zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zarabiaj 2,6% na Koncie Mocno Oszczędnościowym Alior Banku!

Zarabiaj 2,6% na Koncie Mocno Oszczędnościowym Alior Banku!

25 paź 2018 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Zarabiaj 2,6% przez 3 miesiące lokując nowe środki do 100 tys. zł na Koncie Mocno Oszczędnościowym Alior Banku! Dodatkowo jeśli jesteś nowym klientem, to możesz zgarnąć 200 zł jednorazowej premii za założenie Konta Jakże Osobistego!

Zarabiaj na Koncie Mocno Oszczędnościowym!

zarabiaj

2,6% na Koncie Mocno Oszczędnościowym Alior Banku

Kto może skorzystać?

Promocyjne oprocentowanie dostępne jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów Alior Banku. Jednym warunkiem jest ulokowanie tkz. Nowych środków, które bank definiuje jako nadwyżka ponad saldo na koniec dnia 11.10.2019.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Aby skorzystać z oprocentowania należy posiadać Konto osobiste w Alior Banku. Jeśli jeszcze takie nie masz, to zakładając je teraz załapiesz się na promocję z premią 200 zł;
  2. Standardowe oprocentowanie w wysokości 2,2% do 100 tys. zł dostępne będzie przez 3 miesiące;
  3. Tytułowe, promocyjne oprocentowanie 2,6% dla nowych środków będzie obowiązywało, jeśli dodatkowo spełnisz warunek zapewnienia wpływu na konto osobiste min. 1500 miesięcznie.

Dla pozostałych środków oraz po zakończeniu promocji oprocentowanie wynosi 0,88%.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Z promocyjnego oprocentowania możesz skorzystać od 24.10.2019 do 21.11.2019.

Alior podbija stawkę do 3,0%!

Jeśli oprocentowanie 2,6% wydaje Ci się niskie, to możesz je podnieść do nawet 3% w skali roku do kwoty 20 tys. zł. Oferta ta obowiązuje do 31.12.2019 i przeznaczona jest dla posiadaczy konta osobistego w Alior Banku, którzy zdeponują swoje środki na koncie oszczędnościowym.

Jeśli zaś jesteś nowym klientem to możesz skorzystać z Lokaty 100-dniowej na start z oprocentowaniem również wynoszącym 3%, ale do 50 000 zł!

Ile kosztuje Konto Jakże Osobiste w Alior Banku?

Prowadzenie Konta Jakże Osobistego będzie darmowe jeśli nie ukończyłeś 26-go roku życia lub w miesiącu zapewnisz wpływ na kwotę min. 1500 zł z innego banku lub z konta firmowego w Alior Banku. Jeśli nie spełnisz żadnego z powyższych warunków, wówczas zostanie poprana opłata za prowadzenie konta w wysokości 10 zł miesięcznie.

Aby nie uiszczać miesięcznej opłaty w wysokości 5 zł za korzystanie z karty do konta musisz w miesiącu wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł.

Sprawdź też promocję eKonta osobistego mBank z premią 150 zł oraz promocję 300 zł premii z kontem osobistym Credit Agricole!

***

zgarnij 200 zł

Dokumenty

Regulamin promocji Konta Mocno Oszczędnościowego
Regulamin 200 zł premii z Kontem Jakże Osobistym

Komentarze (0)