zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » Załóż konto osobiste w lutym i zgarnij nawet 300 zł premii od BNP Paribas!

Załóż konto osobiste w lutym i zgarnij nawet 300 zł premii od BNP Paribas!

4 lut 2019 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Załóż konto osobiste w kolejnej edycji promocji konta osobistego BNP Paribas i zgarnij do 300 zł łatwej premii w gotówce!

Załóż konto osobiste i zgarnij 300 zł od BNP Paribas!

Załóż Konto osobiste w lutym w BNP Paribas i zgarnij do 300 zł łatwej premii!

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja przeznaczona jest wyłącznie dla nowych klientów banku, którzy nie posiadali żadnego konta osobistego BNP Paribas (dotyczy to również klientów dawnego Raiffeisen Polbanku) przed przystąpieniem do promocji. Okres karencji jest tutaj niezmienny od kliku już promocji z kontem osobistym BNP Paribas i wynosi 9 miesięcy.

Jak zgarnąć do 300 zł premii?

  1. Najpóźniej do 16.02.2020 Złóż wniosek o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie wraz z kartą do konta, a samą umowę ramową podpisz najpóźniej do 29.02.2020;
  2. Pierwsze 50 zł premii dostaniesz za samo otwarcie konta. Aby zgarnąć kolejne części premii spełnij warunki aktywności:–  150 zł premii zarobisz, jeśli w marcu wykonasz przynajmniej 4 przelewy za pomocą Bankowości elektronicznej i zapewnisz wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł;-  Kolejne 100 premii otrzymasz jeśli powtórzysz te same czynności kolejno w kwietniu oraz maju.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania konkursu

Promocja trwa od 04.02.2020 do momentu osiągnięcia 3000 rejestracji jednak nie dłużej niż do dnia 16.02.2020.

Nagroda

Informacja o spełnieniu warunków aktywności zostanie wysłana, na adres e-mail podany w Formularzu rejestracyjnym. Wiadomość o przyznaniu poszczególnych nagród otrzymasz najpóźniej:

  • Pierwszej nagrody nie później niż do dnia 20.03.2020;
  • Drugiej nagrody nie później niż do dnia 20.04.2020;
  • Trzeciej nagrody nie później niż do dnia 20.06.2020.

Kody zostaną przekazane do końca ostatniego dnia miesiąca, od otrzymania wiadomości informującej o spełnieniu warunków za pomocą wiadomości SMS przesłanej na numer telefonu podany podczas Rejestracji w Promocji.

***

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Samo prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe. Ewentualnej opłacie wynoszącej 3 zł miesięcznie podlegać może utrzymanie karty debetowej „Otwartej na Dzisiaj”. Jeśli jednak wykonasz co najmniej jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę, wówczas będziesz zwolniony z tej opłaty.

Wypłaty z bankomatów BNP oraz Planet Cash są darmowe, za operacje przy użyciu innych maszyn przyjdzie Ci zapłacić 5 zł prowizji.

Ze wszystkich powyższych opłat zwolnione są bezwarunkowo osoby do 26 roku życia.

Zobacz, jak zgarnąć do 300 zł premii do wydania w Biedronce w promocji Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas!

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (0)