zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Weź pożyczkę w Credit Agricole i oddaj mniej niż pożyczyłeś!

Weź pożyczkę w Credit Agricole i oddaj mniej niż pożyczyłeś!

7 paź 2018 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Oddaj mniej niż pożyczyłeś korzystając z oferty pożyczki w banku Credit Agricole! Wystarczy pożyczyć 3000 zł rozłożone na 12 rat, a bank ostatnią ratę zapłaci za Ciebie! Zatem 250 zł zostaje w kieszeni!

Oddaj mniej niż pożyczyłeś z pożyczką w Credit Agricole!

oddaj mniej

CA – pożyczka bez odsetek

Kto może skorzystać z promocji?

Z atrakcyjnej oferty pożyczki mogą nowi klienci, to znaczy osoby, które przed dniem złożenia wniosku o pożyczkę nie były stroną umowy z bankiem Credit Agricole o inny produkt kredytowy. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z udziału w promocji. Wyjątkiem są uczestnicy promocji „Jesienne korzyści z Kontem dla Ciebie 2019”, ponieważ te dwie promocje niestety nie łączą się ze sobą.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Aby skorzystać z oferty pożyczki musisz posiadać konto osobiste Credit Agricole. Jeśli chcesz je dopiero wyrobić, to musisz to zrobić najpóźniej w dniu zawarcia umowy o pożyczkę oraz poza wspomnianą wcześniej promocją „Jesienne korzyści z Kontem dla Ciebie 2019”.
  2. Posiadając konto najpóźniej do 06.12.2019 zawrzyj umowę o pożyczkę na kwotę 3 000 zł na 12 rat potwierdzając zapoznanie się z regulaminem akcji oraz akceptując jego postanowienia;
  3. Następnie spłacaj pożyczkę zgodnie z harmonogramem i do dnia wypłaty premii (12 rata) mniej aktywne konto osobiste w Credit Agricole. I to wszystko!

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Promocja potrwa od 01.09.2019 do 30.11.2019.

Nagroda

Nagrodą w tej promocji jest darmowa ostatnia (12) rata pożyczki o wartości 250 !

***

Ile kosztuje prowadzenie Konta Dla Ciebie CA?

Jak w większości przypadków kont osobistych prowadzenie Konta Dla Ciebie w Credit Agricole będzie darmowe, jeśli będziesz z niego aktywnie korzystał. W tym przypadku wystarczy, że w miesiącu zapewnisz wpływ na rachunek środków o wartości co najmniej 1000 (np. wypłata, lub przelew z innego konta) oraz wykonasz co najmniej 1 transakcję bezgotówkową. W przeciwnym wypadku utrzymanie konta będzie kosztowało 7 zł miesięcznie.

Z kolei opłata w wysokości 9 zł miesięcznie za posiadanie karty debetowej nie zostanie pobrana, jeśli zapewnisz ten sam wpływ 1000 oraz wykonasz co najmniej 1 transakcję kartą lub BLIKiem.

Sprawdź też jak zgarnąć 50 000 zł na remont mieszkania w loterii Alior Banku!

Dokumenty

Regulamin promocji „Oddajesz mniej niż pożyczasz”.

Komentarze (0)