Rozmowy, SMS i internet za 0 zł w Virgin Mobile

Za darmo w Virgin Mobile – wystarczy, że zaopatrzysz się w starter lub aktywujesz pakiet #FREEMIUM. Dostaniesz w nim darmowe: 30 minut rozmowy, 30 SMSów i 300 MB internetu 4 GB LTE. Dodatkowo wspomniany starter masz okazję zamówić również za darmo.

Kliknij tutaj aby zamówić!

Aktywując pakiet #FREEMIUM zyskujesz za 0 zł:

  • 30 minut do wszystkich sieci i na stacjonarne
  • 30 SMSów do wszystkich sieci
  • 300 MB internetu

Wystarczy, że aktywujesz go kodem *222*000#.

Dodaj pakiety za #PÓŁDARMO

Jeśli wspomniana wyżej oferta to wciąż mało możesz zamówić pakiet #BEZLIMITU, w którym do wykorzystania jest 5 GB internetu za 29 zł. Całą ofertę Virgin Mobile znajdziesz tutaj >>

Jak zdobyć starter lub pakiet #FREEMIUM?

Jeśli zdecydowałeś się na wybór oferty na kartę #FREEMIUM w Virgin Mobile musisz wejść na stronę sieci TUTAJ. Następnie wybierz kategorię Na kartę oraz jedną z opcji: chcę nowy numer, przenoszę numer lub mam już numer. Kolejny krok to wybór oferty #FREEMIUM klikając w przycisk KUP.

Gratisy

Virgin Mobile daje swoim klientom coś jeszcze – możesz zamówić starter i dostać prezent albo przenieść numer do oferty na kartę i również złapać gratis. 🙂 Obie opcje dostępne po kliknięciu TUTAJ.

***

Podsumowując: wystarczy, że zaopatrzysz się w specjalny starter lub aktywujesz nową usługę #FREEMIUM, a będziesz mógł liczyć na pakiet 30 minut i 30 SMSów do wszystkich sieci oraz transfer 300 MB 4G LTE a to wszystko zupełnie za darmo.

Pakiet jest ZA DARMO i odnawia się automatycznie co 30 dni. Po jego wykorzystaniu będziesz płacić za usługi zgodnie z aktualnym cennikiem lub możesz dokupić dodatkowe pakiety.

Oczywiście nie jest to oferta skierowana do ludzi namiętnie korzystających z telefonu komórkowego. Jeśli jednak jesteś osobą, która sporadycznie wysyła SMSy i wykonuje połączenia oraz rzadko korzysta z internetu – wypróbuj #FREEMIUM od Virgin Mobile.

Przydatne dokumenty

Regulaminy i Cenniki Virgin Mobile

9 KOMENTARZE

  1. Mam ten pakiet za darmo u tylko dokupuję tanio po 3 zł sms internet i rozmowy. Razem jakieś 12zł. Chyba, że szaleję z internetem to nawet niecało 20zł wydam. 😀 Tylko szukam czy to czasowo czy na stałe. Virign ma swoje minusy np. odnawianie pakietów. Przez to z subskrypcji zrezygnowałem i przeszedłem na opcję za 0zł. Jednak są najtańsi na rynku.

  2. Nie dość , że go już nie ma, że wyłączyli bez jakiejkolwiek informacji, to osoby, które zamówiły / kupiły starter na początku akcji muszą teraz zamawiać duplikat karty bo nie mogą zmienić taryfy. Brawo Wy 😛

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here