zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Rachunek firmowy Banku Millennium z premią do 600 zł w gotówce!

Rachunek firmowy Banku Millennium z premią do 600 zł w gotówce!

1 maj 2018 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Rachunek firmowy Banku Millennium w promocji!

rachunek firmowy banku millennium

Dla kogo promocja rachunku firmowego Banku Millennium?

Akcja promocyjna przeznaczona jest wyłącznie dla nowych klientów Banku Millennium, prowadzącymi jednoosobowe działalności gospodarcze. Nowi klienci to osoby, które od 12 miesięcy przed przystąpieniem do promocji nie posiadali lub współposiadali żadnego produktu dla firm w tym banku.

Co ciekawe, jeśli braliśmy udział w którejkolwiek akcji promocyjnej Konta 360° dla klientów indywidualnych i następnie zamknęliśmy konto, to również nie skorzystamy z tej promocji dla przedsiębiorców.

Nawet 600 zł premii za Konto Mój Biznes Banku Millennium:

Najpóźniej do 30.06.2021 otwórz Konto Mój Biznes Banku Millennium, wyrażając wszystkie zgody na kontakt marketingowy podczas składania wniosku o rachunek.

Maksymalna pula premii 600 zł podzielona jest na cztery części (3×100 zł zł i 300 zł). Aby zdobyć wszystkie należy:

  • 100 zł – za samo otwarcie Konta Mój Biznes Banku Millennium wraz ze zgodami marketingowymi;
  • 100 zł – w każdym z 3 miesięcy kalendarzowych (maj, czerwiec, oraz lipiec) wykonaj z promocyjnego rachunku jednorazowy przelew do ZUS w wysokości min. 250 zł lub wydaj kartą do konta min. 250 zł;
  • 100 zł – w każdym z 3 miesięcy kalendarzowych (maj, czerwiec, oraz lipiec) zapewnij wpływy zewnętrzne na konto o wartości min. 1000 zł;
  • 300 złzamów terminal płatniczy w Banku Millennium i najpóźniej do końca lipca 2021 zapewnij wpływy zewnętrzne z tytułu rozliczania transakcji opłacanych kartami w wysokości min. 1000 zł.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Do kiedy trwa promocja?

Promocja trwa do 30.06.2021 lub do osiągnięcia limitu 3000 uczestników.

Odebranie nagrody

Premię 100 zł za samo otwarcie konta otrzymasz przelewem na promocyjny rachunek najpóźniej do 15.07.2021. Wszystkie kolejne części (100 zł, 100 zł i 300 zł) otrzymasz najpóźniej do 29.10.2021.

Pamiętaj, że w przypadku produktów bankowych dla firm każda nagroda pieniężna traktowana jest jako przychód firmy, za który należy rozliczyć się z urzędem 🙂

Ile kosztuje Konto Mój Biznes Banku Millennium?

Podstawowa opłata za prowadzenie rachunku Mój Biznes wynosi 15 zł miesięcznie. Możemy jej jednak uniknąć, jeżeli łączne wpływy zewnętrzne na to Konto wyniosły w poprzednim miesiącu min. 1000 zł lub jeżeli wykonaliśmy w poprzednim miesiącu min. 1 przelew do ZUS lub US.

Standardowo konto otwierane jest wraz z kartą debetową Visa Mój Biznes, za którą pobierana jest miesięczna oplata w wysokości 7 . Jeśli jednak wykonamy nią transakcje bezgotówkowe o wartości min. 300 zł miesięcznie, to bank nie pobierze żadnej opląty.

Zatem, jak widać jeśli będziemy aktywnie korzystać z konta to będzie ono całkowicie darmowe.

Ranking Kont Firmowych – Maj 2021

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (0)