zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Konta osobiste » Wygraj nagrodę główną 10 000 zł!

Wygraj nagrodę główną 10 000 zł!

22 maj 2017 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Ewa Wieczorska
Ewa Wieczorska - redaktorka, która kocha pisać. Pracowała w kilku ogólnopolskich …
[email protected]

Weź udział w bardzo łatwym konkursie BGŻ BNP Paribas „Wygraj z Android Pay”, w którym do zgarnięcia jest nagroda główna 10 000 zł! Ale to nie koniec 🙂 Dodatkowo masz szansę wygrać voucher o wartości 50 zł na zakupy w Allegro. Poznaj szczegóły tej promocji!

Co możesz zyskać?

10 000 zł w konkursie BGŻ BNP Paribas (nagrodę główną otrzyma uczestnik, który odpowiadając na pytanie konkursowe będzie najbliżej prawidłowej odpowiedzi) oraz 50 zł do Allegro (przewidziano 4400 voucherów) dla najszybszych.

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci banku BGŻ BNP Paribas, którzy już posiadają podpisaną umowę o konto osobiste albo kartę kredytową i jeszcze nie dodali swojej karty do aplikacji Android Pay.

Dodatkowo klient musi zostać zaproszony przez bank BGŻ BNP Paribas do wzięcia udziału w konkursie „Wygraj z Android” oraz wypełnić wniosek na dedykowanej stronie promocji.

Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane do 28 lutego 2018 roku.

Jak wziąć udział w konkursie „Wygraj z Android Pay” i zdobyć nagrodę główną 10 000 zł?

1. Jeśli spełniasz powyższe warunki kolejny krok to zainstalowanie na swoim urządzeniu mobilnym aplikacji Android Pay i dodanie w niej karty banku BGŻ BNP Paribas.

2. Następnie potwierdź tożsamość używając kodu weryfikacyjnego wysłanego na Twój numer telefonu.

3. W dniach 30.01-31.03.2018 wykonaj min. 2 transakcje przy użyciu Android Pay. Punkty, w których możliwe są płatności zbliżeniowe oznaczone są symbolami:

zasady

4. Odpowiedz na pytanie konkursowe:

W roku 2017 Klienci Banku BGŻ BNP Paribas wykonali transakcje Aplikacją Android Pay na kwotę 2 718 960,45 zł. Na jaką kwotę Klienci Banku BGŻ BNP Paribas wykonają transakcje Aplikacją Android Pay w dniach 01.01 – 10.03 2018 r.?

Informację o przyznaniu nagrody (lub nie) każdy uczestnik dostanie do 13 kwietnia 2018 roku. 10 000 zł zostanie wpłacone na konto zwycięzcy najpóźniej do 17 kwietnia 2018 roku.

Więcej w Regulaminie konkursu „Wygraj z Android Pay”.

Nagroda dodatkowa – 50 zł do Allegro

BGŻ BNP Paribas przewidział 4400 voucherów o wartości 50 zł do Allegro dla najszybszych uczestników, którzy spełnią wszystkie wyżej wymienione warunki promocji.

Dla przypomnienia: zainstaluj aplikację Android Pay na swoim urządzeniu mobilnym, dodaj kartę BGŻ BNP Paribas, wykonaj min. 2 transakcje z użyciem Android Pay oraz zarejestruj się w konkursie i odpowiedz na pytanie.

Nagrodę otrzymasz SMS-em w postaci kodu (na numer telefonu podany w formularzu zgłoszeniowym) do 17 kwietnia 2018 roku.

Jak dodać kartę do Android Pay? Obejrzyj wideo:

***

I to już wszystko! Nie czekaj i weź udział w konkursie BGŻ BNP Paribas „Wygraj z Android Pay”, bowiem nagroda główna wynosi aż 10 000 zł! Dodatkowo masz szansę zgarnąć 50 zł na zakupy do Allegro. Wystarczy, że jak najszybciej spełnisz wszystkie warunki. Powodzenia!

Pamiętaj, żeby zapoznać się z Regulaminem konkursu >>

Komentarze (0)