Wakacje z Idea Bank i Fly.pl. Załóż lokatę Happy Pro i zgarnij bon o wartości 200 zł

Właśnie ruszyła kolejna promocja Idea Banku. Za założenie lokaty Happy Pro z oprocentowaniem 2,5% w skali roku możesz zgarnąć bon o wartości 200 zł do wykorzystania w serwisie Fly.pl. Poznaj szczegóły tej oferty.

Co możesz zyskać?

  • 2,5% w skali roku na lokacie Happy Pro.

O lokacie Happy Pro
– lokata tylko dla nowych klientów
– kwota lokaty od 10 000,01 zł do 100 000 zł
– wystarczy wypełnić prosty wniosek przez internet

  • Bon o wartości 200 zł do wykorzystania w serwisie Fly.pl (wczasy.fly.pl)

Bon może być zrealizowany przy zakupie usług turystycznych, pakietów lotniczych (wycieczki lotnicze) znajdujących się w ofercie FLY.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać zupełnie nowi klienci Idea Banku (osoby, które NIGDY nawet nie wnioskowały o jakikolwiek produkt Idea Banku w tym także Lion’s Banku).

Ważne! Numer PESEL znajduje się już w bazie firmy, nawet jeśli umowa NIE ZOSTAŁA podpisana. Wystarczyło złożenie wniosku – jego anulowanie nic nie da.

Jak zdobyć bon 200 zł do Fly.pl?

Jeśli spełniasz powyższy warunek i jesteś całkiem nowym klientem Idea Banku musisz udać się na dedykowaną stronę promocji i złożyć wniosek o lokatę (zrobisz to klikając w zielony przycisk poniżej).

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
Następnie po założeniu lokaty utrzymaj ją do końca miesiąca kalendarzowego. Jeśli spełnisz te warunki do 10. dnia kolejnego miesiąca, na podany numer telefonu trafi do Ciebie kod do wykorzystania na wczasy.fly.pl.

Czas trwania promocji

Promocja jest dostępna do odwołania, ale nie krócej niż do 8 lipca 2017 roku.

Na opłacenie lokaty masz 5 dni.

Bon jest ważny do 30 czerwca 2018 roku.

***

Sam widzisz, że skorzystanie z tej promocji może Ci się bardzo opłacić. Zyskasz nie tylko bon o wartości 200 zł do wykorzystania na Fly.pl, ale i niezłe oprocentowanie – 2,5% na lokacie Happy Pro w skali roku.

Pochwal się nam, na co zrealizowałeś swój bon – napisz maila: kontakt@zgarnijpremie.pl lub wiadomość na naszym oficjalnym profilu na Facebooku. 🙂

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Dokumenty, które dotyczą tej promocji

Regulamin Promocji „Happy Wakacje”

2 KOMENTARZE

    • Nie odpowiadamy za cennik Fly.pl, ale z tego co widzimy najtańsza opcja dla jednej osoby (Last Minute) to 1358 zł, także cena za dwie osoby nie przekroczy 3000 zł. 🙂 Proszę pamiętać, że w tej cenie jest także przelot. Jeśli chodzi o oferty powyżej 3000 zł za dwie osoby ma Pan także wyżywienie (np. All Inclusive za 1568 zł/osoba).

      Pozdrawiamy i zachęcamy do wzięcia udziału w promocji – 200 zł to naprawdę fajna nagroda. 🙂

      Pozdrawiamy

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here