zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » Zainwestuj 500+ przez rok za darmo i dodatkowo zgarnij 20 EUR na start od Finax!

Zainwestuj 500+ przez rok za darmo i dodatkowo zgarnij 20 EUR na start od Finax!

12 sty 2022 1 komentarz ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Dobre nawyki najlepiej kształtować już w młodym wieku. Dotyczy to również zarządzania finansami. Dzięki Finax.pl nauczysz swoje dziecko mądrego zarządzania swoimi środkami, a także możesz pomóc mu zebrać pokaźny kapitał na starcie w dorosłe życie.

Po co inwestować 500+ już teraz?

Jeśli jesteś rodzicem to prawdopodobnie już w pierwszych miesiącach życia swojego dziecka już zastanawiałeś się, w jaki sposób możesz zabezpieczyć jego finansową przyszłość? Niestety nie mamy wpływu na wszystko, ale już teraz możesz podjąć takie działania, za które w przyszłości twoje dziecko będzie ci wdzięczne.

Zapewne pobierasz świadczenia z tytułu programu Rodzina 500+. Jeśli nie musisz wydawać tych środków, a obawiasz się inflacji, która może pochłonąć znaczną część kapitału twojego dziecka to Finax przygotował specjalną ofertę. W ramach promocji będzie zarządzał kapitałem do 6000 zł w ciągu roku za darmo (równowartość rocznego świadczenia 500+)

To nie wszystko, ponieważ po zakończeniu roku darmowego zarządzania portfelem twojego dziecka nie zapłaci ono nic za zaksięgowanie niskich wpłat do ukończenia 18 roku życia.

Złóż wniosek

Jak zdobyć 20 EUR na start od Finax?

Pamiętaj, że promocja skierowana jest do nowych klientów, zatem skorzystaj jeśli nigdy wcześniej nie miałeś konta w Finax.pl i następnie:

Krok 1

Zarejestruj się w promocji na stronie Bankier.pl/finax do 18.09.2022  wyrażając zgody marketingowe.

Krok 2

Załóż konto w Finax.

Krok 3

Zainwestuj przynajmniej 100 zł.

Nagroda

Odbierz kupon na 20 euro na inwestycję.

Złóż wniosek

Po potwierdzeniu przez Finax wykonania ostatniej czynności, zostaniesz poproszony mailowo o uzupełnienie danych po czym otrzymasz kod, którym będziesz mógł zasilić swoje konto kwotą 20 euro. Jeśli będziesz chciał wypłacić środki przed upływem 3 miesięcy od założenia konta, Finax może potrącić wartość kuponu, czyli 20 euro, z salda Twojego konta.

Warto się spieszyć, ponieważ promocja trwa tylko do 18 września 2022 r., a liczba kuponów jest ograniczona!

Pamiętaj, że inwestycja wiąże się z ryzykiem i musisz się liczyć z możliwością strat

Czym jest Finax?

Finax.pl to przede wszystkich inteligentne inwestowanie. Za pomocą specjalnego robo-doradcy wybierzesz odpowiedni dla twoich potrzeb portfel inwestycyjny. Możesz budować swój kapitał w 5 obszarach:

  • Inteligentne inwestowanie
  • Inteligentna renta
  • Przyszłość dzieci
  • Inteligentna skarbonka
  • Finax elite

Podpowiedz: wszelkie inwestycje dokonuj w pełni świadomie. Historia pokazuje, że nie wszystkie inwestycje się zwracają, ale w dłuższej perspektywie rośnie na to szansa. Środków zainwestowanych w ten sposób nie traktuj jako „na czarną godzinę”, ponieważ nie masz pewności, czy będą zawsze dostępne.

Komentarze (komentarzy: 1)

  • Mateusz 13 listopada 2022 0

    Czy w najbliższym czasie będzie wznowiona akcja promocyjna na założenie rachunku w finax ?

Dla kogo?

20 EUR dla nowych klientów.

Czas trwania promocji

20 EUR do 18.09.2022.

Nagroda

20 EUR i darmowe narządzanie inwestycją z 500+ przez rok.

Termin wypłaty nagrody

Do 30 dni od aktywacji konta Finax i wpłaty pierwszej inwestycji.

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część