zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Program Poleceń Banku PKO BP – polecaj konto i zarabiaj do nawet 1000 zł!

Program Poleceń Banku PKO BP - polecaj konto i zarabiaj do nawet 1000 zł!

10 mar 2021 Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Program Poleceń Banku PKO BP to doskonały sposób, aby zarekomendować drugiej osobie świetny produkt bankowy, ale przy okazji na tym zarobić – i to nie mało! 🙂


Jak możemy zarobić na bankach?

Polecanie konta to bardzo często stosowany przez banki sposób na poszerzanie grona swoich klientów. Zamiast przeznaczać wielomilionowe kwoty na reklamę wolą wynagradzać lojalnych klientów za sprowadzenie kolejnych nowych użytkowników, a co za tym idzie ich kapitału.

Czym wyróżnia się zatem oferta Banku PKO BP na tle konkurencji? Przede wszystkim rzeczą najważniejszą, czyli samym produktem, który jest darmowy! Konto Za Zero nie przewiduje żadnych opłat za posiadanie rachunku. Jedynej opłacie może podlegać posiadanie karty płatniczej. Kosztu 10 zł możemy jednak uniknąć, jeśli w miesiącu wykonamy min 5 transakcji kartą lub BLIKiem a dowolną kwotę. Nie są to zbyt wygórowane warunki.

Polecenie konta – krok po kroku:

Jeśli znamy już produkt, który mamy polecać to możemy zacząć zarabianie na zakładaniu kont bankowych. Jeśli jesteśmy już posiadaczami Konta Za Zero, to powinniśmy odwiedzić stronę Programu Poleceń Banku PKO BP i wypełnić formularz rejestracyjny, akceptując przy tym zgody marketingowe oraz Regulamin programu.

Naszym kodem polecenia, którym będziemy się posługiwać jest tak naprawdę numer telefonu komórkowego podany podczas rejestracji w programie. Musi to być ten sam numer, który widnieje w naszych danych informacyjnych dla konta osobistego, którego jesteśmy posiadaczem. Następnie nie pozostaje nam nic innego, jak przekazać ten numer osobie zainteresowanej Kontem Za Zero. Możemy to zrobić na 3 sposoby: osobiście przekazując kod, mailowo, lub wiadomością na platformie facebook.

Nowy klient podczas składania wniosku o otwarcie rachunku osobistego powinien podać nasz numer telefonu/polecenia i następnie podpisać umowę o prowadzenie konta. Na tym jednak jego zadanie się nie kończy. Abyśmy otrzymali 100 zł premii za skuteczne polecenie konta nowy użytkownik powinien w ciągu 30 dni od otwarcia rachunku wykonać:

  • 3 transakcje bezgotówkowe kartą do konta oraz min. 3 transakcje BLIKIEM z aplikacji IKO powiązanej z otwartym Kontem Za Zero;

lub

  • dowolną liczbę transakcji bezgotówkowych kartą do konta lub BLIKIEM z aplikacji IKO, ale tak aby ich wartość osiągnęła min. 500 zł.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Co ciekawe premia 100 zł trafi również do osoby poleconej, a więc zyskują na tej promocji dwie osoby! Osoba polecająca może zwiększyć zysk do nawet 1000 zł, za polecanie produktów bankowych maksymalnie 10 osobom.

Czy takie zarabianie na zakładaniu kont bankowych jest legalne?

Oczywiście, że tak. Bank z chęcią przyjmie każdego nowego posiadacza konta osobistego lub innego produktu dostępnego w ofercie PKO BP. Aby zachęcić nowego klienta do aktywnego korzystania no. Z Konta Za Zero oferuje 100 zł za otwarcie konta oraz prostą aktywność na rachunku przed upływem 30 dni od zawarcia umowy i aktywowania konta.

Kiedy otrzymamy pieniądze za założenie konta?

Zarówno my jako osoba polecająca oraz polecony przez nasz klient otrzymamy premię 100 zł na Konto Za Zero Banku PKO BP. Bank ma 50 dni na zweryfikowanie, czy wraz z osobą polecaną spełniliśmy wszystkie warunki wymagane do zdobycia nagrody.

Od momentu weryfikacji premie po 100 zł trafią na nasze konta maksymalnie po 30 dniach.

Polecaj i zarabiaj z PKO BP!

Jak widać programy poleceń to świetny sposób na zdobycie dodatkowej gotówki, a przy okazji możemy zarekomendować dobry produkt bankowy, jakim niewątpliwie jest Konto Za Zero Banku PKO BP.  Sporą zachętą do skorzystania z oferty są wyjątkowo proste warunki aktywności, jakie musi spełnić osoba polecona 🙂

Komentarze (0)