zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Bon Sodexo o wartości 300 zł z kontem firmowym w BGŻ BNP Paribas

Bon Sodexo o wartości 300 zł z kontem firmowym w BGŻ BNP Paribas

30 paź 2017 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Otwórz rachunek firmowy w BGŻ BNP Pariabs i odbierz terminal za 0 zł. Dodatkowo do zgarnięcia bon Sodexo o wartości 300 zł!

Bon Sodexo 300 zł w BGŻ BNP Paribas

sodexo

Obecnie zdecydowana większość transakcji odbywa się bezgotówkowo. Jeśli jesteś początkującym przedsiębiorcą lub myślisz o otwarciu działalności gospodarczej powinieneś mieć to na uwadze. Wśród bogatej oferty terminali płatniczych warto zatrzymać się przy promocji BGŻ BNP Paribas, w której przez pierwszy rok otrzymasz terminal za 0 zł!

Kto może skorzystać z promocji?

Jeśli chcesz skorzystać z tej promocji musisz być nowym klientem firmowym banku, czyli osobą która na dzień 14.08.2018 nie posiadała żadnego rachunku bieżącego firmowego w BGŻ BNP Paribas. Zważywszy na to, że promocja dotyczy konta firmowego musisz ponadto być osobą prawną lub fizyczną prowadzącą działalność gospodarczą.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Otwórz Pakiet (zestaw produktów i usług świadczonych przez BGŻ BNP Paribas);
  2. Dokonaj aktywacji Karty wydanej do Rachunku;
  3. Zawrzyj umowę na Terminal POS na okres co najmniej 24 miesięcy oraz wskażą Rachunek jako podstawowy do rozliczeń transakcji dokonywanych przy użyciu Terminala POS. Przy czym za zawarcie umowy POS rozumiane jest zakończenie parametryzacji Terminala POS w Elavon.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Promocja trwa do czasu wydania 400 nagród, ale nie dłużej niż do dnia 31.12.2018.

Nagroda

Nagrodą jest kupon (voucher) Sodexo na kwotę 300 do wykorzystania w największych sieciach handlowych. Szczegółowe informacje na temat możliwości wykorzystania kuponów (voucherów) znajdziesz na stronie https://dlaciebie.sodexo.pl/

Weryfikacja spełnienia warunków promocji następuje w okresach dwutygodniowych, począwszy od 14.08.2018. Natomiast kupon (voucher) zostanie wysłany pocztą kurierską na podany przez Ciebie adres korespondencyjny.

***

Korzyści udziału w akcji promocyjnej:

0 zł za dzierżawę terminala (przez 12 miesięcy);
0 zł za procesowanie transakcji;
0 zł za bieżącą kontrolę transakcji;
0 zł preferencyjne stawki za dzierżawę (w drugim roku umowy).

***

Kontem firmowym biorącym udział w akcji jest Pakiet Biznes Lider Ekstra. Dzięki niemu będziesz wspierał proces sprzedaży i zwiększasz obroty swojej firmy, poprzez akceptacje kart. Zyskasz szybki dostęp do pieniędzy wpłaconych za pośrednictwem terminala, gdyż będą na Twoim koncie już kolejnego dnia roboczego. Otrzymasz możliwość korzystania z bezpłatnego raportowania online w systemie iMerchantConnect.

Dokumenty

Regulamin Promocji
Tabela opłat i prowizji
Warunki dzierżawy terminala POS

Komentarze (0)