zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Premia 100 zł za konto dla młodych Banku Pekao S.A.!

Premia 100 zł za konto dla młodych Banku Pekao S.A.!

22 lip 2018 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Premia 100 zł za Konto Przekorzystne dla młodych Banku Pekao S.A.! Darmowe konto i proste warunki aktywności!

Premia 100 zł za Konto Przekorzystne dla młodych!
Konto młodzieżowe

Kto skorzysta z promocji konta dla młodych?

Promocja przygotowana została dla nowych klientów, to znaczy osób które w terminie od 01.01.2019 do 14.07.2021 nie posiadały, ani nie współposiadały żadnego produktu dla klientów indywidualnych Banku Pekao. Dotyczy to przede wszystkim kont osobistych, ale również lokat oszczędnościowych. Sama oferta Konta Przekorzystnego dla młodych skierowana jest do osób w przedziale wiekowym 18 – 26 lat.

Jak zdobyć 100 zł premii od Banku Pekao?

  • Najpóźniej do 30.09.2021 załóż Konto Przekorzystne Banku Pekao z kartą do konta oraz dostępem do aplikacji mobilnej, koniecznie za pomocą selfie poprzez stronę www banku lub aplikację mobilną PeoPay;
  • Po uruchomieniu rachunku do końca 3 miesiąca od miesiąca podpisania umowy odwiedź placówkę Banku Pekao, aby złożyć wzór podpisu;
  • W każdym z 3 miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta wykonaj min. 1 transakcję bezgotówkową kartą płatniczą lub w aplikacji PeoPay wydaną do konta na dowolną kwotę oraz zapewnij wpływy na konto o wartości min. 500 zł.
  • Dodatkowo w okresie uczestnictwa w promocji złóż dyspozycję aktywacji Pakietu Komfort i nie odstępuj od niej minimum do dnia odebrania premii.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji?

Z promocji możesz skorzystać najpóźniej do 30.09.2021.

Nagroda

100 zł premii za otwarcie konta oraz prostą aktywność otrzymasz na Konto Przekorzystne w zależności od miesiąca przystąpienia do promocji:

  • jeśli w lipcu do do końca listopada 2021;
  • jeśli w sierpniu to do końca grudnia 2021;
  • jeśli we wrześniu to do końca stycznia 2022.

Ile kosztuje Konto Przekorzystne dla Młodych?

Jeśli jesteś osobą, która nie ukończyła jeszcze 26 roku życia to utrzymanie zarówno  konta, jak i karty płatniczej będzie darmowe bez względu, czy aktywnie korzystasz z rachunku, czy też nie.

Ile kosztuje Konto Przekorzystne po 26 roku życia?

Prowadzenie Konta Przekorzystnego będzie faktycznie darmowe, jeśli zasilisz je kwotą min. 500 miesięcznie oraz wykonasz co najmniej jedną płatność kartą lub PeoPay. W przeciwnym razie bank pobierze opłatę w wysokości 6 zł miesięcznie za prowadzenie konta oraz 3 zł za kartę debetową.

W przypadku bankomatów to oczywiście za darmo gotówkę wyciągniemy z tych należących do Pekao oraz z dwóch dowolnych bankomatów obcych. Warunki te będą obowiązywały, jeśli spełnisz w poprzednim miesiącu te sam warunek aktywności, który zwalnia z opłaty za konto. Wypłaty z obcych maszyn powyżej tych dwóch darmowych kosztować już 2,30% od kwoty wypłaty, ale nie mniej niż 5 zł.

Ranking kont studenckich

Dokumenty

Regulamin promocji 100 zł
Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (0)