zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Konta osobiste » Promocje kont osobistych Banku BNP Paribas!

Promocje kont osobistych Banku BNP Paribas!

1 lip 2021 Komentarze ok. 4 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Promocje kont osobistych Banku BNP Paribas to jedne z najciekawszych akcji promocyjnych, w których można zyskać całkiem pokaźne premie, a do tego cieszyć się bezwarunkowo darmowym kontem bankowym.

Promocje kont osobistych Banku BNP Paribas!

promocje kont osobistych banku bnp

Kto może skorzystać z promocji kont osobistych Banku BNP Paribas?

Wszystkie promocje bankowe z założenia przeznaczone są wyłącznie dla nowych klientów. Powodem jest chęć powiększenia bazy klientów oraz gromadzenia nowego kapitału. W związku z tym w promocjach kont występuje tzw. karencja. Jej długość może się różnić w zależności od banku. Niektóre banki wymagają kilkumiesięcznej przerwy w posiadaniu danego produktu objętego promocją, a niektóre pozwalają na skorzystanie z promocji tylko raz. W przypadku promocji kont osobistych Banku BNP Paribas okres karencji w każdej kolejnej edycji jest stały i wynosi 12 miesięcy. Oznacza to, że przez co najmniej rok nie możesz posiadać żądnego rachunku osobistego w tym banku.

Jakie warunki aktywności należy spełnić, aby zdobyć premię za konto?

Najważniejszą rzeczą, od której musisz zacząć to zarejestrowanie się na stronie promocji, złożenie wniosku o konto z kartą płatniczą oraz dostępem do bankowości elektronicznej, a następnie zawarcie umowy o prowadzenie konta.

W przypadku Banku BNP Paribas od pewnego czasu istnieje możliwość sfinalizowania całego procesu zakładania rachunku online (storna www lub aplikacja mobilna). W tym celu konieczna będzie biometryczna weryfikacja tożsamości („na selfie”). Na pewnym etapie wnioskowania bank poprosi o wykonanie zdjęć dowodu osobistego (z przodu oraz z tyłu), a następnie o wykonanie kilku zdjęć z różnych kątów twojej twarzy. Po pozytywnej weryfikacji będzie można sfinalizować zawarcie umowy podpisem elektronicznym w postaci unikalnego kodu SMS w systemie Autenti.

Posiadając już aktywne konto (aktywacja następuje w chwili nadania karcie numeru PIN) trzeba będzie przystąpić do spełnienia warunków aktywności. W zależności od edycji promocji mogą to być takie czynności jak:

 • transakcje bezgotówkowe kartą
 • przelewy w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej
 • płatności wykonane usługa BLIK
 • zapewnienie wpływów na konto

400 zł premii w gotówce za Konto otwarte na Ciebie:

400 zł za założenie

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Złóż wniosek do: 21.12.2021

Podpisz umowę do: 04.01.2022

150 zł w gotówce

 • Zaznaczając wszystkie zgody marketingowe najpóźniej do 21.12.2021 zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie Banku BNP Paribas z dowolną kartą płatniczą do konta i dostępem do bankowości elektronicznej.
 • Najpóźniej do 04.01.2022 podpisz umowę (elektronicznie lub fizycznie) o prowadzenie rachunku oraz aktywuj go nadając karcie płatniczej numer PIN.
 • Do końca stycznia 2022 otwórz konto osobiste i zrób przelew za pomocą bankowości online lub aplikacji mobilnej o wartości min. 1000 zł oraz zapewnij min. 5 dowolnych wpływów na konto.

250 zł w gotówce

Zarówno w lutym, marcu oraz kwietniu spełnij warunki aktywności:

 • zrób przelew za pomocą bankowości online lub aplikacji mobilnej o wartości min. 1000 zł
 • zapewnij min. 5 dowolnych wpływów na konto
 • wykonaj min. 2 transakcjie BLIKiem na dowolną kwotę.

300 zł łatwej premii w gotówce za Konto otwarte na Ciebie:

zwrot

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Złóż wniosek do: 13.12.2021

Podpisz umowę do: 31.12.2021

3 x 100 zł

Aktywnie korzystaj z konta w styczniu, lutym oraz marcu, aby odbierać 5 zł za każdą aktywność (max. 100 zł w miesiącu). Czynności zaliczane, jako aktywność to:

 • wykonywanie przelewów
 • płatność BLIK na dowolną kwotę
 • płatność kartą na dowolną kwotę
 • wpływ na konto o wartości min. 500 zł

Przykładowo wystarczy wykonać w miesiącu 20 transakcji kartą na dowolną kwotę za zakupy w sklepach.

Całkowicie darmowe konto osobiste Banku BNP Paribas

Podstawowe Konto Otwarte na Ciebie Banku BNP Paribas jest rachunkiem bezwarunkowo darmowym. Oznacza to, że za jego miesięczne prowadzenie w przeciwieństwie do innych popularnych kont osobistych nie zapłacisz zupełnie nic i to przy zachowaniu pełnej funkcjonalności nowoczesnego rachunku przystosowanego do obecnie panujących trendów.

Jedyną opłatą z jaką możesz się liczyć to miesięczny koszt utrzymania karty płatniczej. Wysokość tej opłaty uzależniona jest od rodzaju karty. Najwięcej (10 zł) przyjdzie ci zapłacić za Kartę Otwartą na Świat Mastercard, zaś za Kartę Otwartą na eŚwiat Mastercard (6 zł) i są to opłaty stałe, których nie unikniesz. Koszt podstawowej Karty Otwartej na Świat Mastercard to 3 zł w miesiącu. Możesz jednak uniknąć tej opłaty sprawiając, że utrzymanie konta wraz kartą będzie całkowicie darmowe. Wystarczy, że przynajmniej raz w miesiącu wykonasz nią transakcję na dowolną kwotę. Może to być również transakcja mobilna przy pomocy usług Google Pay lub Apple Pay.

Ranking kont osobistych

Komentarze (0)