100 zł od Bankier.pl i 50 zł od PolskiBus.com. Otwórz Konto 360° lub 360° Student w Banku Millennium

Bankier.pl, Bank Millennium i PolskiBus.com mają dla Ciebie świetną promocję! Do zgarnięcia jest 100 zł premii (wydasz je na co chcesz) i 50 zł w postaci voucherów, które uprawnią Cię do obniżenia ceny za przewóz Polskim Busem. Prawda, że to atrakcyjna oferta? 🙂 Poznaj więcej szczegółów.

Kto może skorzystać z promocji?

Uczestnikami Promocji nie mogą być osoby, które dysponowały jakimkolwiek rachunkiem w Banku jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator posiadacza rachunku po 1 kwietnia 2015 roku.

Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która przed dniem wykonania czynności została zarejestrowana jako wnioskodawca w zakresie któregokolwiek Produktu Banku i której wniosek jest procesowany przez Bank w trakcie trwania Promocji.

Co możesz zyskać?

100 zł premii od Bankier.pl za spełnienie warunków promocji.

50 zł od PolskiBus.com – dwa vouchery po 25 zł (łączna wartość to 50 zł), które uprawniać będą do obniżenia ceny za przewóz osób organizowany przez PolskiBus.com.

Jeśli założysz Konto 360° lub Konto 360° Student (18-26 lat) w Banku Millennium czeka na Ciebie:

 • płacenie i wypłacanie kartą (bezpłatna, nowoczesna karta Millennium Visa Konto 360°)
 • korzystanie z aplikacji mobilnej – wystarczy, że ściągniesz ją na swój smartfon, a Twoje finanse będą zawsze przy Tobie
 • pomnażanie oszczędności – wraz z kontem osobistym otrzymujesz od banku Konto Oszczędnościowe w atrakcyjnym oprocentowaniem
 • korzystanie z Millenetu – system bankowości internetowej banku pomoże Ci czuwać nad Twoimi finansami

Jak zdobyć nagrody?

 • zarejestruj się w promocji (kliknij w zielony przycisk poniżej)

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

 • do 30 września 2017 roku złóż wniosek o rachunek
 • do 6 października 2017 roku podpisz umowę
 • w październiku i listopadzie 2017 roku spełnij warunki aktywności na koncie

Jeśli wybierzesz konto 360°
Zasil rachunek bankowy kwotą min. 1000 zł oraz w każdym z ww. miesięcy na tym rachunku musi zostać zaksięgowana co najmniej jedna płatność bezgotówkowa kartą lub za pomocą usługi BLIK.

Jeśli wybierzesz Konto 360 Student°
W każdym z ww. miesięcy na tym rachunku musi zostać zaksięgowana co najmniej jedna płatność bezgotówkowa kartą lub za pomocą usługi BLIK.

 • do 31 grudnia 2017 roku powiadomimy Cię o przyznanej premii 100 zł od Bankier.pl + 50 zł od PolskiBus.com

Opłaty za konto

0 zł za prowadzenie konta
0 zł za kartę do konta
0 zł za wypłaty z bankomatów
0 zł za przelewy krajowe w złotych w Millenecie i aplikacji mobilnej
0 zł za przelewy na e-mail lub telefon
0 zł
za realizację zleceń stałych i polecenia zapłaty

W bardzo prosty sposób konto w Banku Millennium może być darmowe. Wystarczy, że spełnisz kilka podstawowych warunków. Zobacz sam:

Zwolnienie z opłat za Konto 360º, kartę do konta oraz wypłaty z bankomatów obowiązuje pod warunkiem zaksięgowania na koncie min. 1000 zł wpływów zewnętrznych i min. jednej płatności kartą do konta lub BLIKiem w miesiącu. Za wypłaty z bankomatów za granicą operatorzy mogą pobierać opłaty niezależne od banku. Pamiętaj, aby zajrzeć do aktualnej Tabeli Opłat i Prowizji!

