zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Otwórz się bezpiecznie na świat z kontem osobistym i Kartą Otwartą na eŚwiat BNP Paribas!

Otwórz się bezpiecznie na świat z kontem osobistym i Kartą Otwartą na eŚwiat BNP Paribas!

15 czea 2020 1 komentarz ok. 4 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Otwórz się na e-świat i zadbaj o swoje bezpieczeństwo wybierając konto osobiste z Kartą Otwartą na eŚwiat banku BNP Paribas. Jeśli szukasz darmowego konta bankowego oraz karty bankomatowej o wyjątkowych możliwościach, to ta propozycja może być właśnie dla Ciebie!

Otwórz się na świat z BNP Paribas!

otwórz się

Załóż konto w kilka chwil z aplikacją mobilną BNP Paribas GOmobile!

Co raz więcej banków oferuje możliwość zdalnego założenia konta. W BNP Paribas wygodnie i bezpiecznie założysz konto nawet w 15 minut nie ruszając się z domu! W tym celu najlepiej wcześniej pobrać aplikację mobilną GOmobile.

Przed przystąpieniem do wypełnienia wniosku musimy przygotować swój dowód osobisty. Będzie on potrzebny do biometrycznej weryfikacji tożsamości. W kolejny krokach podajemy swoje dane osobowe i adresowe. W pewnym momencie zostaniemy poproszeni o wykonanie zdjęć swojego dowodu osobistego. Zrobimy to smartfonem, na którym wypełniamy wniosek. Bank w kilka chwil zweryfikuje naszą tożsamość porównując zdjęcia dowodu osobistego z podanymi przez nas danymi.

Następnie zostaniemy przeniesieni do systemu Autenti, w którym zobaczymy cyfrową wersję umowy o prowadzenie konta oraz będziemy mogli ją podpisać. Polega to na wpisaniu specjalnego kodu, który otrzymamy smsem na numer podany w trakcie wnioskowania o otwarcie konta. I to tyle! Teraz poczekajmy na kuriera, który dostarczy naszą kartę do konta. Samo konto zostanie aktywowane w momencie nadania numeru PIN do karty.

Złóż wniosek i otwórz konto z kartą!

Ile kosztuje konto osobiste w BNP Paribas wraz z Kartą Otwartą na eŚwiat?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest bezwarunkowo darmowe. To znaczy, że nie musimy wykazywać jakiejkolwiek aktywności w ciągu miesiąca, aby uniknąć opłaty, ponieważ jej nie ma 🙂 Za zwykłe przelewy internetowe również nie zapłacimy ani grosza. Nie zależnie od liczby wykonywanych transakcji za zakupy internetowe, czy płatności rachunków.

Utrzymanie Karty Otwartej na eŚwiat to koszt 6 zł miesięcznie. Czy to dużo? Biorąc pod uwagę, co dostajemy w zamian wydaje się, że jest to bardzo interesująca propozycja.

Oczywistym jest, że wypłaty gotówki z bankomatów własnych w kraju będą darmowe nawet w przypadku podstawowej karty do konta BNP Paribas. Jednak posiadacz Karty Otwarten na eŚwiat nie zapłaci prowizji za skorzystanie z jakiegokolwiek bankomatu na terytorium RP. Korzystnie wygląda również używanie karty zagranicą, ponieważ nie licząc kosztów przewalutowania nie zapłacimy żadnej prowizji korzystając z maszyn należących do grupy BNP Paribas, a za transakcji u innych operatorów przyjdzie nam zapłacić max. 5 zł.

Przede wszystkim bezpieczeństwo

Prawdziwa moc Karty Otwartej na eŚwiat tkwi w bezpieczeństwie. Hakerzy z każdym rokiem dysponują coraz bardziej wyrafinowanymi metodami na włamanie się do naszych kont i pozbawienie nas oszczędności lub kradzież naszej tożsamości. W dzisiejszych czasach łatwiej paść ofiarą przestępstwa internetowego niż takiego fizycznego na ulicy, czy we własnym domu. Decydując się na tę ofertę otrzymujemy bezpłatne ubezpieczenie „Cyber Pomoc” w 5 sferach:

  • ubezpieczenie użycia środków płatniczych online do 7 500 zł: jeśli osoba trzecia bezprawnie posłuży się naszą kartą do konta lub jej danymi lub usługą BLIK i narazi nas na utratę środków;
  • ubezpieczenie tożsamości on-line do 10 000 zł: w przypadku utraty tożsamości w Internecie i posłużenie się nią do kolejnych przestępstw: np. wyłudzenie kredytu;
  • ubezpieczenie danych komputerowych do 2 500 zł: utraty danych wrażliwych w wyniku awarii sprzętu;
  • ubezpieczenie reputacji on-line do 7 500 zł: jeśli zostaniemy zaatakowani w przestrzeni cyfrowej w formie znieważenia, pomówienia;
  • ubezpieczenie zakupów w Internecie do 7 500 zł: w przypadku niedostarczenia nam zamówionego towaru lub jeśli okaże się wadliwy. Warunkiem objęcia takiej transakcji ubezpieczeniem jest sfinalizowanie jej za pomocą przelewu z Konta Otwartego na Ciebie, Karty Otwartej na eŚwiat lub BLIKu.

Jak możemy łatwo policzyć cały pakiet zabezpiecza nas w sumie kwotą 35 000 zł, a ochrona dotyczy największych obecnie problemów, przed którymi stoi każdy użytkownik sieci. Ubezpieczenie dostarcza znana powszechnie grupa AXA. Warto pamiętać, że warunki ochrony obowiązują przez 12 miesięcy od aktywacji karty i są automatycznie przedłużane po upływie tego okresu. Klient nie ponosi żadnych dodatkowych opłat związanych z ochroną. Ubezpieczenie wygasa z momentem rezygnacji z karty.

Świetna propozycja dla ceniących sobie bezpieczeństwo i dodatkowe możliwości

Propozycja konta osobistego wraz z Kartą Otwartą na eŚwiat łączy nowoczesne, wygodne i przede wszystkim darmowe konto bankowe z kartą debetową o sporych możliwościach. Sama opłata za utrzymanie karty w wysokości 6 zł miesięcznie to niewiele zważywszy na jej możliwości płatnicze oraz przede wszystkim towarzyszący pakiet ochronny. Bo czy można wycenić nasze bezpieczeństwo?

Złóż wniosek i otwórz konto z kartą!
 

Dokumenty

Tabela opłat i prowizji
Szczegóły warunków ubezpieczenia

Komentarze (komentarzy: 1)

  • Anna 3 czerwca 2020 0

    Biorąc uwagę obecne podnoszenie stawek przez banki jeśli chodzi o prowadzenie konta i posiadanie karty, to 6 zł, to faktycznie jeszcze całkiem znośna kwota 🙂