zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Konta osobiste » Nowe Konto dla Ciebie od Credit Agricole. Zgarnij 300 zł zwrotu i 3% na koncie oszczędnościowym

Nowe Konto dla Ciebie od Credit Agricole. Zgarnij 300 zł zwrotu i 3% na koncie oszczędnościowym

19 kwi 2017 Komentarze ok. 5 minut czytania Oceń!
Oceń:
Ewa Wieczorska
Ewa Wieczorska - redaktorka, która kocha pisać. Pracowała w kilku ogólnopolskich …
[email protected]

Credit Agricole ruszył z Nowym Kontem dla Ciebie. To rachunek osobisty, który bez wątpienia ma duże plusy – możesz skorzystać m.in. z moneybacku do 300 zł rocznie oraz 3% na koncie oszczędnościowym. Nie ma okresu karencji! Poznaj szczegóły. 🙂

Credit Agricole

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji wykluczone są jedynie osoby, które po 10 kwietnia 2018 roku posiadały konto w Credit Agricole. Jeśli do 9 kwietnia br. udało Ci się rachunek w tym banku zamknąć, albo po prostu nigdy go w nim nie miałeś, śmiało skorzystaj z promocji. 🙂

O koncie Credit Agricole

Oprócz tego, że zakładając Nowe Konto dla Ciebie w Credit Agricole możesz zgarnąć nawet 300 zł zwrotu za zakupy zapłacone kartą wydaną do konta (rocznie) oraz konto oszczędnościowe na 3% dla kwoty do 100 tys. zł, możesz zyskać rachunek za okrągłe 0 zł. Jak to zrobić? Wystarczy, że w każdym miesiącu na Twoim koncie pojawi się wpływ na min. 1000 zł oraz wykonasz min. jedną transakcję kartą lub BLIKiem. Ale o opłatach później. 🙂

Oczywiście 300 zł zwrotu za zakupy to nie jedyna alternatywa. Bank proponuje Ci 3 korzyści, a Ty możesz wybrać jedną z nich, zgodnie ze swoimi upodobaniami (m.in. właśnie moneyback za zakupy zapłacone kartą do konta).

1 korzyść – do 200 zł za przeniesienie konta z innego banku do Credit Agricole

Pewnie wielu kojarzy tę promocję Credit Agricole. W bardzo prosty sposób można zgarnąć jednorazową premię 100 zł lub 200 zł – wystarczy przenieść konto z aktualnego banku do CA oraz zapewnić wpływ na tym koncie w kwocie min. 1000 zł miesięcznie przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe (dla premii 100 zł) lub zapewnić wpływ na konto w kwocie min. 3000 zł miesięcznie przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe (dla premii 200 zł).

Jeśli wybierzesz tę korzyść pamiętaj, że w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy o konto musisz podpisać Wniosek z Pełnomocnictwem, w którym wskażesz nazwę dotychczasowego banku, pełny numer rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, który w nim miałeś, dyspozycję zamknięcia tego rachunku oraz nazwę i adres instytucji, która przekazuje Ci wynagrodzenie (bank powiadomi ją o zmianie rachunku bankowego).

100 zł lub 200 zł premii (w zależności od spełnionych warunków) zostanie wypłacone na koniec kolejnego miesiąca kalendarzowego po pojawieniu się trzeciego wpływu na konto.

Weź udział w promocji z korzyścią 200 zł

2 korzyść – do 300 zł zwrotu w roku za rachunki

W tej opcji możesz zyskać maksymalnie 300 zł zwrotu za rachunki, które dotyczą mediów domowych. Przez pierwsze 12 miesięcy zwrot ten wyniesie 5%. Dodatkowy wymóg to przedstawienie bankowi dokumentu potwierdzającego dokonywanie płatności (przed pierwszą realizacją płatności) z tytułu opłat za media, który wystawi podmiot dostarczający te media. W Regulaminie jest napisane, że dokument ten musi zawierać nazwisko uczestnika lub jego małżonka, numer rachunku bankowego oraz musi dotyczyć nieruchomości, której adres został wskazany w banku jako adres zamieszkania lub korespondencyjny. Dokument możesz wysłać mailem albo osobiście pokazać w banku.

