zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Sukces platformy Banku Millennium. Imponująca kwota zakupów w goodie

Sukces platformy Banku Millennium. Imponująca kwota zakupów w goodie

11 lipca 2024 (Aktualizacja 11.07.2024) Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

Użytkownicy platformy goodie Banku Millennium wydali za jej pośrednictwem na zakupy już 3 miliardy złotych. To dowód na wciąż rosnącą popularność tego rozwiązania.

Rekordowe zakupy z goodie

Bank Millennium informuje, że na początku lipca przekroczono barierę 3 miliardów złotych wydanych na zakupy za pośrednictwem usługi goodie cashback. Za jej pomocą klienci mogą wyszukiwać zakupowe okazje. Następnie przy dokonaniu transakcji przez usługę mogą oni otrzymać zwrot części poniesionych środków w ramach cashbacku. Rozwiązanie cieszy się coraz większą popularnością. Zgodnie z informacjami banku wartość użytkowników w maju 2024 roku zaliczyła 45% wzrostu w stosunku rocznym.

„Jesteśmy niezwykle dumni, że mogliśmy osiągnąć ten kolejny kamień milowy. Codziennie pracujemy nad rozwojem serwisu, bazy użytkowników i partnerów. Dziękujemy za wsparcie i zaufanie naszym klientom i nie ukrywamy, że motywuje nas to do dalszego rozwoju oraz oferowania coraz lepszych rozwiązań” – powiedział Bolesław Witkowski, Kierownik Zespołu Produktów w Millennium goodie.

Goodie w liczbach

Obecnie usługa ma ponad milion zarejestrowanych użytkowników. W ciągu miesiąca oferowane jest za jej pośrednictwem ponad 1200 nowych promocji. Oprócz tego przez goodie udostępniane są gazetki promocyjne ponad 120 sieci handlowych. Dla nowych użytkowników usługa oferuje promocyjne zwroty do nawet 30% wartości transakcji. W ofercie są również eKarty goodie. To przedpłacone karty płatnicze do polskich sklepów internetowych i stacjonarnych.

Źródło grafiki: Informacje prasowe Banku Millennium.


Czytaj więcej

Komentarze (0)

Konto Millennium 360º
Konto Millennium 360º
Premia

600 zł + 6% do 100 tys. zł

Karencja

Klienci, którzy nie korzystali z promocji konta osobistego Banku Millennium po 01.01.2020.

Od 01.01.2020

Warunki
  • 200 zł za otwarcie konta, logowanie do aplikacji mobilnej, zapewnienie w ciągu 14 dni od otwarcia konta min. 1000 zł wpływu i jedną płatność kartą/BLIK;
  • 200 zł za zalogowanie się do aplikacji oraz wydanie kartą/BLIK min 500 zł w każdym z 3 miesięcy ;
  • 200 zł za zapewnienie min. 1000 zł wpływów pochodzących z wynagrodzenia (powyżej 26 roku życia).

(czytaj więcej)

3x200 zł

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część