zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Załóż konto firmowe Idea Bank i zgarnij premię do 300 zł zwrotu za opłaty ZUS!

Załóż konto firmowe Idea Bank i zgarnij premię do 300 zł zwrotu za opłaty ZUS!

18 lut 2020 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Załóż konto firmowe Idea Bank i aktywnie z niego korzystaj, aby zgarnąć do 300 zł premii w formie 10% zwrotów za opłaty ZUS!

Konto Firmowe Idea Bank ze zwrotami za opłaty ZUS do 300 zł!

opłaty ZUS

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów, to znaczy osób prowadzących jednoosobową działalność, które w ciągu ostatnich 6 miesięcy od przystąpienia do akcji nie posiadały żadnego rachunku dla jednoosobowej działalności gospodarczej w Idea Banku. Wykluczeniu polegają również uczestnicy poprzedniej promocji dla firm „Premiowanie za bankowanie„.

Jak zgarnąć zwroty za opłaty ZUS?

  1. Najpóźniej do 30.05.2020 (lub wcześniej w przypadku osiągnięcia limitu) złóż wniosek o otwarcie konta firmowego Idea Banku FIRMA+ i zaznaczając przy tym wszystkie wymagane zgody marketingowe oraz wnioskując o kartę debetową do konta;
  2. W ciągu max. 14 dni od podpisania umowy o prowadzenie konta zaloguj się do bankowości internetowej Idea Cloud akceptując regulamin promocji oraz aktywuj kartę wydaną do konta;
  3. Następnie przez kolejne 6 miesięcy aktywnie korzystaj z konta dokonując opłaty ZUS, a za każdą taką transakcję otrzymasz 10% zwrotu (max. 50 zł miesięcznie).

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Promocja konta FIRMA+ trwa od 04.02.2020 do 30.05.2020 lub do osiągnięcia 1000 rejestracji w promocji.

Nagroda

Maksymalna możliwa premia w formie zwrotów wynosi 300 . (max. 50 miesięcznie) jest naliczana miesięcznie, przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych, począwszy od dnia przystąpienia do promocji. Wypłata poszczególnych części premii zostanie przelana na konto promocyjne najpóźniej w ciągu 15 dni od miesiąca następującego po miesiącu, za który została naliczona.

Ile kosztuje konto firmowe Idea Banku FIRMA+?

Konto FIRMA+ prowadzone jest bezwarunkowo za darmo, ale tylko przez najbliższe 2 lata. Po tym czasie opłata miesięczna za utrzymanie rachunku wyniesie 10 . Aby wciąż cieszyć się darmowym kontem należy przez cały czas mieć aktywną kartę debetową oraz co miesiąc dokonywać opłat ZUS.

Wracając do samej karty jej miesięczne utrzymanie okaże się darmowe jeśli w miesiącu wykonasz transakcje na sumę przynajmniej 400 miesięcznie lub zapewnisz wpływy gotówki w wyznaczonych wpłatomatach na kwotę min. 1000 zł miesięcznie. W przeciwnym wypadku zostanie pobrana opłata 8 zł.

Krajowe przelewy złotówkowe typu Elixir za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej są całkowicie darmowe, natomiast darmowe wypłaty gotówki z bankomatów (własnych oraz należących do innych podmiotów) w ciągu miesiąca ograniczone są do 5. Za każdą następną prowizja wyniesie 2% od kwoty transakcji.

***

Sprawdź, jak zgarnąć nawet 1700 zł premii w kolejnej edycji akcji specjalnej Zgarnij Premię z iKontem Biznes Alior Banku!

w akcji specjalnej

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (0)