zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » Powrót promocji konta PKO BP z premią 200 zł na zakupy w Allegro!

Powrót promocji konta PKO BP z premią 200 zł na zakupy w Allegro!

18 listopada 2019 (Aktualizacja 06.03.2023) Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Zakończone

Złóż wniosek o Konto Za Zero!      Złóż wniosek Konto Dla Młodych!

Powrót promocji konta osobistego banku PKO BP w popularnej promocji z premią 200 zł do wydania na dowolne zakupy w Allegro!

Powrót Promocji konta osobistego PKO BP!

powrót promocji konta

Kto skorzysta z promocji konta PKO BP?

Najnowsza promocja podobnie, jak poprzednia edycja skierowana jest wyłącznie do nowych klientów banku, to znaczy osób, które nie posiadały konta osobistego w PKO BP (również Inteligo) od co najmniej 01.01.2019.

Jak zdobyć 200 zł na zakupy w Allegro?

Najpóźniej do 18.12.2020 złóż wniosek o otwarcie Konta dla Młodych lub Konta za Zero PKO BP. Podczas wnioskowania o konto wyraź wszystkie wymagane regulaminem zgody marketingowe.

Posiadając już konto wraz z kartą bankomatową najpóźniej do 15.01.2021 spełnij warunek aktywności polegający na:

  • wykonaniu co najmniej 3 transakcji bezgotówkowych kartą do konta;
  • oraz 3 transakcji BLIKiem na dowolną kwotę.

I to wszystko!

Złóż wniosek o Konto Za Zero!

Złóż wniosek Konto Dla Młodych!

Czas trwania promocji

Promocja potrwa do 18.12.2020, ale może skończyć się wcześniej, jeśli skorzysta z niej 6000 klientów. O tym fakcie bank powiadomi nas na stronie www promocji.

Odebranie premii

Nagroda w postaci karty podarunkowej o wartości 200 zł do wydania na Allegro dostępna jest zarówno z Kontem dla Młodych, jak i Kontem za Zero baku PKO BP. Kod utraci ważność dopiero po 30.06.2021. Warto pamiętać, że można go użyć tylko raz podczas zakupów na Allegro!

Kod o wartości 200 zł otrzymasz najpóźniej do 18.12.2020, jeśli uda Ci się spełnić warunki promocji do 22.11.2020. Jeśli warunki aktywności spełnisz późnej to nagrodę otrzymasz najpóźniej do 12.02.2020.

Ile kosztuje Konto dla Młodych, a ile Konto za Zero?

Konto dla Młodych przeznaczone jest dla klientów do 26 roku życia. Wobec tego samo utrzymanie konta jest bezwarunkowo darmowe. Za posiadanie karty do konta PKO BP może jednak pobrać miesięczną opłatę w wysokości 5 zł miesięcznie. Jednak wykonanie zaledwie 4 transakcji w miesiącu na dowolną kwotę zwolni nas z tego obowiązku.

Korzystanie z bankomatów własnych, jak i innych banków na terenie kraju jest bezwarunkowo darmowe.

Konto za Zero jak sama nazwa sugeruje również zwolnione jest z opłat za jego utrzymanie bez względu na aktywność na koncie. Utrzymanie karty może jednak wynieść aż 10 zł miesięcznie, chyba że w miesiącu wykonamy minimum 5 transakcji kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę.

Wypłaty z bankomatów PKO BP oczywiście jest darmowe, ale korzystanie z maszyn należących do konkurencji obarczone jest prowizją 10 zł od transakcji.

***

Lubisz zakupy prawda? Sprawdź koniecznie promocję Konta 360 Banku Millennium z premią 150 zł w gotówce oraz 100 zł do wydania w Zalando!

100 zł do Zalando

Dokumenty

Regulamin promocji

Komentarze (0)