zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Premia 50 zł na zakupy w Decathlon z Kontem Proste Zasady Junior!

Premia 50 zł na zakupy w Decathlon z Kontem Proste Zasady Junior!

27 sie 2018 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Załóż swojemu dziecku Konto Proste Zasady Junior i zgarnij 50 zł premii na zakupy w Decathlon! Właśnie ruszyła promocja Getin Banku „Powrót do szkoły z Decathlon”!

Zakupy w Decathlon z Kontem Proste Zasady Junior

Zakupy w Decathlon

50 zł na zakupy w Decathlon z Kontem Proste Zasady Getin Bank

Kto może skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z promocji musisz posiadać Konto Proste Zasady w Getin Banku lub zawrzeć umowę o takie konto w trakcie trwania promocji. Ponadto musisz być prawnym opiekunem nieletniego, którego dotyczyć będzie Konto Junior.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Będąc już posiadaczem Konta Osobistego w Getin Banku zawnioskuj o otwarcie Konta Proste Zasady Junior;
  2. Zaakceptuj Regulamin oraz wyraź wszystkie wymagane zgody marketingowe (nie odwołuj ich do momentu przyznania nagrody);
  3. Do końca drugiego miesiąca po miesiącu, w którym otworzyłeś Konto Junior zapewnij jednorazowy wpływ na Konto Osobiste w wysokości co najmniej 1 000 zł oraz dokonaj min. 1 transakcji bezgotówkowej kartą płatniczą wydaną do tego konta.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Promocja trwa od 19.08.2019 do 31.12.2019 lub do wyczerpania puli 5000 nagród.

Nagroda

Premia w wysokości 50 zł wydawana jest w postaci E-karty podarunkowej, która ważna jest 2 lata od dnia wydania. Getin należną nagrodę przekaże Ci w postaci wiadomości w Bankowości Internetowej i Bankowości Mobilnej. Wydać ją możesz na: https://www.decathlon.pl/.

***

Ile kosztuje Konto Proste Zasady w Getin Banku?

Samo prowadzenie Konta Proste Zasady może być całkowicie darmowe, jeśli w miesiącu wykonasz co najmniej jedną płatność bezgotówkową albo BLIKiem na dowolną kwotę. W przeciwnym wypadku opłata za konto może wynieść 8 zł miesięcznie.

Dla osób, które nie ukończyły 26 roku życia prowadzenie Konta jest bezwarunkowo darmowe.

A teraz miła niespodzianka. Wyrobienie i posiadanie karty debetowej oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów na terenie RP jest bezwarunkowo darmowe!

Jeśli zainteresowałeś się Kontem Proste Zasady, to możesz dodatkowo zyskać z oprocentowaniem wynoszącym 3,5% w skali roku do 10 000 zł na Koncie Oszczędnościowym oraz zgarnąć do 500 zł premii w Programie Poleceń.

 ***

Dokumenty

Regulamin promocji

Komentarze (0)