Zdobycie zwrotu zależy także od tego, czy w miesiącu kalendarzowym poprzedzającym opłacanie rachunku na Twoim koncie pojawi się min. 1000 zł wpływu. Premia księgowana jest od razu po zrealizowaniu płatności (możesz zapłacić za rachunek standardowo przelewem lub ustawić zlecenie stałe/polecenie zapłaty).

Weź udział w promocji z korzyścią 300 zł zwrotu za rachunki

3 korzyść – do 300 zł zwrotu w ramach oszczędności CAsaver 50%

Sprawa jest prosta – możesz zyskać do 300 zł za płatności dokonywane kartą do konta w ramach usługi CAsaver, którą uruchomisz m.in. logując się do konta. Usługa ta daje Ci możliwość odkładania środków na dodatkowy „Rachunek Oszczędzam”. Polega to na tym, że bank zaokrągla kwotę zakupów zapłaconych kartą do wybranej wysokości (kwoty zaokrąglenia to 50 gr, 1 zł lub 5 zł) i dodatkowo daje od siebie 50% odłożonych w opisany sposób pieniędzy.

Przykład

Zrobiłeś zakupy i zapłaciłeś kartą 71,56 zł, a bank zaokrągla tę kwotę do progu np. 5 zł. Wyliczamy różnicę z 75 zł (zaokrąglone do tych 5 zł) – wynosi ona 3,44 zł (od 75 zł odejmujemy 71,56 zł). Dodatkowo bank da Ci wspomniane 50% wyliczonej kwoty od siebie, zatem w tym przypadku będzie to 1,72 zł.

Limit premii w miesiącu to 25 zł, a w roku max. 300 zł.

Premia zostanie naliczona w danym miesiącu kalendarzowym jeśli, i tu podobnie jak w dwóch poprzednich korzyściach, na Twoim koncie pojawi się wpływ min. 1000 zł oraz – tu nowość – zapłacisz kartą na co najmniej 300 zł.

Weź udział w promocji z korzyścią 300 zł zwrotu za zakupy kartą

Jak założyć Nowe Konto dla Ciebie w CA i wziąć udział w promocji?

  • wypełnij wniosek o Nowe Konto dla Ciebie i podpisz umowę (kliknij w zielony przycisk poniżej)

Weź udział w promocji!
  • wskaż którą korzyść z 3 wymienionych wybrałeś oraz podpisz potwierdzenie przystąpienia do promocji
  • zadeklaruj stałe wpływy na konto przez okres wymagany dla wybranej korzyści, a następnie wypełnij i podpisz „zlecenie przekazywania środków”

3% na koncie oszczędnościowym

Zakładając Nowe Konto dla Ciebie w CA możesz otworzyć także Rachunek Oszczędzam – przez pierwsze 4 miesiące od jego otwarcia możesz zyskać 3% dla kwoty do 100 tys. zł.

Ważne! Kapitalizacja odsetek jest raz na kwartał.

Opłaty za konto w Credit Agricole

0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem wpływu na konto w kwocie min. 1000 zł oraz wykonania jednej transakcji kartą lub poprzez BLIK w danym miesiącu (inaczej opłata wyniesie 7 zł).

Jeśli spełnisz ww. warunki nie zapłacisz także za kartę do konta (w przeciwnym razie 9 zł) oraz za wypłaty z bankomatów (5 zł).

Dokumenty

Regulamin kont dla osób fizycznych
Tabela Opłat i Prowizji

Zobacz inne konta osobiste, które dla Ciebie prześwietliliśmy >>

Komentarze (0)