zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Konta osobiste » Zgarnij bilet do kina za płatności telefonem i nawet 460 zł od Banku Millennium

Zgarnij bilet do kina za płatności telefonem i nawet 460 zł od Banku Millennium

22 kwietnia 2017 (Aktualizacja 28.06.2017) Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Ewa Wieczorska
Ewa Wieczorska - redaktorka, która kocha pisać. Pracowała w kilku ogólnopolskich …
[email protected]

Zakończone

Ruszyła nowa promocja „Telefonem się opłaca II” dla osób, które posiadają konto w Banku Millennium, ale i nowych klientów. Wystarczy, że spełnisz kilka warunków, a darmowy seans na wybrany film 2D w Cinema City jest Twój.

Do kogo skierowana jest promocja?

Z promocji mogą skorzystać zarówno obecni, jak i nowi klienci Banku Millennium.

Obecny klient musi być pełnoletni i posiadać rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Banku Millennium. Jednak nie może wziąć udziału w akcji, jeśli uczestniczył już w pierwszej edycji „Telefonem się opłaca”.

Nowy klient na początek musi założyć konto w Banku Millennium. Warto wnioskować o konto 360° lub Konto 360° Student, bowiem dodatkowo możesz zgarnąć 100 zł od Bankier.pl + 360 zł od Banku Millennium. Pisaliśmy już o tym, tu dowiesz się więcej >>

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Co możesz zyskać?

Darmowy bilet do Cinema City na wybrany film 2D (z wyłączeniem pokazów specjalnych, przedpremierowych i zamkniętych, maratonów filmowych, pokazów/eventów specjalnych w Cinema City, filmów wyświetlanych w IMAX, salach VIP i salach Skoda 4dX oraz pokazów „Ladies night”).

Pula nagród jest ograniczona – bilet otrzyma 650 osób, które jako pierwsze spełnią warunki promocji. Bilet możesz wykorzystać do 31 grudnia 2017 roku.

Dodatkowo jeśli jesteś nowym klientem, możesz zgarnąć 100 zł od Bankier.pl i nawet 360 zł od Banku Millennium, czyli razem 460 zł.

Co zrobić, żeby zdobyć darmowy bilet do kina?

  • jeśli jesteś nowym klientem Banku Millennium – załóż konto
  • musisz mieć aktywną aplikację mobilną na urządzeniu z systemem Android wersja 4.4 lub wyższa, gdyż telefon musi posiadać moduł NFC potrzebny do płatności zbliżeniowych
  • musisz mieć mobilną kartę MasterCard (jeśli jeszcze jej nie masz zawnioskuj o nią w aplikacji mobilnej: Inne transakcje > Płatności zbliżeniowe telefonem)
  • wyraź zgody na przetwarzanie danych w celach marketingu banku i podmiotów, które są powiązane z bankiem
  • w czasie trwania promocji tj. od 13 czerwca 2017 roku do 4 lipca 2017 roku musisz wykonać min. 5 płatności telefonem – każda na kwotę co najmniej 10 zł

Ważne informacje – musisz o tym pamiętać!

* żeby wziąć udział w promocji musisz mieć aktywną aplikację mobilną banku
* musisz mieć telefon z systemem Android 4.4 luż wyżej – urządzenie musi posiadać moduł NFC do płatności zbliżeniowych
* w okresie od 13 czerwca 2017 roku do 5 lipca 2017 roku musisz wykonać min. 5 płatności telefonem (każda na min. 10 zł)
* bilet możesz wykorzystać tylko na filmy 2D w kinie Cinema City
* otrzyma go tylko 650 osób, które jako pierwsze spełnią warunki
* nagrodę otrzymasz najpóźniej do 31 lipca 2017 roku
* bilet możesz wykorzystać do 31 grudnia 2017 roku
* lista kin, do których możesz się wybrać jest dostępna w Regulaminie

Opłaty za konto

0 zł za prowadzenie konta
0 zł za kartę do konta
0 zł za wypłaty z bankomatów
0 zł za przelewy krajowe w złotych w Millenecie i aplikacji mobilnej
0 zł za przelewy na e-mail lub telefon
0 zł
za realizację zleceń stałych i polecenia zapłaty

Zwolnienie z opłat za Konto 360º, kartę do konta oraz wypłaty z bankomatów obowiązuje pod warunkiem zaksięgowania na koncie min. 1000 zł wpływów zewnętrznych i min. jednej płatności kartą do konta lub BLIKiem w miesiącu. Za wypłaty z bankomatów za granicą operatorzy mogą pobierać opłaty niezależne od banku. Pamiętaj, aby zajrzeć do aktualnej Tabeli Opłat i Prowizji!

***

Sam widzisz, że zdobycie darmowego biletu do kina Cinema City na wybrany seans 2D to pestka. 😉 Jeśli jesteś nowym klientem Banku Millennium pamiętaj, że musisz złożyć wniosek o konto.

Potem czeka Cię już tylko spełnienie kilku warunków m.in. pamiętaj, że wymogiem jest telefon z systemem Android 4.4 lub wyżej – bez modułu NFC nie zapłacisz nim zbliżeniowo.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Założenie konta w Banku Millennium opłaca Ci się podwójnie, bowiem oprócz biletu do kina możesz zgarnąć łącznie 460 zł! Przejdź do artykułu o promocji Otwórz konto 360° lub Konto 360° Student i zgarnij 100 zł od Bankier.pl + 360 zł od Banku Millennium i dowiedz się więcej.

Powodzenia i udanego seansu! 🙂

Napisz nam, jaki film obejrzałeś na nasz adres e-mail: [email protected].

Dokumenty, które dotyczą tej promocji

Regulamin promocji „Telefonem się opłaca II”
Regulamin Promocji „Zyskaj Premię z Bankiem Millennium – III edycja”
Regulamin promocji „Zyskaj 360 zł – 5 edycja”

Komentarze (0)