zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Premia za konto firmowe Banku Millennium do 500 zł w gotówce!

Premia za konto firmowe Banku Millennium do 500 zł w gotówce!

29 gru 2018 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Premia za konto firmowe do 500 zł w gotówce od Banku Millennium za płatności ZUS i zapewnienie pływu z terminala płatniczego!

Premia za konto firmowe Banku Millennium

Dla kogo promocja konta firmowego Banku Millennium?

Akcja promocyjna przeznaczona jest wyłącznie dla nowych klientów Banku Millennium, prowadzącymi jednoosobowe działalności gospodarcze. Nowi klienci to osoby, które od 12 miesięcy przed przystąpieniem do promocji nie posiadali lub współposiadali żadnego produktu dla firm w tym banku.

Co ciekawe, jeśli braliśmy udział w którejkolwiek akcji promocyjnej Konta 360° dla klientów indywidualnych i następnie zamknęliśmy konto, to również nie skorzystamy z tej promocji dla przedsiębiorców.

Jak zgarnąć łatwe 500 zł premii od Banku Millennium?

Najpóźniej do 01.03.2021 otwórz Konto Mój Biznes Banku Millennium, pamiętając o wyrażeniu wszystkich zgód marketingowych podczas składania wniosku o konto.

Maksymalna premia 500 zł podzielona jest na dwie części (200 zł i 300 zł). Aby zdobyć wszystkie należy:

200 zł – w każdym z 3 miesięcy kalendarzowych (marzec, kwiecień, oraz maj) wykonaj z promocyjnego rachunku jednorazowy przelew do ZUS w wysokości min. 250 zł, oraz zapewnij wpływy zewnętrzne w wysokości min. 1000 zł;

300 zł – najpóźniej do końca marca 2021 zapewnij wpływy zewnętrzne z tytułu rozliczania transakcji opłacanych kartami w wysokości min. 1000 zł.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Do kiedy trwa promocja?

Promocja trwa do 01.03.2021 lub do osiągnięcia limitu 3000 uczestników.

Odebranie nagrody

Nagroda w postaci 500 zł premii zostanie przekazana na rachunek otwarty w ramach promocji najpóźniej do 26.02.2021. Wobec tego nie wypowiadaj umowy o prowadzenie konta do momentu odebrania premii.

Pamiętaj, że w przypadku produktów bankowych dla firm każda nagroda pieniężna traktowana jest jako przychód firmy, za który należy rozliczyć się z urzędem 🙂

***

Ile kosztuje Konto Mój Biznes Banku Millennium?

Podstawowa opłata za prowadzenie rachunku Mój Biznes wynosi 15 zł miesięcznie. Możemy jej jednak uniknąć, jeżeli łączne wpływy zewnętrzne na to Konto wyniosły w poprzednim miesiącu min. 1000 zł lub jeżeli wykonaliśmy w poprzednim miesiącu min. 1 przelew do ZUS lub US.

Standardowo konto otwierane jest wraz z kartą debetową Visa Mój Biznes, za którą pobierana jest miesięczna oplata w wysokości 7 . Jeśli jednak wykonamy nią transakcje bezgotówkowe o wartości min. 300 zł miesięcznie, to bank nie pobierze żadnej opląty.

Zatem, jak widać jeśli będziemy aktywnie korzystać z konta to będzie ono całkowicie darmowe.

***

Zobacz też najnowszą promocję konta osobistego 360º Banku Millennium i zgarnij nawet 270 zł premii!

wysoka premia

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (0)