zgarnijpremie.pl » Telekomunikacja » 700 zł premii za podpisanie lub przedłużenie umowy z nc+

700 zł premii za podpisanie lub przedłużenie umowy z nc+

12 gru 2017 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Ewa Wieczorska
Ewa Wieczorska - redaktorka, która kocha pisać. Pracowała w kilku ogólnopolskich …
[email protected]

Platforma nc+ ruszyła już ze świąteczną promocją „EXTRAKASA”, w której do zgarnięcia jest nawet 700 zł! Wystarczy, że podpiszesz lub przedłużysz umowę na wybrany pakiet, który jest objęty promocją oraz skorzystasz z dodatkowych usług, a całkiem spora suma pieniędzy może trafić w Twoje ręce.

Co możesz zyskać?

Przedpłaconą kartę typu prepaid na okaziciela, która zostanie zasilona kwotą nawet 700 zł (wszystko zależy od warunków promocji, które są do spełnienia).

Kto może skorzystać z promocji?

W tej akcji mogą wziąć udział zarówno nowi jak i obecni klienci, którzy podpiszą lub przedłużą umowę nc+ na 24 miesiące.

Zasady promocji

Wybierz jeden z pakietów, które widnieją w poniższej tabeli (to właśnie wybór pakietu określa wysokość premii, która Ci się należy). Następnie kliknij w zielony przycisk poniżej, żeby skorzystać z promocji (zostaniesz przekierowany na stronę promocji).

Kliknij tutaj i weź udział w promocji!

Przyznanie nagrody

Jeśli zawierasz nową umowę za pośrednictwem strony internetowej promocji karta zostanie wysłana kurierem. Natomiast w przypadku przedłużenia umowy np. przez telefon trzeba będzie udać się do autoryzowanego punktu sprzedaży najpóźniej do kolejnego miesiąca po podpisaniu umowy.

Zasilenie nastąpi w ciągu 25 dni roboczych po spełnieniu określonych warunków:

  • nowa umowa: po aktywacji karty w moje nc+, które powinno nastąpić do 60 dni od przedłużenia oraz po dokonaniu pierwszej opłaty (jeśli wybierzesz pakiet VIP+ Max to karta zostanie zasilona w 2 równych miesięcznych transzach – I transza 250 zł po uregulowaniu pierwszej opłaty oraz II transza 250 zł po uregulowaniu drugiej opłaty)
  • przedłużenie umowy: po aktywacji karty w moje nc+, które powinno nastąpić do 60 dni od przedłużenia

O tym, że karta została zasilona środkami pieniężnymi zostaniesz poinformowany SMS-em. Pieniądze pojawią się na karcie przedpłaconej w ciągu 2 dni roboczych od momentu otrzymania takiej wiadomości.

Z plastiku możesz korzystać do wyczerpania środków pieniężnych, ale nie dłużej niż do 31 maja 2018 roku.

Dodatkowe pieniądze

Jeśli w czasie trwania promocji nawiążesz też umowę o internet i/lub telefon na 24 miesiące zyskasz kolejne 100 lub 200 zł (w zależności czy zdecydujesz się na jeden, czy dwa pakiety).

Więcej o promocji nc+ w Regulaminie >>

Komentarze (0)