zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Promocja iKonta Biznes z premią do 1800 zł od Bankier.pl i Alior Banku!

Promocja iKonta Biznes z premią do 1800 zł od Bankier.pl i Alior Banku!

12 wrz 2018 Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Promocja iKonta Biznes z premią 300 zł w gotówce od Bankier.pl i do 1500 zł w formie zwrotu od Alior Banku!

Promocja iKonta Biznes!
promocja iKonta Biznes

Dla kogo promocja iKonta Biznes?

Tak jak w poprzedniej edycji promocji Alior Banku dla przedsiębiorców, aby skorzystać z obecnej należy być nowym klientem. To znaczy, że skorzystać mogą jedynie osoby, które nie posiadały nigdy wcześniej żadnego rachunku dla firm w Alior Banku – dla działalności gospodarczej o danym numerze NIP. Posiadanie konta, czy innych produktów bankowych dla klienta indywidualnego nie wyklucza z udziału w promocji.

300 zł premii w gotówce od Bankier.pl:

  • Złóż wniosek o otwarcie iKonta Biznes najpóźniej do 13.09.2021 i podpisz umowę o prowadzenie rachunku przed upływem 30 dni od wysłania wniosku (najpóźniej do 13.10.2021);
  • w ciągu 60 dni od otwarcia rachunku (najpóźniej do 13.12.2021)
  • zapewnij wpływ na konto o łącznej wartości min. 500 .

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Do 1500 zł w gotówce zwrotu od Alior Banku?

  • Maksymalna pula 1500 zł premii w formie zwrotu rozbita jest na 12 miesięcy. W każdym z nich najwyższy moneyback może wynieść do 125 zł.
  • Najłatwiejszy zwrot w wysokości 30 zł otrzymasz już za samo wykonanie pierwszej płatności w miesiącu ZUS lub US o wartości min. kolejno 250 zł oraz min. 300 zł.
  • 10 zł premii przysługuje za wykonanie europejskich transakcji SEPA na kwotę przynajmniej 100 EUR oraz kolejne 10 zł za transakcje kartą wydaną do konta o łącznej wartości min. 500 zł.
  • Kolejna premia w wysokości 15 zł nie będzie dostępna dla firm, które nie korzystają z kas fiskalnych. Aby ją zdobyć należy otrzymać bonusowy przelew z PCKF (Polskie Centrum Kas Fiskalnych) w kwocie 100 zł.
  • Pozostałe cząstkowe nagrody przyznawane są za utrzymanie miesięcznego salda na poziomie od 2 500,01 zł do 150 000,01 zł. W tej kategorii można zyskać premię w zależności od posiadanego salda od 5 zł do nawet 60 zł miesięcznie.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Promocja trwa do 13.09.2021.

Jak odebrać premie?

300 zł premii w gotówce trafi na twój rachunek do 5 dni od informacji o spełnieniu wymaganych warunków aktywności. Informacja ta zostanie przesłana na adres email podany podczas rejestracji najpóźniej do 31.12.2021. Na koniec wystarczy, że do 5 dni od otrzymania potwierdzenia otrzymania premii zalogujesz się na stronie promocji i potwierdzisz swoje dane do jej przekazania. Pamiętaj, aby podać prawidłowy numer konta 🙂

Podobnie rzecz się ma w przypadku 1500 zł zwrotu. 125 zł (bo tyle może wynieść maksymalny zwrot w miesiącu) otrzymasz do końca miesiąca następującym po miesiącu spełnienia wskazanej aktywności 🙂

Pamiętaj oczywiście, że aby odebrać nagrody, należy nie wypowiadać umowy o konto oraz zmieniać typu konta. Ponadto w przypadku działalności gospodarczych każda premia stanowi przychód, od którego należy odliczyć podatek.

Ile kosztuje iKonto Biznes?

Co ciekawe otwarcie oraz prowadzenie iKonta Biznes jest całkowicie darmowe bez konieczności wykazania się jakąkolwiek miesięczną aktywnością na koncie.

Wyjątkiem jest utrzymanie karty wydanej do konta, za którą bank może pobrać miesięczną opłatę w wysokości 8 zł. Można jej jednak w łatwy sposób uniknąć wykonując miesięcznie 4 transakcje kartą na dowolną kwotę.

Jeśli jesteśmy już przy transakcjach, to korzystając z iKonta Biznes wszystkie przelewy internetowo masz za darmo! Wyjątkiem są przelewy natychmiastowe, których koszt to 10 zł. W każdym miesiącu masz 5 takich transakcji do wykorzystania za darmo! 🙂

Ranking kont firmowych

Dokumenty

Regulamin promocji 300 zł
Regulamin zwrotu do 1500 zł
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (0)