zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zgarnij Premię 150 zł z Kontem Jakże Osobistym w Alior Banku!

Zgarnij Premię 150 zł z Kontem Jakże Osobistym w Alior Banku!

12 czea 2018 4 komentarzy ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Właśnie ruszyła 3 już edycja promocji Zgarnij Premię z Kontem Jakże Osobistym Alior Banku. Za założenie konta oraz aktywne korzystanie z niego możesz otrzymać 150 zł premii!

150 zł premii z Kontem Jakże Osobistym w Alior Banku

osobistym

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku, to znaczy takich, którzy nie posiadali Konta Osobistego w Alior Banku od 10.06.2018 . Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego nie wyklucza uczestnika z Promocji.

Jak możesz skorzystać z premii?

 • Zarejestruj się w promocji;
 • Do 22.07.2019 złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste;
 • W ciągu 30 dni podpisz umowę (nie później, niż do 21.08.2019);
 • W ciągu 60 dni spełnij warunek aktywności (do 20.10.2019);
 • Do 30.11.2019 bank powiadomi Cię o przyznaniu premii!

***

Warunek aktywności polega na tym, abyś w okresie 60 dni od zawarcia umowy na Konto Jakże Osobiste (nie później niż do 20.10.2019) uzyskał wpływ na konto na łączną sumę co najmniej 1000 zł oraz wykonał co najmniej trzy płatności bezgotówkowe*.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

*Płatność bezgotówkową Alior rozumie jako transakcje dokonane kartą debetową do Konta lub Blikiem w sklepach stacjonarnych lub przez Internet, zaksięgowane przez Bank na Koncie, z zastrzeżeniem, że transakcje nie będą obejmować transakcji z następującymi kodami MCC:

[7995] – kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
[8999] – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
[4111] – m.in. usługi transportowe;
[6012] – instytucje finansowe;
[6211] – brokerzy ubezpieczeniowi;
[6051] – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych:
[4829] – internetowe przekazy pieniężne;
[4900] – narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Czas trwania promocji

Promocja trwa 10.06.2019 do 22.07.2019.

Nagroda

O przyznaniu premii w wysokości 150 zostaniesz powiadomiony do 30.11.2019 za pośrednictwem wiadomości e-mail, wysłanej na adres podany podczas rejestracji w serwisie aliorbankKJO3.zgarnijpremie.pl. Od momentu uzyskania potwierdzenia spełnienia warunków nieprzyznania premii Alior przekaże Ci nagrodę w ciągu 14 dni.

Ile kosztuje Konto Jakże Osobiste w Alior Banku?

Jeśli nie masz jeszcze ukończone 26 lat, wówczas obsługa konta będzie całkowicie darmowa. Dla osób starszych niż 26 lat prowadzenie konta będzie darmowe, jeżeli w danym miesiącu kalendarzowym zapewnią wpływ na kwotę min. 1500 zł z innego banku lub z konta firmowego w Alior Banku. Jeśli nie spełnisz któregoś tych wymogów miesięczna opłata za prowadzeni konta wyniesie 10 zł.

Natomiast korzystanie z karty do konta będzie darmowe, jeśli dokonasz w miesiącu transakcji  bezgotówkowych na łączną kwotę min. 300 zł. Jeśli nie spełnisz tego wymogu opłata wyniesie 5 zł miesięcznie.

***

Główne korzyści z Kontem Jakże Osobistym Alior Banku:

 • 0 zł za prowadzenie konta – jeżeli nie ukończyłeś 26 lat lub jeśli zapewnisz jednorazowy wpływ min. 1500 zł/mies.;
 • 0 zł za kartę debetową – wystarczy rozliczenie 300 zł transakcji bezgotówkowych co miesiąc’
 • 0 zł za przelewy internetowe w PLN;
 • 0 zł za 2 dodatkowe korzyści;
 • mobilny dostęp do konta i płatności BLIK, Google Pay, Apple Pay.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Dokumenty

Regulamin Promocji
Regulamin Rachunku KJO w Alior Banku

Komentarze (komentarzy: 4)

 • Robert 14 lipca 2019 0 1 odpowiedzi

  Cześć miałem taki przypadek że zarejestrowałem się na stronie następnie po otrzymaniu linku rozpocząłem proces składania wniosku uzupełniłem wszystkie formatki ale w ostatnim etapie przy video weryfikacji proces został przerwany z uwagi na problemy techniczne używałem przeglądarki Explorer i otrzymałem maila twój wniosek został odrzucony czy wyklucza mnie to z promocji bo mój mail już raz został zarejestrowany czy też mogę ponownie przejść cała procedurę?

  • Wojciech Wojtczak 15 lipca 2019 0

   Cześć Robercie! W takim przypadku istnieją dwa rozwiązania: możesz skontaktować się z infolinią Banku, aby uzyskać informację czy wniosek wpadł już do ich bazy, albo złożyć ponownie wniosek, zakładając wcześniej nowy profil w ZP, ale już innym mailem. W przypadku pojawienia się dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu na: [email protected] 🙂

 • Mojnina 17 lipca 2019 0 1 odpowiedzi

  Czy adres mailowy można podać tylko raz? Jeśli chce założyć konto dla siebie i rodzicow, podczas gdy rodzice nie maja skrzynki mailowej, mogę podać swój?
  Nie mogę znaleźć informacji w regulaminie na ten temat.

  • Wojciech Wojtczak 17 lipca 2019 0

   Podczas rejestracji w promocji konkretnego adresu mailowego można użyć tylko raz. Każda kolejna rejestracja musi zawierać inny adres. Pozdrawiam