zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Ostatnie chwile, aby zdobyć 150 zł w promocji z Kontem Osobistym w BGŻ BNP Paribas!

Ostatnie chwile, aby zdobyć 150 zł w promocji z Kontem Osobistym w BGŻ BNP Paribas!

28 czea 2017 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

To już ostatnie chwile, aby skorzystać z promocji BGŻ BNP Paribas, w której wraz z założeniem Konta Osobistego możesz otrzymać do 150 zł premii!

Bank BGŻ BNP Paribas w ramach promocji „Zakupy z kontem”przygotował premie pieniężne do 150 zł, które wydać możesz w sieci sklepów H&M, Decathlon oraz Biedronka.

BGŻ BNP Paribas

BGŻ

Kto może skorzystać z promocji?

W promocji BGŻ BNP Paribas możesz wziąć udział, jeśli w okresie 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku o otworzenie Konta Osobistego w Promocji nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo –rozliczeniowego w banku BGŻ.

Co możesz zyskać?

150 zł (3 Kody po 50 zł każdy)do wydania w sieci sklepów H&M, Decathlon oraz Biedronka.

Jak skorzystać z promocji?

Aby wziąć udział w promocji zarejestruj się w akcji do 30.06.2018. Następnie do 15.07.2018 otwórz konto osobiste w BGŻ i dokonaj pierwszego logowania doPl@net lub do aplikacji mobilnej GOmobile.

W pierwszym pełnym miesiącu kalendarzowym po wykonaniu pierwszego logowania do Bankowości elektronicznej aktywnie korzystaj z konta i odbierz kod o wartości 50 zł.

Zarówno w drugim jak i w trzecim pełnym miesiącu kalendarzowym po wykonaniu pierwszego logowania do Bankowości elektronicznej aktywnie korzystaj z konta i odbierz kolejne kody o wartości 50 zł. Jak widzisz jest to prosty sposób, aby wzbogacić się o dodatkowe 150 zł!

W każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych od dnia pierwszego logowania do Pl@net lub Gomobile, dokonaj transakcji bezgotówkowych kartą za min. 300 zł oraz co najmniej 1 przelewu w Planet lub aplikacji Gomobile.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

Czas trwania promocji

Promocja „Zakupy z kontem” trwa od dnia 11.05.2018 aż do osiągnięcia liczby 35 000 złożonych wniosków o otwarcie Konta Osobistego w Promocji, lecz nie dłużej niż do dnia 30.06.2018.

Odbiór nagrody

Kody otrzymasz SMSem do 20 dnia kolejnego miesiąca. Będą one ważne u tego samego partnera, którego wybrałeś podczas rejestracji w Promocji.

Każdy Kod jest wielokrotnego użytku tzn. możesz się nim posługiwać do wyczerpania całej jego wartości.

***

Zyskowne

Załóż konto i skorzystaj z promocji!

Dokumenty

Regulamin Promocji
Tabela prowizji

Komentarze (0)