zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » Program Polecam Przekorzystnie Banku Pekao S.A. – 100 zł dla poleconego i nawet 1500 zł dla polecającego!

Program Polecam Przekorzystnie Banku Pekao S.A. - 100 zł dla poleconego i nawet 1500 zł dla polecającego!

29 marca 2023 (Aktualizacja 25.09.2023) Komentarze ok. 4 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Zakończone

Załóż Konto Przekorzystne korzystając z kodu polecenia obecnego klienta Banku Pekao, aby zyskać dodatkowe 100 zł premii. Jako osoba polecająca możesz zdobyć nawet 1500 zł, ponieważ możesz polecić nawet 15 osób po 100 zł premii za każdego.

Kto może zarobić w Programie Polecam Przekorzystnie Banku Pekao?

W programie polegającym na polecaniu Konta Przekorzystnego Banku Pekao S.A. znajomym (choć w rzeczywistości mogą to być zupełnie obcy ludzie) na premię mogą liczyć zarówno osoby otwierające konto z polecenia, jak i udostępniający swój kod polecenia obecni klienci banku.

Jako osoba polecona musisz dodatkowo spełnić warunek nowego klienta. W regulaminie obecnej edycji nie ma jednoznacznie określonego terminu karencji, a zatem dokładnie nie wiem, jak bank będzie oceniał, kto dla niego jest nowym klientem. Jednak skoro nie ma ram czasowych to należy przyjąć, że nie można posiadać Konta Przekorzystnego Banku Pekao na dzień skorzystania z kodu polecającego.

Program Poleceń dotyczy zarówno Konta Przekorzystnego, jak i Konta Przekorzystnego dla Młodych. Za otwarcie tego pierwszego nowy klient może otrzymać 100 zł, a za konto dla młodych 50 zł premii.

Warunki do spełnienia przez osobę Poleconą (100 zł lub 50 zł)

Krok 1

Najpóźniej do 07.09.2023 zawrzyj umowę o jeden z rachunków Banku Pekao S.A. biorących udział w Programie:

 • Konto Przekorzystne
 • Konto Przekorzystne dla Młodych
 • Konto Przekorzystne Biznes
 • Konto Świat Premium
Krok 2

Również do 07.09.2023 sam przystąp do Programu Poleceń Banku Pekao S.A. w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej PeoPay oraz wyraź wszystkie dostępne zgody marketingowe i zaakceptuj regulamin programu.

Krok 3

W każdym z trzech miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, zawarcie umowy o prowadzenie rachunku wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych za pomocą otrzymanej karty debetowej lub w aplikacji PeoPay. (te same warunki, co w promocji Konta Przekorzystnego dla nowych klientów)

Krok 4

Jeśli przy zakładaniu konta wybrałeś wygodną metodę na selfie za pomocą strony internetowej banku lub aplikacji mobilnej PeoPay to dodatkowo musisz złożyć wzór podpisu oraz okazać dokument tożsamości w placówce Pekao.

Masz na to czas do:

 • do 30 kwietnia 2023 r. w przypadku kont założonych w okresie 21-31 stycznia 2023 r.;
 • do 31 maja 2023 r, gdy konto założyłeś w lutym;
 • do 30 czerwca 2023 r., gdy dopełnienie formalności nastąpiło w marcu;
 • do 31 lipca 2023 r. w przypadku kont założonych w kwietniu;
 • do 31 sierpnia 2023 r. po otwarciu rachunku w maju;
 • do 30 września 2023 r., gdy uruchomiłeś ROR w czerwcu;
 • do 31 października 2023 r. po dopełnieniu formalności w lipcu;
 • do 30 listopada 2023 r. w przypadku kont założonych w sierpniu;
 • do 31 grudnia 2023 r., gdy założyłeś rachunek w okresie między 1 a 7 września 2023 r.
Nagroda

Jeśli spełnisz wszystkie opisane warunki to 100 zł (lub 50 zł za Konto Przekorzystne dla Młodych) otrzymasz w czwartym miesiącu następującym po 3 miesiącach aktywnego korzystania z konta.

Złóż wniosek

Warunki do spełnienia przez osobę Polecającą (do 1500 zł za 15 poleceń)

Krok 1

Jeśli do tej pory nie rejestrowałeś się w Programie Poleceń Banku Pekao S.A. (tj. nie brałeś udziału w poprzednich edycjach programu) to dołącz do programu również najpóźniej do 07.09.2023, zaakceptuj jego regulamin oraz wyraź wymagane zgody marketingowe.

Krok 2

Przekaż kod polecenia osobie, która składa wniosek o otwarcie konta bankowego biorącego udział w Programie Poleceń. Pamiętaj, że otrzymasz nagrodę, jeśli ta osoba użyje twojego kodu polecenia oraz sama wywiąże się z obowiązku rejestracji w programie, spełni warunki aktywności przez 3 miesiące od otwarcia rachunku oraz potwierdzi swoją tożsamość w oddziale (jeśli zakładała konto na selfie).

Nagroda

Twoja nagroda  (100 zł lub 50 zł za Konto Przekorzystne dla Młodych) zostanie wydana również, jak w przypadku osoby Poleconej po ostatnim z 3 miesięcy, w których musiała spełnić wymóg wykonywania transakcji kartą lub w aplikacji PeoPay.

O tym pamiętaj!

Zarówno osoba Polecająca, jak i Polecona musi wyrazić wszystkie zgody marketingowe oraz nie wycofywać ich aż do odebrania swoich nagród (tak samo, jak w każdej innej promocji bankowej). Po tym czasie można zrezygnować z tych zgód.

Do warunku wykonania transakcji przez Poleconego nie wliczają się płatności Blikiem, transakcje zwrócone oraz wykonane w punktach handlowo-usługowych opisanych kodami MCC wskazanymi w regulaminie obecnej edycji programu poleceń. Chodzi o internetowe przekazy pieniężne (kod 4829), przekazy w instytucjach finansowych (MCC 6050) oraz niefinansowych obejmujące walutę obcą, zlecenia pieniężne i czeki podróżne (MCC 6051).

Złóż wniosek

Czytaj więcej

TAG:

Komentarze (0)

Konto Przekorzystne
Konto Przekorzystne
Premia

200 zł + 7% do 100 tys. zł

Karencja

Klienci, którzy nie posiadali konta w Banku Pekao od 01.08.2021 do 08.01.2024.

od 01.08.2021

Warunki
 • 50 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego z kartą i zgodami marketingowymi;
 • 150 zł za min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową do konta w każdym z 3 miesięcy po otwarciu konta.

(czytaj więcej)

50 zł + 150 zł

Poziom trudności

Bardzo łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część