Odbiór nagrody

Premia 100 zł od Bankier.pl

Premia zostanie przekazana uczestnikowi promocji w terminie 14 dni roboczych od dnia przekazania mu informacji o jej przyznaniu (o przyznaniu premii zostaniesz powiadomiony nie później niż do 31 grudnia 2017 roku) za pośrednictwem wiadomości e-mail – na adres, który podałeś przy rejestracji.

Voucher 50 zł od PolskiBus.com

Voucher jest ważny od 15 grudnia 2017 roku do 31 marca 2018 roku. W celu jego wykorzystania trzeba będzie dokonać rezerwacji biletów na stronie www.polskibus.com wpisując indywidualny kod rabatowy z vouchera w polu „kod promocyjny” w wyszukiwarce połączeń (użycie kodu spowoduje obniżenie ceny biletu o 25 zł).

Ważne: Jeśli cena za przewóz osób organizowany przez PolskiBus.com jest mniejsza niż 25 zł to wykonanie praw z vouchera spowoduje obniżenie ceny za ten przewóz do kwoty 1 zł.

***

Jeśli przekonaliśmy Cię do skorzystania z tej promocji, podziel się tym z nami na kontakt@zgarnijpremie.pl lub na naszym oficjalnym profilu na Facebooku. Daj znać, czy udało Ci się zgarnąć dodatkowe 150 zł (100 zł premii od Bankier.pl i 50 zł od PolskiBus.com). 🙂

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Dokumenty

Regulamin promocji „Zgarnij Premię z Bankiem Millennium – IV edycja” >>
Regulamin korzystania z vouchera PolskiBus.com >>

4 KOMENTARZE

 1. Witam,

  chciałbym spytać o punkt regulaminu promocji Millenium:
  „Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która przed dniem wykonania czynności opisanych w punkcie II ust. 4 Regulaminu została zarejestrowana jako wnioskodawca w zakresie któregokolwiek Produktu Banku i której wniosek jest procesowany przez Bank w trakcie trwania Promocji.”

  Złożyłem wniosek o udział w promocji, aktywowałem link poprzez pocztę, a następnie wyłączyłem komputer. Gdy ponowny raz próbowałem założyć konto poprzez linka z poczty dostałem komunikat:

  „Aktualnie masz już otwarty wniosek o produkt w Promocji. Kontynuuj składanie wniosku w otwartym oknie przeglądarki.”

  Otworzyłem nowe okno przeglądarki i poprzez główną stronę banku (a nie przez przekierowanie ze strony ogranizatora pormocji) złożyłem wniosek o konto. A więc nie dokonałem złożenia wniosku przed dniem przystąpienia do promocji. Czy konieczne jest założenie konta z linka przekierowującego ze strony organizatora? W moim przypadku było to nie możliwe.

  Czy będę objęty promocją 100zł na konto oraz 50zł na polskiegobusa?

  Dziękuję za informację.

  • Dzień dobry,
   Po upływie 15 minut przeglądarka się resetuje i miałby Pan ponownie możliwość wejścia we wniosek poprzez panel ZgarnijPremie.pl. Ponieważ założył Pan konto poprzez główną stronę banku nie zostanie ono poprawnie zaakceptowane do wypłaty premii. W takiej sytuacji prosimy po zakończeniu akcji, czyli po 30 września 2017 roku, o skontaktowanie się z nami na adres e-mail: kontakt@zgarnijpremie.pl wraz z opisem całej sytuacji. My zwrócimy się do banku, czy będzie możliwość indywidualnego dopisania Pana konta do promocji.
   Pozdrawiam

 2. Strona polskibus.com nie istnieje, nie ma możliwości rezerwacji na stronie flixbus.pl na tych samych zasadach jak to było możliwe na polskibus.com tzn. rezerwacji konkretnego miejsca w autobusie. W regulaminie jest napisane między innymi o ważności vouchera do 31.03 i opłacie 1zł za rezerwację zatem uważam, że polskibus złamał regulamin promocji.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here