zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Nowa lokata HIT na 3,4% w Idea Banku

Nowa lokata HIT na 3,4% w Idea Banku

11 lut 2017 1 komentarz ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Idea Bank w ostatnim czasie zastąpił Lokatę Beztroską Lokatą HIT. Charakteryzuje się ona również oprocentowaniem 3,4% na okres 3 miesięcy od 500 zł do nawet 1 000 000,00 zł!

Lokata HIT w Idea Banku z 3,4% na okres 3 miesięcy

HIT

Kto może skorzystać z promocji?

Nowa promocyjna Lokata HIT dostępna tylko dla nowego klienta banku, który nigdy nie składał wniosku o jakikolwiek produkt banku. Bez względu, czy posiadasz rachunek rozliczeniowy w Idea Banku, czy nie. Aby skorzystać z lokaty nie trzeba zakładać żadnych dodatkowych produktów. Z oferty można skorzystać tylko jeden raz.

Jak skorzystać z promocji?

Jeżeli posiadasz dostęp do bankowości internetowej Idea Banku, to Lokatę HIT założysz po zalogowaniu do niej. Jeśli jednak takiego dostępu nie posiadasz, wniosek o lokatę złożysz poprzez wniosek online klikając w poniższy przycisk:

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Promocyjne oprocentowanie Lokaty Beztroskiej obowiązuje do odwołania.

Nagroda

Oprocentowanie 3,4% w skali roku dla środków do nawet 1 000 000,00 zł przez 3 miesiące brzmi naprawdę atrakcyjnie. Podobnie dużą zaletą lokaty jest możliwość wycofania środków w dowolnej chwili nie powodując utraty wypracowanych już odsetek. Należy jednak pamiętać, że gwarancje BFG obejmują kwotę do 100 000,00 Euro ulokowaną w 1 banku.

***

Jeśli jednak nie masz dostępu do bankowości Idea Banku sprawdź ofertę Lokaty Happy z oprocentowaniem nawet 4% do 20 000,00 zł przez 3 miesiące. ?

Dokumenty

Tabela Oprocentowania

Komentarze (komentarzy: 1)