zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Promocja dla klientów BGŻ BNP Paribas. Zgarnij 50 zł premii za wpływy z 500+

Promocja dla klientów BGŻ BNP Paribas. Zgarnij 50 zł premii za wpływy z 500+

27 kwi 2017 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Ewa Wieczorska
Ewa Wieczorska - redaktorka, która kocha pisać. Pracowała w kilku ogólnopolskich …
[email protected]

BGŻ BNP Paribas przygotował dla swoich klientów promocję, w której za wpływy z 500+ możesz zyskać 50 zł premii. Z oferty mogą skorzystać osoby, które otworzyły rachunek przed 1 maja 2017 roku. Jeśli spełniasz ten wymóg, poznaj resztę szczegółów.

Do kogo skierowana jest promocja?

Tak jak już wspomnieliśmy, promocja jest skierowana do osób, które otworzyły rachunek w BGŻ BNP Paribas przed 1 maja 2017 roku. Jeśli zaliczasz się do tego grona musisz wiedzieć, że jest jeszcze jeden warunek, o którym niżej.

Mianowicie z promocji wykluczone są osoby, którym po 1 maja 2017 roku świadczenie z 500+ już wpływało lub odnotowany został wpływ w wysokości min. 1000 zł z innych źródeł czyli np. Twojego innego konta w celu spełnienia warunków bezpłatnego rachunku (jeśli skorzystałeś z innej promocji tego banku i nie chciałeś płacić np. właśnie za konto).

To trochę zagmatwane wymogi, ale pewnie znajdą się tu osoby, które mimo to spełniają oba warunki i bez problemu mogą skorzystać z nowej promocji.

Jak uzyskać premię 50 zł?

Osoby zainteresowane tematem 500+ doskonale wiedzą, że pierwszy termin składania wniosków dla zachowania ciągłości wypłat już minął, a co za tym idzie osoby, które są zainteresowane tym świadczeniem, podały inny numer konta.

Mimo to zobacz, jak skorzystać z tej promocji:

  • złóż wniosek o świadczenie 500+
  • wyraź zgody marketingowe
  • w okresie do 30 listopada 2017 roku musisz mieć zaksięgowane wpływy z 500+

***

Promocja trwa od 16 sierpnia 2017 roku do 30 września 2017 roku.

Zobacz Regulamin >>
Instrukcja składania wniosku o 500+ >>

Komentarze (0)