zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » 100 zł od Bankier.pl i 50 zł od PolskiBus.com. Otwórz Konto 360° lub 360° Student w Banku Millennium

100 zł od Bankier.pl i 50 zł od PolskiBus.com. Otwórz Konto 360° lub 360° Student w Banku Millennium

27 kwi 2017 4 komentarzy ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Ewa Wieczorska
Ewa Wieczorska - redaktorka, która kocha pisać. Pracowała w kilku ogólnopolskich …
[email protected]

Bankier.pl, Bank Millennium i PolskiBus.com mają dla Ciebie świetną promocję! Do zgarnięcia jest 100 zł premii (wydasz je na co chcesz) i 50 zł w postaci voucherów, które uprawnią Cię do obniżenia ceny za przewóz Polskim Busem. Prawda, że to atrakcyjna oferta? 🙂 Poznaj więcej szczegółów.

Kto może skorzystać z promocji?

Uczestnikami Promocji nie mogą być osoby, które dysponowały jakimkolwiek rachunkiem w Banku jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator posiadacza rachunku po 1 kwietnia 2015 roku.

Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która przed dniem wykonania czynności została zarejestrowana jako wnioskodawca w zakresie któregokolwiek Produktu Banku i której wniosek jest procesowany przez Bank w trakcie trwania Promocji.

Co możesz zyskać?

100 zł premii od Bankier.pl za spełnienie warunków promocji.

50 zł od PolskiBus.com – dwa vouchery po 25 zł (łączna wartość to 50 zł), które uprawniać będą do obniżenia ceny za przewóz osób organizowany przez PolskiBus.com.

Jeśli założysz Konto 360° lub Konto 360° Student (18-26 lat) w Banku Millennium czeka na Ciebie:

 • płacenie i wypłacanie kartą (bezpłatna, nowoczesna karta Millennium Visa Konto 360°)
 • korzystanie z aplikacji mobilnej – wystarczy, że ściągniesz ją na swój smartfon, a Twoje finanse będą zawsze przy Tobie
 • pomnażanie oszczędności – wraz z kontem osobistym otrzymujesz od banku Konto Oszczędnościowe w atrakcyjnym oprocentowaniem
 • korzystanie z Millenetu – system bankowości internetowej banku pomoże Ci czuwać nad Twoimi finansami

Jak zdobyć nagrody?

 • zarejestruj się w promocji (kliknij w zielony przycisk poniżej)

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 • do 30 września 2017 roku złóż wniosek o rachunek
 • do 6 października 2017 roku podpisz umowę
 • w październiku i listopadzie 2017 roku spełnij warunki aktywności na koncie

Jeśli wybierzesz konto 360°
Zasil rachunek bankowy kwotą min. 1000 zł oraz w każdym z ww. miesięcy na tym rachunku musi zostać zaksięgowana co najmniej jedna płatność bezgotówkowa kartą lub za pomocą usługi BLIK.

Jeśli wybierzesz Konto 360 Student°
W każdym z ww. miesięcy na tym rachunku musi zostać zaksięgowana co najmniej jedna płatność bezgotówkowa kartą lub za pomocą usługi BLIK.

 • do 31 grudnia 2017 roku powiadomimy Cię o przyznanej premii 100 zł od Bankier.pl + 50 zł od PolskiBus.com

Opłaty za konto

0 zł za prowadzenie konta
0 zł za kartę do konta
0 zł za wypłaty z bankomatów
0 zł za przelewy krajowe w złotych w Millenecie i aplikacji mobilnej
0 zł za przelewy na e-mail lub telefon
0 zł
za realizację zleceń stałych i polecenia zapłaty

W bardzo prosty sposób konto w Banku Millennium może być darmowe. Wystarczy, że spełnisz kilka podstawowych warunków. Zobacz sam:

Zwolnienie z opłat za Konto 360º, kartę do konta oraz wypłaty z bankomatów obowiązuje pod warunkiem zaksięgowania na koncie min. 1000 zł wpływów zewnętrznych i min. jednej płatności kartą do konta lub BLIKiem w miesiącu. Za wypłaty z bankomatów za granicą operatorzy mogą pobierać opłaty niezależne od banku. Pamiętaj, aby zajrzeć do aktualnej Tabeli Opłat i Prowizji!

