zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Thermomix od BNP Paribas oraz 300 zł w gotówce za konto osobiste!

Thermomix od BNP Paribas oraz 300 zł w gotówce za konto osobiste!

15 gru 2018 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Thermomix od BNP Paribas oraz 300 zł premii w gotówce do zdobycia w najnowszej promocji darmowego Konta Otwartego na Ciebie!

Thermomix od BNP Paribas!

Thermomix od BNP

Czy możesz skorzystać z tej oferty?

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem, czyli tradycyjnie osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego Banku BNP Paribas od przynajmniej 12 miesięcy.

300 zł w gotówce za aktywność i Thermomix w konkursie:

300  zł w gotówce

  • Zaznaczając wszystkie zgody marketingowe najpóźniej do 31.12.2021 zarejestruj się na stronie promocji i zaznaczając zgody na udział w promocji oraz konkursie, a także akceptując zgody marketingowe złóż wniosek o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie Banku BNP Paribas z dowolną kartą płatniczą do konta i dostępem do bankowości elektronicznej;
  • Najpóźniej do 16.01.2022 podpisz umowę (elektronicznie lub fizycznie) o prowadzenie rachunku oraz aktywuj go nadając karcie płatniczej numer PIN;
  • Pierwsze 100 zł otrzymasz za samo otwarcie konta oraz wykonanie do końca stycznia 2022 dowolny przelew za pomocą bankowości online oraz i transakcje BLIKiem o wartości min. 100 zł;
  • 200 zł zgarniesz, jeśli w lutym oraz w marcu zapewnisz min 500 zł wpływu na rachunek, wykonasz przynajmniej 3 transakcje kartą płatniczą oraz transakcje BLIKiem o wartości min. 100 zł.

Thermomix o wartości ok 5500 zł

  • W trakcie wnioskowania o otwarcie konta zaznacz, że chcesz wziąć udział w konkursie;
  • Odpowiedz na pytanie konkursowe: Opisz krótko zabawną historię wigilijną;
  • Spełnij warunki aktywności dla zdobycia 100 zł premii w regularnej promocji.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 
Wskazówka!
Nie wiesz, jak spełnić warunek aktywności polegający na zapewnieniu wpływów na konto? Wystarczy, że założysz kilka kont i dzięki nim wykonasz potrzebne operacje. W ten sposób zarabiasz nawet kilkaset złotych miesięcznie, a w skali roku nawet kilka tysięcy!

Czas trwania promocji?

Promocja trwa do zarejestrowania 3000 uczestników, ale nie dłużej niż do 31.12.2021.

Kiedy otrzymasz premię oraz ewentualną nagrodę?

Informację o zdobyciu 100 zł otrzymasz do 18.02.2022, a najpóźniej do 22.02.2022 na stronie promocji uzupełnij dane do przelewu premii. Wiadomość o przyznaniu 200 zł wysłana zostanie najpóźniej do 25.04.2022.

W konkursie do zdobycia są 3 Thermomixy TM6. Informację o ewentualnym wygraniu jednego z nich otrzymasz również do 18.02.2022. Paczka zostanie wysłana najpóźniej do 15.03.2022.

Pamiętaj, aby nie utracić prawa do odebrania nagród nie odwołuj zgód marketingowych oraz nie wypowiadaj umowy o prowadzenie konta do odebrania ostatniej części premii.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Samo prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe. Ewentualnej opłacie wynoszącej 5 zł miesięcznie podlegać może utrzymanie karty debetowej „Otwartej na Dzisiaj”. Jeśli jednak wykonasz co najmniej trzy transakcje bezgotówkowe kartą na dowolną kwotę, wówczas będziesz zwolniony z tej opłaty.

Wypłaty z bankomatów BNP oraz Planet Cash są darmowe, za operacje przy użyciu innych maszyn przyjdzie Ci zapłacić 5 zł prowizji.

Ze wszystkich powyższych opłat zwolnione są bezwarunkowo osoby do 26. roku życia.

Ranking kont osobistych

Regulamin promocji
Regulamin konkursu
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (0)