zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Premia gotówkowa 250 zł + 40 zł do wydania w Żabce za konto od BNP Paribas!

Premia gotówkowa 250 zł + 40 zł do wydania w Żabce za konto od BNP Paribas!

19 lut 2018 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Premia gotówkowa 250 zł na dowolny cel oraz 40 zł do wykorzystania w Żabce za wypróbowanie konta osobistego Banku BNP Paribas!

Premia gotówkowa od Banku BNP Paribas!

premia gotówkowa

Tylko dla nowych klientów

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem, co oznacza osobę nieposiadającą konta osobistego w Banku BNP Paribas od co najmniej 12 miesięcy.

Do 250 zł w gotówce i 40 zł do Żabki:

  1. Najpóźniej do 31.03.2021 zaznaczając wszystkie zgody marketingowe zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie Banku BNP Paribas z kartą do konta i dostępem do bankowości elektronicznej;
  2. Najpóźniej do 14.04.2021 podpisz umowę (elektronicznie lub fizycznie) o prowadzenie rachunku oraz aktywuj go nadając karcie płatniczej numer PIN;
  3. posiadając aktywne konto spełniaj warunki aktywności:

50 zł + 20 zł do Żabki: do końca kwietnia wykonaj min. 1 przelew za pomocą Bankowości elektronicznej lub aplikacji na dowolną kwotę oraz zapewnij min. 500 zł wpływów;

100 zł: do końca maja wykonaj transakcje BLIKiem na kwotę min. 200 zł oraz zapewnij wpływy o wartości min. 1000 zł;

100 zł + 20 zł do Żabki: do końca czerwca wykonaj transakcje BLIKiem na kwotę min. 300 zł oraz zapewnij wpływy o wartości min. 1000 zł;

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 
Wskazówka!
Nie wiesz, jak spełnić warunek aktywności polegający na zapewnieniu wpływów na konto? Wystarczy, że założysz kilka kont i dzięki nim wykonasz potrzebne operacje. W ten sposób zarabiasz nawet kilkaset złotych miesięcznie, a w skali roku nawet kilka tysięcy!

Czas trwania promocji?

Promocja trwa do 31.03.2021 lub zakończy się wcześniej, jeśli w akcji zarejestruje się 3000 uczestników.

Jak odebrać nagrodę?

Premia 250 zł w gotówce oraz 40 zł w formie ebonu do Żabki podzielona jest na 3 części. Informację o spełnieniu wymaganych warunków aktywności oraz przyznaniu poszczególnych części otrzymasz mailowo kolejno: 18.05, 28.06 i 28.07.2021.

Przy odbiorze pierwszej części premii konieczne będzie zalogowanie się na stronie promocji oraz wypełnić swoje dane potrzebne do jej odebrania. Można będzie to zrobić najpóźniej do 25.05.2021.

Nie wypowiadaj umowy o prowadzenie konta oraz nie odwołuj zgód marketingowych przez odebraniem ostatniej części nagrody.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Samo prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe. Ewentualnej opłacie wynoszącej
3 zł miesięcznie podlegać może utrzymanie karty debetowej „Otwartej na Dzisiaj”. Jeśli jednak wykonasz co najmniej jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę, wówczas będziesz zwolniony z tej opłaty.

Wypłaty z bankomatów BNP oraz Planet Cash są darmowe, za operacje przy użyciu innych maszyn przyjdzie Ci zapłacić 5 zł prowizji.

Ze wszystkich powyższych opłat zwolnione są bezwarunkowo osoby do 26. roku życia.

Ranking kont osobistych – Kwiecień 2021!

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (0)