Odbiór nagrody

Premia 100 zł od Bankier.pl

Premia zostanie przekazana uczestnikowi promocji w terminie 14 dni roboczych od dnia przekazania mu informacji o jej przyznaniu (o przyznaniu premii zostaniesz powiadomiony nie później niż do 31 grudnia 2017 roku) za pośrednictwem wiadomości e-mail – na adres, który podałeś przy rejestracji.

Voucher 50 zł od PolskiBus.com

Voucher jest ważny od 15 grudnia 2017 roku do 31 marca 2018 roku. W celu jego wykorzystania trzeba będzie dokonać rezerwacji biletów na stronie www.polskibus.com wpisując indywidualny kod rabatowy z vouchera w polu „kod promocyjny” w wyszukiwarce połączeń (użycie kodu spowoduje obniżenie ceny biletu o 25 zł).

Ważne: Jeśli cena za przewóz osób organizowany przez PolskiBus.com jest mniejsza niż 25 zł to wykonanie praw z vouchera spowoduje obniżenie ceny za ten przewóz do kwoty 1 zł.

***

Jeśli przekonaliśmy Cię do skorzystania z tej promocji, podziel się tym z nami na [email protected] lub na naszym oficjalnym profilu na Facebooku. Daj znać, czy udało Ci się zgarnąć dodatkowe 150 zł (100 zł premii od Bankier.pl i 50 zł od PolskiBus.com). 🙂

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Dokumenty

Regulamin promocji „Zgarnij Premię z Bankiem Millennium – IV edycja” >>
Regulamin korzystania z vouchera PolskiBus.com >>

Komentarze (komentarzy: 4)

 • Patryk 9 września 2017 0 1 odpowiedzi

  Witam,

  chciałbym spytać o punkt regulaminu promocji Millenium:
  „Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która przed dniem wykonania czynności opisanych w punkcie II ust. 4 Regulaminu została zarejestrowana jako wnioskodawca w zakresie któregokolwiek Produktu Banku i której wniosek jest procesowany przez Bank w trakcie trwania Promocji.”

  Złożyłem wniosek o udział w promocji, aktywowałem link poprzez pocztę, a następnie wyłączyłem komputer. Gdy ponowny raz próbowałem założyć konto poprzez linka z poczty dostałem komunikat:

  „Aktualnie masz już otwarty wniosek o produkt w Promocji. Kontynuuj składanie wniosku w otwartym oknie przeglądarki.”

  Otworzyłem nowe okno przeglądarki i poprzez główną stronę banku (a nie przez przekierowanie ze strony ogranizatora pormocji) złożyłem wniosek o konto. A więc nie dokonałem złożenia wniosku przed dniem przystąpienia do promocji. Czy konieczne jest założenie konta z linka przekierowującego ze strony organizatora? W moim przypadku było to nie możliwe.

  Czy będę objęty promocją 100zł na konto oraz 50zł na polskiegobusa?

  Dziękuję za informację.

  • Ewa Wieczorska 11 września 2017 0

   Dzień dobry,
   Po upływie 15 minut przeglądarka się resetuje i miałby Pan ponownie możliwość wejścia we wniosek poprzez panel ZgarnijPremie.pl. Ponieważ założył Pan konto poprzez główną stronę banku nie zostanie ono poprawnie zaakceptowane do wypłaty premii. W takiej sytuacji prosimy po zakończeniu akcji, czyli po 30 września 2017 roku, o skontaktowanie się z nami na adres e-mail: [email protected] wraz z opisem całej sytuacji. My zwrócimy się do banku, czy będzie możliwość indywidualnego dopisania Pana konta do promocji.
   Pozdrawiam

 • Piotr Tobór 20 marca 2018 0 1 odpowiedzi

  Strona polskibus.com nie istnieje, nie ma możliwości rezerwacji na stronie flixbus.pl na tych samych zasadach jak to było możliwe na polskibus.com tzn. rezerwacji konkretnego miejsca w autobusie. W regulaminie jest napisane między innymi o ważności vouchera do 31.03 i opłacie 1zł za rezerwację zatem uważam, że polskibus złamał regulamin promocji.