zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » Zgarnij nawet 398 zł na jedzenie od PKO BP! 300 zł zwrotu za zakupy + 98 zł do wydania na Festiwal Restaurant Week

Zgarnij nawet 398 zł na jedzenie od PKO BP! 300 zł zwrotu za zakupy + 98 zł do wydania na Festiwal Restaurant Week

27 kwi 2017 Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Ewa Wieczorska
Ewa Wieczorska - redaktorka, która kocha pisać. Pracowała w kilku ogólnopolskich …
[email protected]

W PKO BP ruszyła właśnie nowa, całkiem interesująca promocja Konta dla Młodych, czyli osób, które nie ukończyły jeszcze 26 roku życia. Wystarczy, że założysz konto i spełnisz kilka warunków, a przez 6 miesięcy bank zwróci Ci nawet 50 zł w miesiącu za transakcje kartą w restauracjach. W sumie możesz zgarnąć 300 zł. Dodatkowo pierwsze 2000 osób otrzyma zaproszenie dla 2 osób na Festiwal Restaurant Week warte 98 zł! Dowiedz się więcej. 🙂

Co możesz zyskać?

Do 50 zł zwrotu co miesiąc za jedzenie na mieście przy płatności kartą – i tak przez 6 miesięcy (możesz zgarnąć max. 300 zł).

2-osobowe zaproszenie na Festiwal Restaurant Week warte 98 zł (obejmuje posiłek składający się z 3 dań bez napojów), który potrwa od 20 do 29 października tego roku.

Do kogo skierowana jest promocja?

Z promocji PKO BP „Serce na talerzu” może skorzystać każda osoba, która nie ukończyła 26. roku życia oraz po 31 sierpnia 2016 roku nie posiadała rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w banku, w tym rachunku Inteligo.

Reasumując jeśli miałeś już konto w PKO, ale udało Ci się je zamknąć do końca sierpnia 2016 roku, nie musisz się martwić – możesz skorzystać z promocji. 🙂

Jak zgarnąć 300 zł zwrotu za płatności kartą?

  • do 30 września 2017 roku złóż wniosek o otwarcie Konta dla Młodych wraz z kartą debetową PKO Ekspres ze znakiem MasterCard

Złóż wniosek i weź udział w promocji „Serce na talerzu”
  • podpisz umowę o konto
  • wyraź zgodę na otrzymywanie od banku informacji handlowych oraz materiałów marketingowych i promocyjnych
  • po wykonaniu powyższych czynności, również do 30 września 2017 roku zgłoś chęć udziału w promocji rejestrując się na stronie internetowej pkobp.pl/sercenatalerzu
  • w każdym z 6 miesięcy dokonuj transakcji kartą w restauracjach

* Nagroda – 20% moneyback będzie naliczany przez 6 miesięcy, z tym że pierwszy miesiąc liczymy po miesiącu podpisania umowy.

* W każdym z miesięcy możesz otrzymać max. 50 zł, a w skali 6 miesięcy – 300 zł.

* Zwrot dostaniesz na rachunek bankowy do końca miesiąca po spełnieniu warunków promocji i płatności w danym miesiącu.


Pamiętaj!
Do końca promocji nie możesz zamknąć konta.

Jak zgarnąć zaproszenie na Festiwal Restaurant Week?

Możesz zdobyć nagrodę dodatkową o wartości 98 zł do wydania na Festiwal Restaurant Week, który odbędzie się na terenie całego kraju w dniach 20-29 października 2017 roku. Wystarczy, że spełnisz warunki opisane przy moneybacku. Prawda, że proste? 🙂 Musisz się jednak spieszyć, gdyż pula nagród jest ograniczona – zdobędzie ją pierwsze 2000 osób, które skorzystają z promocji PKO BP.

Festiwal Restaurant Week to największy polski festiwal restauracyjny. Starannie wybrana grupa najlepszych i najbardziej autorskich restauracji da popis w polskich miastach. Zjesz specjalnie skomponowane i popisowe dania.

* Nagroda zostanie wydana w dwóch turach, według kolejności spełnienia warunków promocji – I tura: do 25 września 2017 roku i II tura: do 9 października 2017 roku.

* Zaproszenia w postaci kodu elektronicznego zostaną wysłane w formie wiadomości na pocztę w serwisie bankowości elektronicznej iPKO.

* Przypominamy! Zaproszenie da Ci możliwość dokonania 2-osobowej rezerwacji na 3-daniowy posiłek w jednej z knajp, które będą uczestniczyć w Festiwalu.

* Miasta, w których wykorzystasz zaproszenie: Białystok, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Rzeszów, Silesia, Słupsk i Ustka, Szczecin, Trójmiasto, Warszawa oraz Wrocław.

Konto dla Młodych w PKO BP – opłaty

0 zł za prowadzenie konta.
0 zł za kartę do konta pod warunkiem wykonania min. 5 transakcji kartą rozliczonych w danym miesiącu, inaczej zapłacisz od 1 do 5 zł/miesiąc (opłata zależy od ilości dokonanych transakcji).
0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i na świecie.

***

Sam widzisz, że skorzystanie z tej promocji jest bardzo proste i może Ci się opłacić – i to podwójnie. 🙂 Do zgarnięcia jest nie tylko atrakcyjny moneyback (nawet 300 zł przez pół roku), ale i 2-osobowe zaproszenie na Festiwal Restaurant Week, gdzie w wybranej knajpie zjesz coś dobrego ZA DARMO. Spiesz się, bowiem z drugiej nagrody skorzysta jedynie 2000 osób! Zgłodniałeś? No to na co czekasz? 😉

Złóż wniosek i weź udział w promocji „Serce na talerzu”

Dokumenty

Regulamin promocji „Serce na talerzu”
Zasady rezerwacji posiłku i wykaz restauracji biorących udział w Festiwalu są dostępne na restaurantweek.pl.

Komentarze (0)