zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Owsiak zaprojektował kartę, a mBank oferuje 140 zł premii!

Owsiak zaprojektował kartę, a mBank oferuje 140 zł premii!

12 lip 2018 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Jurek Owsiak wraz z mBankiem przygotował specjalną wersję karty debetowej z okazji 25 edycji Festiwalu w Kostrzynie nad Odrą. Dodatkowo premia 140 zł ! Promocja limitowana!   [PROMOCJA NIEAKTUALNA]

Jurek Owsiak z mBank

owsiak

Nagroda

 • specjalna, limitowana wersja karty debetowej, którą zaprojektował Jurek Owsiak z okazji Festiwalu w Kostrzynie nad Odrą.
 • 140 zł premii za spełnienie prostych warunków aktywności. Nagroda podzielona na 100 zł + 40 zł za kolejny miesiąc spełnienia warunków. Jest to limitowana edycja promocji 140 zł z eKontem Standard mBanku.

Dla kogo?

Z Promocji możesz skorzystać, jeśli w dniu, w którym do niej przystępujesz jesteś nowym klientem. To znaczy osobą, która począwszy od 01.01.2017 nie była lub nadal nie jest Posiadaczem lub Współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub rachunku oszczędnościowego. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z udział w promocji.

Jak skorzystać z promocji?

Aby przystąpić do akcji musisz najpóźniej do 09.08.2019 złożyć wniosek o eKonto Standard z kartą debetową na dedykowanej stronie promocji, a następnie:

Aby zgarnąć 100 zł:

 • Zasil jednorazowo konto kwotą min. 1 000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta;
 • Wykonaj min. 5 transakcji kartą na dowolną kwotę;

Aby zgarnąć dodatkowe 40 zł:

 • W kolejnym miesiącu ponownie zasil konto kwotą min. 1 000 zł;
 • Wykonaj min. 5 transakcji kartą na dowolną kwotę.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Do Promocji możesz przystąpić w okresie od 30.05.2019 do 09.08.2019. Natomiast ilość specjalnych kart debetowych ograniczona jest do 10 000 szt. Stan dostępnych kart można sprawdzać na stornie promocji.

Nagroda

Łączna wartość Premii wynosi 140 zł (100 zł + 40 zł). Premia za transakcje zostanie wypłacona w kolejnym miesiącu kalendarzowym, po którym spełniłeś warunki promocji. Jeśli w czerwcu zostały spełnione warunki otrzymania 100 , to premię otrzymasz do końca czerwca. I analogicznie, jeśli spełnisz warunki dla przyznania 40  w lipcu, to premię otrzymasz do końca sierpnia.

Specjalna edycja karty debetowej z okazji 25 edycji Festiwalu w Kostrzynie nad Odrą zaprojektowanej przez samego Jurka Owsiaka!

Dodatkowo w ramach Promocji możesz skorzystać z promocyjnego oprocentowania 2,5%, gdy otworzysz rachunek do regularnego oszczędzania Moje cele.

owsiak
Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Zalety eKonta Standard:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku;
 • 0 zł za wypłaty kartą od 100 zł z bankomatów Planet Cash, Santander Bank Polska S.A.
  i Euronet;
 • 0 zł za przelewy internetowe w złotówkach;
 • 0 zł za kartę przy 5 transakcjach w miesiącu lub 4 zł.

Dokumenty

Regulamin promocji „eKonto z premią – V edycja”
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (0)