zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Szybkie pożyczki » Wygraj laptopa HP lub tablet Apple iPad 32GB w wakacyjnym konkursie Wandoo.pl

Wygraj laptopa HP lub tablet Apple iPad 32GB w wakacyjnym konkursie Wandoo.pl

27 kwi 2017 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Ewa Wieczorska
Ewa Wieczorska - redaktorka, która kocha pisać. Pracowała w kilku ogólnopolskich …
[email protected]

Weź udział w konkursie Wandoo.pl pt. „Wakacyjne zdarzenie warte opowiedzenia”. Do wygrania jest wysokiej klasy sprzęt komputerowy – laptop oraz tablety. Aby wziąć w nim udział wystarczy spełnić dwa proste warunki. Poznaj szczegóły tej oferty.

Co możesz wygrać?

Masz szansę wygrać wysokiej klasy sprzęt komputerowy:

Nagroda główna: laptop HP 14 i3-6006U
Nagroda dodatkowa: tablet Apple iPad 32GB
Nagroda dodatkowa: tablet Apple iPad 32GB

Kto może skorzystać z promocji?

Konkurs jest skierowany do klientów Wandoo.pl, którzy w okresie trwania konkursu od 11 sierpnia 2017 roku do 03 września 2017 roku wzięli pożyczkę w Wandoo.pl.

Jak wziąć udział w konkursie?

  • skorzystaj z oferty pożyczkowej Wandoo.pl do 3 września 2017 roku (możesz być nowym klientem, ale i już zarejestrowanym)
  • wykonaj zadanie konkursowe – uzasadnij dlaczego te wakacje były lub są tak wspaniałe (możesz wysłać zdjęcie, coś narysować, napisać o tym, ale i np. nagrać piosenkę)
  • odpowiedź na zadanie wyślij na adres [email protected]

Jak ubiegać się o pożyczkę?

  • na stronie Wandoo.pl wybierz w kalkulatorze kwotę pożyczki (max. 5000 zł) i termin spłaty (max. 30 dni), a następnie wypełnij formularz rejestracyjny
  • dokonaj opłaty za rejestrację konta użytkownika ze swojego konta osobistego na konto bankowe Wandoo.pl – opłata jest symboliczna i wynosi 0,01 zł
  • po zaksięgowaniu przelewu Wandoo.pl rozpatrzy Twój wniosek, a o wyniku poinformuje Cię telefonicznie lub poprzez e-mail

Weź pożyczkę i wygraj nagrodę!
Ważne: Pożyczka do 2500 zł jest darmowa, powyżej tej kwoty zapłacisz prowizję.

Przyznanie nagrody

Komisja konkursowa wybierze najciekawszą pracę będącą odpowiedzią na zadanie konkursowe w terminie do dnia 12 września 2017 roku.

***

Wakacje to czas uśmiechu, beztroskiej zabawy, ale i odpoczynku. Pewnie i Ty masz w swojej głowie fajne wspomnienia, śmieszne sytuacje i ludzi, których spotkałeś na swojej wakacyjnej drodze. Podziel się tym wszystkim z Wandoo.pl – wyślij zdjęcie, narysuj coś, opowiedz, a nawet zaśpiewaj. 🙂 Masz szansę wygrać świetne nagrody – laptop HP i tablet Apple iPad! Prawda, że to kusząca propozycja? Nie czekaj i weź udział w konkursie!

Weź pożyczkę i wygraj nagrodę!
Regulamin konkursu „Wakacyjne zdarzenie warte opowiedzenia”

Komentarze (0)