zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » Załóż Konto z zyskiem BNP Paribas i zgarnij 400 zł premii!

Załóż Konto z zyskiem BNP Paribas i zgarnij 400 zł premii!

26 lis 2018 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Konto z zyskiem BNP Paribas to kolejna ciekawa promocja Konta Osobistego otwartego dla Ciebie. Tym razem do zdobycia nawet 400 zł premii! (wyczerpany limit)

Konto z zyskiem BNP Paribas

konto z zyskiem bnp

Załóż konto z zyskiem BNP Paribas i zgarnij 400 zł premii

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku, to znaczy takich którzy nie posiadali żadnego konta osobistego BNP Paribas od co najmniej 9 miesięcy.

Jakie są zasady promocji?

  1. Najpóźniej do 08.12.2019 wyślij wniosek o Konto Otwarte dla Ciebie BNP Paribas ;
  2. Następnie nie później niż do 20.12.2019 podpisz umowę o prowadzenie konta wraz kartą do konta oraz dostępem do bankowości internetowej;
  3. Pierwsze 100 zł premii otrzymasz za sam fakt założenie konta oraz wykonanie co najmniej 3 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolną kwotę do końca grudnia 2019 roku;
  4. Aby zgarnąć kolejne 100 zł należy do końca stycznia wykonać transakcje gotówkowe o wartości przynajmniej 300 ;
  5. Dla kolejnej premii w lutym ponownie wykonaj transakcje gotówkowe o wartości przynajmniej 300 oraz dodatkowo zapewni wpływ na konto w sumie co najmniej 1000 ;
  6. Dla ostatniej premii 100 zł należy do końca marca jeszcze raz wykonaj transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę co najmniej 300 , zapewnić min. 1000 wpływu oraz wykonując przynajmniej 5 przelewów na dowolną kwotę za pomocą Bankowości elektronicznej.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania konkursu

Promocja trwa od 15.11.2019 do wyczerpania limitu 4500 rejestracji w promocji , lecz nie dłużej niż do 8.12.2019.

Nagroda

Każdą kolejną część premii w wysokości 100 otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki aktywności. Dlatego ostatnia część nagrody zostanie wypłacona w kwietniu sumując premię do 400 zł!

Ważne, abyś przed odebraniem pierwszej nagrody (najpóźniej do 26.01.2020) podał numer rachunku, na który ona wpłynie. Kolejne części wpłyną na ten sam rachunek.

***

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Samo prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe. Ewentualnej opłacie wynoszącej 3 zł miesięcznie podlegać może utrzymanie karty debetowej „Otwartej na Dzisiaj”. Jeśli jednak wykonasz co najmniej jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę, wówczas będziesz zwolniony z tej opłaty.

Wypłaty z bankomatów BNP oraz Planet Cash są darmowe, za operacje przy użyciu innych maszyn przyjdzie Ci zapłacić 5 zł prowizji.

Ze wszystkich powyższych opłat zwolnione są bezwarunkowo osoby do 26 roku życia.

Sprawdź też jak zgarnąć 200 zł premii zakładając Konto Jakże Osobiste w Alior Banku i spełnić proste warunki aktywności!

zgarnij 200 zł

Dokumenty

Regulamin promocji

Komentarze (0)