnij jeszcze więcej gotówki od BNP Paribas w kolejnej promocji Konta Otwartego na Ciebie z premią do 250 zł za otwarcie konta i aktywność!

Więcej gotówki od BNP Paribas!

Więcej gotówki od BNP

Kto może skorzystać z promocji?

Jak niemal każda promocja konta osobistego BNP Paribas, również i tak skierowana jest wyłącznie do nowych klientów. Okres karencji ponownie wynosi 9 miesięcy, więc nie jest wygórowany 🙂 Potencjalni uczestnicy nie mogli przez ten czas posiadać żadnego konta osobistego BNP Paribas (dotyczy to również klientów przejętego przez BNP Paribas Raiffeisen Polbanku).

Jak zdobyć do 250 zł wiosennej premii od BNP Paribas?

  1. Najpóźniej 18.03.2020 złóż wniosek o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas. Następnie najpóźniej do 31.03.2020  podpisz umowę o prowadzenie konta z kartą debetową pamiętając o nadaniu do niej numeru PIN;
  2. Pierwszą część w wysokości 50 otrzymasz już za sam fakt otwarcia konta do końca marca posługując się promocyjnym formularzem;
  3. Aby zwiększyć nagrodę o 100 do końca kwietnia wykonaj co najmniej 5 transakcji kartą na dowolną kwotę oraz zasil rachunek sumą wpływów o wartości min. 1000 zł;
  4. Aby zdobyć ostatnią możliwą część przewidzianej premii w wysokości 100 spełnij warunek aktywności do końca maja polegający na wykonaniu min. 5 transakcji za pomocą bankowości elektronicznej lub aplikacji oraz ponownie zapewnij wpływy na konto o wartości min. 1000 .

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Czas za złożenie wniosku o otwarcie promocyjnego konta masz do 18.03.2020. Nie zwlekaj jednak do końca tego terminu, ponieważ akcja może zakończyć się wcześniej jeśli zarejestruje się w niej 3000 użytkowników.

Nagroda

Aby premie zostały przekazane na Twoje konto, musisz uzupełnić dane w formularzu, do którego link zostanie przesłany wraz z pierwszą wiadomością o uzyskaniu premii. Nastąpi to najpóźniej 20.04.2019.

Drugą i trzecią wiadomość otrzymasz kolejno do 27.05.2020 i 25.06.2020 (o ile spełnisz wymagane warunki aktywności). Wszystkie te wiadomości wysłane zostaną na adres mailowy podany podczas rejestracji w promocji.

***

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Samo prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe. Ewentualnej opłacie wynoszącej
3 zł miesięcznie podlegać może utrzymanie karty debetowej „Otwartej na Dzisiaj”. Jeśli jednak wykonasz co najmniej jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę, wówczas będziesz zwolniony z tej opłaty.

Wypłaty z bankomatów BNP oraz Planet Cash są darmowe, za operacje przy użyciu innych maszyn przyjdzie Ci zapłacić 5 zł prowizji.

Ze wszystkich powyższych opłat zwolnione są bezwarunkowo osoby do 26 roku życia.

***

Sprawdź też promocję karty kredytowej BNP Paribas z możliwością zdobycia 200 zł w programie mamBONUS na zakupy!

karta kredytowa

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (0)