zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Promocja na święta w mBank! Nawet 260 zł i 2% na KO z kontem osobistym!

Promocja na święta w mBank! Nawet 260 zł i 2% na KO z kontem osobistym!

21 gru 2019 Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Promocja na święta z kontem osobistym mBank. Nawet 260 zł premii i oprocentowanie 2% na koncie oszczędnościowym!

Promocja na święta w mBank!

promocja na święta

Promocja dla nowych klientów

Jak większość promocji konto osobistych również ta oferta skierowana jest wyłącznie do nowych klientów. Tym razem swoją szansę na zdobycie 160 zł w gotówce mają osoby, które nie posiadały, ani nie współposiadały konta osobistego lub konta oszczędnościowego w mBanku od co najmniej 01.01.2017 .

Jak zgarnąć 260 zł premii w gotówce od mBanku?

Aby zgarnąć pierwszą część premii w wysokości 100 zł wystarczy najpóźniej do 23.12.2020 złożyć internetowy wniosek o otwarcie eKonta mBank i następnie udać się do placówki bankowej, aby podpisać umowę o prowadzenie rachunku. Listę wybranych placówek znajdziesz tutaj.

Oprócz tego jednocześnie możesz skorzystać z trwającej cały czas standardowej promocji z premią 160 zł:

100 zł: najpóźniej do 27.01.2021 złóż wniosek o otwarcie eKonta mBank wraz z kartą debetową do konta i max. do 7 dni od otwarcia konta zasil je środkami o wartości min. 1000 . Dodatkowo w miesiącu otwarcia rachunku (lub w kolejnym miesiącu) wykonaj przynajmniej 5 dowolnych płatności.

30 : w drugim miesiącu również zapewnij wpływy na konto o wartości min. 1000 i ponownie wykonaj przynajmniej 5 transakcji, ale tym razem upewnij się, że użyjesz karty wydanej do konta oraz BLIKiem;

30 : w trzecim miesiącu od otwarcia konta powtórz te same czynności, co w poprzednim miesiącu 🙂

(5 transakcji zrealizowanych w ramach promocji nie wolno Ci anulować do 15 dnia kolejnego miesiąca po miesiącu ich wykonania)

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

2% do 10 000 zł przez 4 miesiące na Moje Cele!

Aby skorzystać z oferty podwyższonego oprocentowania do 10 000 zł należy zawnioskować o otwarcie rachunku oszczędnościowego Moje Cele już na etapie składania wniosku o otwarcie eKonta. Następnie, aby aktywnie oszczędzać przelewaj w każdym miesiącu min. 100 zł na ten rachunek. Promocyjnym oprocentowaniem środki będą objęte przez 4 pełne miesiące od otwarcia rachunku.

Czas trwania promocji

W świątecznej promocji z nagrodą o wartości 100 zł możesz wziąć do 23.12.2020.

W promocji z premią 160 zł możemy wziąć udział od 01.10.2020 do 27.01.2021.

Kiedy wypłata premii?

Będąc w oddziale mBank w celu podpisania umowy  od razu otrzymasz pierwszą nagrodę o wartości 100 zł. Może to być głośnik bezprzewodowy, bezprzewodowe słuchawki lub voucher na zakupy o wartości 100 zł do wydania w Rossmannie lub Biedronce.

Poszczególne części premii będą wypłacane  do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki aktywności. Jeśli zaczniesz od otwarcia konta i spełnienia pierwszego warunku aktywności w październiku, to 100 zł otrzymasz do końca listopada, 30 zł do końca grudnia i kolejne 30 zł do końca stycznia.

Ostatnia wyplata premii możliwa jest najpóźniej do 31.05.2021.

Pamiętajmy, aby nie rezygnować z konta przed odebraniem ostatniej części nagrody!

***

Ile kosztuje konto osobiste eKonto w mBanku?

Prowadzenie samego rachunku rozliczeniowego nie kosztuje absolutnie nic. Natomiast utrzymywanie karty debetowej może Cię kosztować 7 zł miesięcznie, chyba że w ciągu danego miesiąca wykonasz co najmniej 1 transakcję bezgotówkową. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce również będą bezpłatne, jeśli wybierana kwota wyniesie co najmniej 100 . Jeśli mnie, to za taką operację zapłacisz 2,50 zł.

  • 0 zł wypłaty kartą od 100 zł ze wszystkich bankomatów w Polsce
  • 0 zł za kartę przy tylko 1 transakcji w miesiącu
  • 0 zł za 3 wypłaty z bankomatów za granicą
  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku

Skorzystaj z promocji Konta Otwartego na Ciebie Banku BNP Paribas i zgarnij dostęp na 7 miesięcy do serwisu Legimi i 50 zł do wydania w Biedronce!!

dostęp do legimi

Dokumenty

Regulamin Promocji
Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (0)